Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod krys94 14 Júl 2013 16:09

Obrázok

Tato tema je pre mna mrtva.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pan Bendik prajem vam v buducnosti vela uspechov aspon milion prvych miest. Povazujem vas za excelentneho hraca. A tesim sa na druhu cast videa.

Za tento príspevok od krys94 poďakovali :
HaPpY LuMpY
krys94
 
Príspevky: 68
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 3

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod trikoza 14 Júl 2013 18:37

TomMolivan napísal: Ako krásne sa mi grindilo, keď som ešte ani len netušil, že môžem mať na cash game reálnu winrate 5bb/100 a napriek tomu úplne kľudne byť po troch mesiacoch grindenia po štyri hodiny denne 30 BI down. Len tak, ako nič.


mne na to staci aj 10 dni :x
Prílohy
07_2013.jpg
07_2013.jpg (140.79 ) Zobrazená 3338 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod TomMolivan 14 Júl 2013 19:21

WAT iz dat
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod yegon 14 Júl 2013 20:21

to je graf jedineho slovenskeho nosebleeds hraca

a ze ten nos slusne krvaca? :wall:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod WNT 14 Júl 2013 20:33

matiapag napísal:
janobendik napísal:Tento typ hracov, hlavne ak ich je drviva vacsina sa da porazit len a len stastim. Pri kvalitnom poli stastie tvori aspon 50% , ale pri slabych hracoch AZ 70%, mozno aj viac.


Pan Bendik, myslite toto seriozne? Mozem sa spytat, cim mate toto podlozene, okrem tych 5k ruk, ktore odohrate rocne na turnajoch?

Dakujem, ak si najdete cas odpovedat :)

Janko nedaj sa takymito prispevkami rozhodit ten pan porovnava svojich 100 000km najazdenych na babete s tvojimi 5000km nazazdenymi na okruhovom ferari a ide sa bavit o rychlosti a ty si ktomu ten okruh este aj vyhral :D mas tu vela fanusikov a stale sa rozbehne diskusia ktora nas vsetkych moze niekam posunuť.Velke :gl: v dalšej sezone i ked tento titul sa už asi prekonať neda len zopakovať tak uprimne držím palce.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod magorko 14 Júl 2013 20:38

trikoza ake stakes momentalne hravas?
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod matiapag 14 Júl 2013 20:43

WNT napísal:..


Pomaly dalej zajdes ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod cercerBTSSK 14 Júl 2013 20:45

svojich 100 000km najazdenych na babete s tvojimi 5000km nazazdenymi na okruhovom ferari a ide sa bavit o rychlosti a ty si ktomu ten okruh este aj vyhral

:good:
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Andrej 14 Júl 2013 20:59

Jojo111 napísal:Citujes?! :lol2: ved na rozdiel od mojej otazky, ty sa priamo obracas na mna urazkou * pan obmedzenec*
vidim , ze si v tom zjavne slaby ako helmut v matike -ak to povedal on -, ak ma jeho celok dokopy 150%
Inac besedujeme o videu v ktorom hrac hovori o 7rokoch hry v EPT a jeho vysledky su pokial viem dlhodobe! Tak ake stastie? :D zobudte sa


Zobudit by sa mal niekto iny. Na jednej strane neveris Hellmuthovi, ktory je v rebricku uspesnosti na 4. mieste ale bezhlavo veris cloveku ktory je na 638 mieste.

Ako si mozes dovolit spochybnovat co povedal Hellmuth - ak tvrdi ze dokopy to je 150% tak to tak asi bude, ved za neho hovoria vysledky uz viac ako 10 rokov. Co si v pokri dokazal ty, ked si dovolis spochybnovat to co povedal Hellmuth.
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Ján Bendik rozhovor (EPT Player of the year) 1/2

Odoslaťod Magnus 14 Júl 2013 21:24

yegon napísal:
Odpoved znie: lepsi moze byt grinder, ale uspesnejsi je ten druhy.


a samozrejme ked ti obaja radia ako hrat poker zariadis sa podla toho co ti poradil ten co "to hraje ako megafish, uplne mimo elementarnych pouciek s donebavolajucou strategiou" lebo ma lepsie vysledky

wp imo


Vobec ale vobec som yegon nenapisal, ze sa budem riadit radami takehoto hraca. Len som konstatoval, kto je pre mna uspesnejsi hrac. A "to hraje ako megafish, uplne mimo elementarnych pouciek s donebavolajucou strategiou" bola predsa ironia pre tych, ktori takto oznacuju hru hraca roka na EPT.
PS: nech si kazdy hra co uzna za vhodne, ak zarobi love, vzdy to bude dobry sposob. A pre mna Bendik vie zarobit stokrat lepsie love na live turnaji ako kopa tu prispievajucich hracov online hrou (cest vynimkam, ktorych je ale ako safranu, ak sa mylim, rad si pozriem tie winnings grafy).
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!