Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod yegon 12 Dec 2009 00:35

Tomas25cz napísal:
roche01 napísal:Tak toto je najlepšia reklama pokru, akú si môžme v CZ/SK končinách priať! :good:
Gratulujem a držím palce v Monte Carle :poklona: :gl:

Tak nevím,proč by to měla být reklama pro vás,když vyhrál čech.. ??? Každopádně gratulace krajanovi a důkaz,že i jdyž v CR leccos skřípe,pořád máme na čem stavět,narozdíl od Slováků... Ty jednou postoupily na MS ve fotbale a už se nám posmívali... Přijde mi,že nám (aspon co vidím kolem sebe) jsou Slováci ukradený,ale pokud je Slováci něco vyhrajou a češi ne,hned toho máte plný noviny :-))) To jen píšu upřímně mí postřehy a jak to vidim.Je mi 25 let.


lol to je zabavne - uz len fakt ze si si vytvoril konto aby si taketo nieco mohol napisat potvrdzuje ze ide o uprimne postrehy

je mi srdecne ukradnute kto je akej narodnosti - stve ma len ked ludia narodnost pouzivaju ako zamienku aby si mohli ukojit svoje mindraky a rozstvavacke chutky. Pripada mi to ako ked sa pobiju fanusikovia 2 futbalovych klubov, ktori fandia svojim klubom lebo .... su z ich mesta (co je mimochodom velmi dolezita vec - dolezitejsia nez napriklad kvalita hry muzstva a stoji za trochu nasilia). Vo futbale to este beriem ze ok to je akoze zabava (pre niektorych) ale ked sa s rovnakou "logikou" zacnu ludia stavat k narodnostiam a vysledkom nie su bitky par fanusikov ale vojny tak mi to uz take zabavne nepride
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod somNula 12 Dec 2009 10:44

neda mi NEreagovat!

preco zopar cechov je uplne inde? Napriklad ty a pan futbalista Baros? Pokial viem on zacal tu posmievacsku a provokacnu vojnu medzi narodmi z pohladu futbalu, ked vyhlasil ze nechce aby sme postupili. Pricom sme my povedali ze bojujeme aj za Vas?! A o com maju noviny pisat? O vasej ubohej situacii v spolocnosti a v ekonomike? Pokial viem tak sa pise o tom co je aktualne, vtedy to bol futbal (historicky uspech), teraz slovenske noviny pisu o politike a vasom rozpocte. Vy ste nepisali o nagane? Chlapce zobud sa zo sna... nie kazdy sa posmieva ako par jedincov u Vas (vid naposledy baros)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod emjayko 12 Dec 2009 10:53

Tomas25cz napísal:Tak nevím,proč by to měla být reklama pro vás,když vyhrál čech.. ??? Každopádně gratulace krajanovi a důkaz,že i jdyž v CR leccos skřípe,pořád máme na čem stavět,narozdíl od Slováků... Ty jednou postoupily na MS ve fotbale a už se nám posmívali... Přijde mi,že nám (aspon co vidím kolem sebe) jsou Slováci ukradený,ale pokud je Slováci něco vyhrajou a češi ne,hned toho máte plný noviny :-))) To jen píšu upřímně mí postřehy a jak to vidim.Je mi 25 let.

snapban
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod TomMolivan 12 Dec 2009 10:55

Snapban +1

Ja vás nechápem ľudia... nacionalizmus je snád najidiotskejšia teória v hisórií ľudstva (snáď spolu s razismom).
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod yegon 12 Dec 2009 11:20

TomMolivan napísal:nacionalizmus je snád najidiotskejšia teória v hisórií ľudstva (snáď spolu s razismom).


+1 akurat by som povedal ze nacionalizmus a rasizmus je v podstate to iste :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod eduard666 12 Dec 2009 12:58

Tomas25cz hm.... a nie je pod tvoju uroven vobec pisat na forum ktore ma koncovku .sk ????
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Jan Škampa víťazom EPT Praha!

Odoslaťod dzejkej 12 Dec 2009 13:08

Nemyslim si, ze to tu ma nejaky zmysel nadalej rozoberat.

Ak bude autor prispevku Tomas25cz pokracovat v takomto type reakcii, tak to bude zo strany fora povazovane za podnecovanie flame-ov a bude to riesene docasnym banom (zatial), pretoze clenovia podobneho razenia tu nie su zelani, kedze clenska zakladna a aj forum samotne tu ma snahu udrzovat priatelske prostredie. Ak ide len o nestastne nediplomaticky znejuci prvy prispevok autora a jeho snahou je venovat sa pokru a nie vytvaraniu hadok, tak nech sa radsej sustredi poriadne iba na ten poker a je tu vitany.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!