Isildur je späť!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod WishDeath 19 Feb 2010 21:02

pegas1975x napísal:Zacina sa nove obdobie pokru kde budu najlepsimi hracmi gambleri a bluferi? Uz nebude zalezat na tom ake dobre karty mas ale na tom ako sa ti podari supera ublufovat s 7-2 na ruke?
Myslim ze tento sposob hry mi teda fakt zoberie vsetku chut do hry a to krasne preco som s pokrom zacal sa absolutne strati.
Skoda.


ja som napriklad vcera vybluffoval rega na K high boarde s 9K ked sme mali obaja cez 220bbs a on drzal na ruke AA a nehrozila tam ziadna flush ani str8, je to o tom ako presvedcivo to dokazes zahrat, taky hrac ako ty napr. tak by tam tie esa poslal :D
btw. nikto ta nenuti hrat tak tu chut mozes kludne stratit ;)
Obrázok používateľa
WishDeath
 
Príspevky: 68
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod dzejkej 19 Feb 2010 21:53

Temu som precistil a napadani a urazok a reakcii na ne - niektore zbytocne posty boli odstranene a z niektorych bola ponechana ta na informacie cennejsia cast. Kazdy z Vas moze mat iny nazor, ale respektujte sa a argumentujte vecne.

Zopar clenom som poslal sukromne spravy, zvysku osadenstva snad bude stacit iba toto.

Verim, ze konverzacia bude pokracovat v mierovom a konstruktivnom duchu a precistenie temy nezoberiete prilis osobne :).

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Chlpo1989 19 Feb 2010 21:56

dzejkej napísal:...

+1
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod speksSVK 20 Feb 2010 00:57

vie niekto odkial ma prachy Viktor Blom?..myslim ci zdedil, alebo ma prachatu rodinu...hm?...inac ako som cital tuto temu tak som natrafil na prispevok kde bolo spomenute ze ci poker bude o gamblovani a ubluffovani aj nemozne.heh.nuz z casti ma tento dotycny trosku pravdu.hlavne online,co v poslednych rokoch stretavam online,je neskutocne ako to ide do "mody" ubluffovat vsetko aj nemozne,vela hracov je takychto.A casto stretavam typy hracov agresorov co raisuju kazdu handu co hraju (70-95% VPIP),a pak raisuju a reraisuju,a dost casto triafaju,pak iba vyprovokuju viac tight hracov aby im neverili a callovali aj slabsie handy.NIekedy trafia win niekedy prehraju,ale vsimol som si min.jedneho co si spokojne z 100BB spravil 1000BB takymto stylom ani nie za 2 hodky. Co myslite o tomto style hry??? asi to patri do inej temy uz,samostatnej,ale troskus a to dotyka aj Isildura, ma podobny styl hry.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Adrian3694 20 Feb 2010 01:49

speksSVK napísal:vie niekto odkial ma prachy Viktor Blom?..myslim ci zdedil, alebo ma prachatu rodinu...hm?...inac ako som cital tuto temu tak som natrafil na prispevok kde bolo spomenute ze ci poker bude o gamblovani a ubluffovani aj nemozne.heh.nuz z casti ma tento dotycny trosku pravdu.hlavne online,co v poslednych rokoch stretavam online,je neskutocne ako to ide do "mody" ubluffovat vsetko aj nemozne,vela hracov je takychto.A casto stretavam typy hracov agresorov co raisuju kazdu handu co hraju (70-95% VPIP),a pak raisuju a reraisuju,a dost casto triafaju,pak iba vyprovokuju viac tight hracov aby im neverili a callovali aj slabsie handy.NIekedy trafia win niekedy prehraju,ale vsimol som si min.jedneho co si spokojne z 100BB spravil 1000BB takymto stylom ani nie za 2 hodky. Co myslite o tomto style hry??? asi to patri do inej temy uz,samostatnej,ale troskus a to dotyka aj Isildura, ma podobny styl hry.

No mozne to urcite je aby niekto za kratsi cas tymto stylom vyhral viacej penazi ale plati to aj naopak (za este kratsi cas prehas viacej penazi ) 8-) .
Ja sa snazim aby do mojej hry co najmenej zasahovalo ne-stastie hlavne v cash game, cize pri vacsich stavkach idem viac-menej na istotu.Turnaje to su uz o niecom inom.
Adrian3694
 
Príspevky: 26
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod mino_o 20 Feb 2010 03:06

Ako ste prisli nato ze isildur hra takymto stylom? Ja osobne som jeho 6max/FR hry nevidel/nesledoval, ale co viem ani ich nehra. Podla coho robite taketo zavery, ze je to loose hrac co ubluffuje svojou agresivitou a "triafanim" random ruk, ludi co maju obrovske skusenosti a vedia hrat proti vsetkym stylom aky superi mozu hrat?
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Horsey7 10 Mar 2010 15:51

nj. asi to chalan fakt nevie hrat :)

isil.jpg
isil.jpg (36.14 ) Zobrazená 2962 krát
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod josipjs 10 Mar 2010 16:41

Horsey7 napísal:nj. asi to chalan fakt nevie hrat :)



najlepsie je ze teraz Hastinga vola stupid donk :D ale aj tak by mal podla mna viac hrat NL HE, len nik s nim neche hrat pretoze "nevie" hrat
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod HypAA 10 Mar 2010 17:22

Isildur1: lets go 5001k u stpd donk
Brian Hastings: k

:)) chvilu som pozeral a musim povedat ze proti Hastingosovi hral trochu inak.. uz to tam nehadzal na flope s lopatou ked boli obidvaja deep.. Dufam ze to hned vsetko neprehra a ze spravi v najblizsich dnoch/mesiacoch plno akcie na HS stoloch. Nech je dobry ako chce aj tak sa mi moc nepaci jeho styl v 6maxe kde mu to sice doskace ale poriadnym luckom.
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Isildur je späť!

Odoslaťod Horsey7 12 Mar 2010 16:47

inac kto necital Isildur1/Viktor Blom blog http://isildur1blog.blogspot.com/2010_0 ... chive.html

celkom zaujimave citanie :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!