FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 01:05

inak ty amici su fakt j****** zaviedly prohibiciu a vysledok bol pravy opak kazdy chlastal po tajme a mafia zarobila miliardy a stat picu 2006 zakaz hrania on line pokru a kazdy amik doma gambloval pri compe :wall:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod Marian21x 16 Apr 2011 01:06

3flash3 napísal:"According to @GamblingComp, all the indicted sites, around the world, will be down within 48 hours."


Čiže to bude globálny shutdown alebo iba pre USA? Lebo niekto z ps písal na českom fóre, že:
P****Stars: "Dle aktualnich informaci co mam k dispozici: Basic is: it is effecting only the USA operation, and does not hurt EU business, money is safe with us. Pro neanglictinare, jde pouze a vyhradne o Americky trh a americke hrace. Evropy a evropskych hracu se to nijak nedotyka ... snad jen ze ted budou asi nejake turnaje vyhodnejsi, protoze se diky mensimu poctu hracu nevybere garance"

No to idem asi zameniť aj tých 100K bodov čo tam mám, zoberiem dáky ipod ak sa bude dať, a popozerám sa po dákej inej herni. Len dúfam, že ten výber kartou prejde :wall:
Marian21x
 
Príspevky: 107
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 17 krát/4 krát
Karma: 1

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 01:13

ked sa niekomu podari vybrat prosim napiste ako mne to vobec nejde zadam ciastku a strati sa to...ono logicky tie banky tie nase peniaze maju na uctoch tak ked sa podari FBI vyselektovat hracov a ukoncia vysetrovanie tak by ich mohli odblokovat,ale kolko im to bude trvat?to si radsej ani nechcem predstavit
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod wookie 16 Apr 2011 01:15

vyber z PS cez MB opet funkcny...
wookie
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/3 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod tomiG 16 Apr 2011 01:25

diky wookie islo toooooooooooo dufam ze aj pride :Yahoo!:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3


Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod marjan556 16 Apr 2011 03:24

Response i got to my email @stars asking if they are expecting problems for non-us players to cash-out:
(im a former team pro so i got contacts beyond normal support)

Shouldn't be any problems for you. It's only going to affect US players. We will carry on...

how well informed this source is: i dont know, but i dont think we have much of a choice then wait and see what develops anyway


relax mongs

edit: toto mi prave vyskocilo v kliente takze wee ... i guess

Obrázok
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod yegon 16 Apr 2011 07:02

dufam ze je to pravda ale co by si cakal ze tam napisu? Podla mna ani oni sami nevedia ako to dopadne
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod jaroslavG 16 Apr 2011 07:24


Za tento príspevok od jaroslavG poďakovali :
haman
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: FBI obvinilo a vyplo tri najväčšie pokrové stránky!

Odoslaťod svatos21 16 Apr 2011 07:28

:crazy: skoro som sa zadusil co mi zabehlo ked som to uvidel, neviete niekto co bude s FTT? pstars pise ze sa hrat bude dat, ale asi by som to neriskoval a rychlo cashoutoval kym sa da.. jedna vec je ista v europskych herniach sa neskutocne potesili... ale neviem ci najdem hernu ktora mi bude vyhovovat ako PS ci FTT, este aj AP bola vemi dobra co sa tykalo dizajnu. ozaj mam este cash na Pa***Poker, dufam ze oni v tom nejdu tiez???
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 44 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!