Isildur je späť!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod HypAA 19 Feb 2010 19:07

aj tak najlepsi gambler vsetkych cias je Archie Karas.. Isildur sa nechyta ani z daleka :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod josipjs 19 Feb 2010 19:15

Osobne som necital cely clanok ale Isildur aj prehrava, nvm ci to bolo aj v otmto clanku ale nemal len winnign seassion, v PLO prehrava ...:D

a ja Isildurrrra uznavam :D spolu s Durrrom
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod pegas1975x 19 Feb 2010 19:22

josipjs napísal:Osobne som necital cely clanok ale Isildur aj prehrava, nvm ci to bolo aj v otmto clanku ale nemal len winnign seassion, v PLO prehrava ...:D

a ja Isildurrrra uznavam :D spolu s Durrrom


Zacina sa nove obdobie pokru kde budu najlepsimi hracmi gambleri a bluferi? Uz nebude zalezat na tom ake dobre karty mas ale na tom ako sa ti podari supera ublufovat s 7-2 na ruke?
Myslim ze tento sposob hry mi teda fakt zoberie vsetku chut do hry a to krasne preco som s pokrom zacal sa absolutne strati.
Skoda.
Naposledy upravil pegas1975x dňa 19 Feb 2010 19:29, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Andrej 19 Feb 2010 19:33

pegas1975x napísal:No tak nic v zlom ale toto uz zacina byt trochu trapne.
Je fakt dost podozrive ze zacal zase vyhravat vsetko co hraje.(nieje mozne ze cas ked nehral bol sposobeny upravou programu? ;) )
Toto uz zacina potvrdzovat verziu o tom ze Isildur1 je dobre urobeny pokrovy program.
Nejak sa mi nechce verit ze najprv vyhrava,potom prehra vsetko a po nejakom case sa znova objavi a valcuje vsetko kam pride. :shock:
Je to fakt na zamyslenie.


Podobne veci sa stavaju. Dokonca aj v live pokri. Napr. taky Stu Ungar - vyhral WSOP Main event 2 krat po sebe v 80-tich rokoch a vyhraval jeden turnaj za druhym - nikto nemal taku uspesnost vo vyhravani turnajov ako on. Potom v priebehu 90-tich rokov sa vytratil a ked sa vratil v roku 1997 tak znova vyhral WSOP main event.

Jednoducho niektori ludia su v tom co robia naozaj dobri a bezny clovek sa s nimi nemoze porovnavat.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod pegas1975x 19 Feb 2010 19:36

Andrej napísal:
pegas1975x napísal:No tak nic v zlom ale toto uz zacina byt trochu trapne.
Je fakt dost podozrive ze zacal zase vyhravat vsetko co hraje.(nieje mozne ze cas ked nehral bol sposobeny upravou programu? ;) )
Toto uz zacina potvrdzovat verziu o tom ze Isildur1 je dobre urobeny pokrovy program.
Nejak sa mi nechce verit ze najprv vyhrava,potom prehra vsetko a po nejakom case sa znova objavi a valcuje vsetko kam pride. :shock:
Je to fakt na zamyslenie.


Podobne veci sa stavaju. Dokonca aj v live pokri. Napr. taky Stu Ungar - vyhral WSOP Main event 2 krat po sebe v 80-tich rokoch a vyhraval jeden turnaj za druhym - nikto nemal taku uspesnost vo vyhravani turnajov ako on. Potom v priebehu 90-tich rokov sa vytratil a ked sa vratil v roku 1997 tak znova vyhral WSOP main event.

Jednoducho niektori ludia su v tom co robia naozaj dobri a bezny clovek sa s nimi nemoze porovnavat.


Ty ale pises o rokoch ale tento "hráč" (Isildur1) :bad: to ma za cca. 2 mesiace. V tom to je teda podstatny rozdiel.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod martinique39 19 Feb 2010 19:39

chalan ma kopec prachov (nie z pokru) a bavi sa... mam pocit ze vy ste tu uz vsetci troska zaslepeni. poker je hra a nie praca.
vy sa tu normalne divite ze niekto hra pre tu zabavu z hry.
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod HypAA 19 Feb 2010 19:54

myslim ze Isildur dohral.. po tom ako odovzdal 233k ZeeJustinovi v NLHE a 650k Townsendovi v PLO + dake "drobne" v 6max PLO je totalne broke.. posledna session 0.25/0.50c -17.5$ (ma styl:)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod pegas1975x 19 Feb 2010 19:57

HypAA napísal:myslim ze Isildur dohral.. po tom ako odovzdal 233k ZeeJustinovi v NLHE a 650k Townsendovi v PLO + dake "drobne" v 6max PLO je totalne broke.. posledna session 0.25/0.50c -17.5$ (ma styl:)


Isildur nikdy neskonci. On je ako Lenin vecne zivy :D
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Andrej 19 Feb 2010 20:02

pegas1975x napísal:
Andrej napísal:
pegas1975x napísal:No tak nic v zlom ale toto uz zacina byt trochu trapne.
Je fakt dost podozrive ze zacal zase vyhravat vsetko co hraje.(nieje mozne ze cas ked nehral bol sposobeny upravou programu? ;) )
Toto uz zacina potvrdzovat verziu o tom ze Isildur1 je dobre urobeny pokrovy program.
Nejak sa mi nechce verit ze najprv vyhrava,potom prehra vsetko a po nejakom case sa znova objavi a valcuje vsetko kam pride. :shock:
Je to fakt na zamyslenie.


Podobne veci sa stavaju. Dokonca aj v live pokri. Napr. taky Stu Ungar - vyhral WSOP Main event 2 krat po sebe v 80-tich rokoch a vyhraval jeden turnaj za druhym - nikto nemal taku uspesnost vo vyhravani turnajov ako on. Potom v priebehu 90-tich rokov sa vytratil a ked sa vratil v roku 1997 tak znova vyhral WSOP main event.

Jednoducho niektori ludia su v tom co robia naozaj dobri a bezny clovek sa s nimi nemoze porovnavat.


Ty ale pises o rokoch ale tento "hráč" (Isildur1) :bad: to ma za cca. 2 mesiace. V tom to je teda podstatny rozdiel.


Vobec si nepochopil pointu. Stu ungar vyhraval stale - v kuse. Potom prestal hrat a ked sa vratil po x-rokoch odohral jeden turnaj a to ME a vyhral ho.

To nie je podozrive. Nad tym by si sa mal zamysliet.

Isildur za 2 mesiace odohral viac ako 100K hands. V live pokri by to trvalo niekolko rokov.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod marcoo12snv 19 Feb 2010 20:03

martinique39 napísal:chalan ma kopec prachov (nie z pokru) a bavi sa... mam pocit ze vy ste tu uz vsetci troska zaslepeni. poker je hra a nie praca.
vy sa tu normalne divite ze niekto hra pre tu zabavu z hry.


tak nech ide hrat "play money" :oops:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!