EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 31 Okt 2010 19:57

pegas1975x napísal:Podla mna ukazal totalnu nadradenost nad kolegom z teamu. Myslim ze ho takto nemal zhodit pred vsetkymi.
Marty to nehra uplne idealne ale snazi sa. Daniel sa zachoval ako male decko ktoremu zoberies hracku.

bol si uz niekedy v situacii ked ide o velke peniaze a niekto ta slowrollne???? ja uz mnoho krat a ver tomu ze v tuchu chvilu by som ............
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 31 Okt 2010 20:01

tommyKE napísal:
pegas1975x napísal:Podla mna ukazal totalnu nadradenost nad kolegom z teamu. Myslim ze ho takto nemal zhodit pred vsetkymi.
Marty to nehra uplne idealne ale snazi sa. Daniel sa zachoval ako male decko ktoremu zoberies hracku.

bol si uz niekedy v situacii ked ide o velke peniaze a niekto ta slowrollne???? ja uz mnoho krat a ver tomu ze v tuchu chvilu by som ............


Vies co? Kaslem na teba a zacinam ta ignorovat.
Slusne vystupovanie ti tu jasne chyba a ani inteligenciu tu vysoku neukazujes svojimi vyjadreniami.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod speksSVK 31 Okt 2010 20:03

:D nebite sa dievcataa
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 31 Okt 2010 20:06

pegas1975x napísal:
tommyKE napísal:
pegas1975x napísal:Podla mna ukazal totalnu nadradenost nad kolegom z teamu. Myslim ze ho takto nemal zhodit pred vsetkymi.
Marty to nehra uplne idealne ale snazi sa. Daniel sa zachoval ako male decko ktoremu zoberies hracku.

bol si uz niekedy v situacii ked ide o velke peniaze a niekto ta slowrollne???? ja uz mnoho krat a ver tomu ze v tuchu chvilu by som ............


Vies co? Kaslem na teba a zacinam ta ignorovat.
Slusne vystupovanie ti tu jasne chyba a ani inteligenciu tu vysoku neukazujes svojimi vyjadreniami.


ked nevies argumentovat tak osobne utocis? co bolo neslusne na tejto vete. skor sa divim sebe ze stracam cas s takymto niktosom co sa tu poneviera po fore a vtiera sa kazdemu komu sa len da svojimi prazdnymi recami. evidentne chces nieco znamenat v tejto komunite, ale radsej nieco ukaz v pokri a tak sa do nej zapis.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod pegas1975x 31 Okt 2010 20:10

tommyKE napísal:
ked nevies argumentovat tak osobne utocis? co bolo neslusne na tejto vete. skor sa divim sebe ze stracam cas s takymto niktosom co sa tu poneviera po fore a vtiera sa kazdemu komu sa len da svojimi prazdnymi recami. evidentne chces nieco znamenat v tejto komunite, ale radsej nieco ukaz v pokri a tak sa do nej zapis.


fakt si vtipny. Chlastas? Alebo ti zena nedala?
Hlavne sa ukludni.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod tommyKE 31 Okt 2010 20:14

pegas1975x napísal:
tommyKE napísal:
ked nevies argumentovat tak osobne utocis? co bolo neslusne na tejto vete. skor sa divim sebe ze stracam cas s takymto niktosom co sa tu poneviera po fore a vtiera sa kazdemu komu sa len da svojimi prazdnymi recami. evidentne chces nieco znamenat v tejto komunite, ale radsej nieco ukaz v pokri a tak sa do nej zapis.


fakt si vtipny. Chlastas? Alebo ti zena nedala?
Hlavne sa ukludni.



hmm... co k tomu dodat. typicky zamonitorovy frajer. neostava mi len drzat ti palce aby sa ti podarilo kvalifikovat na nejaky live event a drzat ti tam palce....
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod Accident 31 Okt 2010 20:44

moze mi niekto vysvetlit o co islo v tom konflikte medzi Hrubym a Negreanom. sledujem to a aj to som cital prepis, ale nejak mi to stale nedochadza o co tam islo. nemohol by mi to niekto napisat nejak po slovensky?
Accident
 
Príspevky: 43
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod TomMolivan 31 Okt 2010 20:45

BAN:

[ ] Tommy
[x] Pegas
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod TomMolivan 31 Okt 2010 20:46

Accident:

Na boarde K 5 8 9 dorovnával Hrubý (dorovnával dlho) all-in so 67 (flush nehrozila) po tom, ako jeden chalan dal all-in s AA a Negreanu s K9. (+/-)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: EPT Vienna - Day 2 a 3: Martin Hrubý na ceste za skvelým úsp

Odoslaťod trikoza 31 Okt 2010 20:48

TomMolivan napísal:BAN:

[ ] Tommy
[x] Pegas


+1
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 49 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!