Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro...

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 17:22

hegides napísal:
WNT napísal: ..tak prosim nerob somna hlupaka..


.hlupaka zo seba robis sam, a to nie kvoli gramatike..

aha takze ked niekto prehra cely svoj roll co v tom case znamenalo 5 mega a este priada k tomu z vrecka dalsie 2mega a je komplet bustnuty tak nieje looser ze???? a co je to potom??aha pokrova hviezda...ale tak su aj hraci ako cates ktory myslim velmi dobre z analizovali co stalo za jeho zazracnym bustnutim dwana a genialne toho vyuzil :poklona: a k gramatike nemam svk narodnost ale snazim sa vopred sa tu vsetkym ospravedlnujem... a vies co ty zeleny curak predtym tusim honiaci esfandiari supni mi tu ban a mame to vabavene pre tento rok... :lol2: a dalej onanuj nad isildurom
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod Magnus 12 Mar 2013 17:32

Moj nazor:
normalny pokrovy hrac (reg) sa snazi budovat svoj roll postupne, trva mu to niekolko mesiacov, kym prechadza limitmi, respektuje banroll managment.
Zrazu pride niekto, kto z 2k spravi tisicnasobok, jeho milionove swingy su neskutocne (a to behom par hodin), je schopny prehrat viac jak 4mega za den, vie tie 4 mega za par dni aj vyhrat. Vobec nespochybnujem, ze je to kvalitny hrac. Ale fakt by ma zaujimalo, ci mu nezalezi na peniazoch, kedze nezacinal s milionmi na konte, nie je majitelov vynosneho podniku, nema superbohatych rodicov. Neviem si predstavit ten napor psychiky, ktoru musi zazivat pri 6cifernych potoch. Alebo ho to vobec netrapi, ze ma take swingy? Aky je vlastne jeho ciel? Alebo je jeho ulohou len obracat svoj roll hore dole?
A nesuhlasim s nazorom, ze na T. Dwana sa zabuda. Osobne sa mi jeho hra paci viac ako Blomova a verim, ze sa este ukaze v plnej sile. No osobne mne je aj tak najsympatickejsi Phil Galfond, ten je tusim furt usmiaty :D
Mier :angel:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod 3flash3 12 Mar 2013 17:34

WNT napísal:ja som nemal za potrebu ta urazat...jeho graf za 2008 nestoji za rec suhlasis?respektive nie na FTPcku...samozrejme hral aj inde ale potom sa supol na FTPcko kde vybehol za mesiac koncom roka na 5 mega ked rozobral dwana...to sme sledovali spolu potom neboj..a co na sledovalo bust s catesom a este pridal 2mega do minusu je to tak ci nie???a potom sa vyparil nemal nic len bol prvy kto take nieco spravil a preto sa stal legendou ja nespochybnujem jeho hracske schopnosti ale ked opustal FTPcko tak bol komplet bustnuty a nemal tam zaco hrat keby mal tak v tej akcii pokracuje.a potom ho vytiahli na PS..a zvysok pozname...a nechapem ako ho mozes porovnavat s dwanom ked on bol aj roky pred tym uz v peknom baliku...takze ked prehral za 2009 5 mega nebol looser aj ked za ten rok ano ale v globale nie na rozdiel od isildura.tak prosim nerob somna hlupaka a ked ta to zaujima ucet na FTpcku mam od 2006 takze nieco pamatam uz aj ja samozrejme s takou ikonou ako ty sa porovnavat nemozem.


Isildur predstavuje to, o čom má poker byť v prvom rade a preto si získal na svoju stranu väčšinu pokrovej komunity. Hráč, ktorému nezáleží na peniazoch, ale hrá túto hru kvôli tomu, že ju má tak rád. Rovnako ako rekreační hráči, ktorých pritiahne do player poolu viac ako hociaký iní hráč.

Isildur je ochotný hrať s každým, hocikedy, v každej variante, aj keď vie, že nemá edge a bumhunteri mu dávajú akciu iba v hrách, v ktorých špecializujú dlhé roky. Povedz mi jedného hráča, ktorý je ochotný hrávať na najvyšších limitoch s najlepšími desiatimi hráčmi sveta každý deň dookola, pričom vie, že všetci čakajú iba na neho. Žiadny hráč, ktorý hrá poker kvôli peniazom by niečo také nerobil.

Keď si nemal potreby sa do mňa navážať, tak si nemal písať veci typu "pozri si ten graf a potom nieco komentuj", ako keby som sa tomu venoval dva dni. Ja nechápem veľa vecí, napríklad teraz samého seba, načo tu strácam čas, keď to nemá zmysel. Ale človek sa stále učí. Nabudúce nebudem reagovať.

A posledná vec. Isildur nebol busto, keď prehral 2 mil v 2009. Ten bol zahojený už dávno predtým z iPokru a podobných sietí (+11 mil podľa vlastných slov). Aj keď je to ťažké uveriť, že je tiež iba človek, tak sa asi 7 mil swing za dva mesiace neprežíva len tak jednoducho, keď nemáš ani 20 rokov a neviem či by sa niekto vrátil na stoly hneď na druhý deň.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali :
Napolleon
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 17:51

aha podla vlastnych slov nahral inde 11 mega nikto nikdy tie grafy nevidel a len tak na dovazok v roku2009 mal isildur 18 rokov tak neviem kedy mal tych 11 mega nahrat ale oki mohol na niekoh hrat....asi preto nikto tie grafy nevidel a co je ale absolutne proti isildurovej povahe aby prestal hrat pokial by mal doma alebo v banke 9 mega ked bustol urcite by sa ponevieral posledne dni na mikro limitoch... myslim ze si na tie dni pamatas...a aby nestratil uplne tvar tak radsej zduchol odtial....taka je historia a take su fakty.keby mal doma 9 mega nikdy neodide takymto sposobom. ja nehovorim ze bol z neho bezdomovec nieco si nechal ale na nosebleed nemal ...a ked ti to tak vadi ze som tvojho milacika nazval v tom case ktore opisujem za loosera tak prepac...ale neviem ako sa da nazvat hrac ktory takto skonci.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 18:27

ach tak som si dal namahu som tu zahlupaka ale tak postnem len cisla ktore su myslim podstatou sporu hrac s nickom isildur trakovanie zacalo od roku 2009 dovtedy nula. takze podme na to rok 2009 -2,216,177 rok 2010 -414,053 rok 2011 netrakoval kvoli BF...takze ked podpisoval zmluvu s PS tak nebol tento nick looser??cisla su v usd... :crazy:
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!