José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Aug 2011 09:59

Srsly! Chinesse PS DoN scam, Girah, LH bots killed the game, NLHU bots beating low-midstakes. A o com este nevieme. Rigged! :hrable:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod janobendik 11 Aug 2011 11:11

lacored - zjavne si necital a nepozeral na obrazky pozorne inac by si to takto skreslene nevidel
popoba - teba - blbecku - som uz minule prosil aby si sa nevyjadroval k mojim prispevkom, tak ako ja nereagujem na tvoje! pricina je jedina - si podrazak! a s takymi ludmi ja sa nebavim.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod cercerBTSSK 11 Aug 2011 11:47

oj.bavat sa bude vzdy a vsade...
To ci to poskytovatel sluzby ( v tomto pripade online herna) zamedzi je uz druha vec - vzdy je vsak pozadu a reaguje az na konkretne pripady. Aj v live pokri sa da podvadzat a niektori to aj robia. Vzdy budu podvody - je vela ludi co sa tym zivia a povazuju to za prirodzene...
Preto sa nazdavam, ze nie je namieste sa tu navzajom urazat - svojimi "namietkami" mozete prejavit akurat tak svoj nazor a to je vsetko. A byt debilom len preto ze mam iny nazor ako druha osoba - hmmmm...pekne....

Za tento príspevok od cercerBTSSK poďakovali :
lacored
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod plech21 11 Aug 2011 12:08

Jano Bendik ja som na tom podobne ako lacored.....nikdy som sa do hadok s tebou nezapojil a celkovo ani tuto do diskusii ale rad si ich tu chodim precitat....aby som sa dozvedel nieco zaujimave, nieco co mi moze pomoct pri pokri, pripadne len nieco na com sa zasmejem....lenze tvoje prispevky su vzdy o tom istom....len na nieco frflat....niekoho urazat.....a zas tuto je par tvojich prispevkov a hned znova tie iste reci o tom aky je online poker a znova je niekto blbecek a primitiv....nehnevaj sa ale pre mna ako pre nezaujateho cloveka ktory nepozna ani teba ani popa ani ostatnych tu zatial ako primitiv a blbecek posobis jedine ty.....vies ako sa hovori ze nemozes byt s kazdym kamarat....ale ked ti viacero ludi hovori to iste tak mozno je nacase zapnut sebareflexiu a porozmyslat ci ozaj je v pohode ten sposob akym sa tu na tomto fore prezentujes.....a inak ja ti celkom asi ani nerozumiem...z toho co si tu aj pred tym pisal mam pocit ze ty dost opovrhujes tymto portalom aj jeho navstevnikmi....ludia su primitivmi podla teba, spravy su na prd, neaktualne....naco sem potom chodis?? ako ja ti nechcem kazat aby si sem nechodil len tomu nerozumiem....mne sa nepaci novy cas....tak necitam novy cas....a nechodim tam do diskusii a nepisem pod clanky ake su zle a nehadam sa s inymi ludmi.....to potom posobi akoby si bol len z tych arogantnych konfliktnych ludi co niekam pridu len aby sa tam pohadali a aby mali protivne provokativne reci a la nech ten online poker zrusia aspon budes mat live viac fishiek ktore oberes o prachy

Za tento príspevok od plech21 poďakovali - 2:
lacored, vlade
plech21
 
Príspevky: 12
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 2 krát/3 krát
Karma: 0

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod popoBA 11 Aug 2011 12:10

janobendik napísal:lacored - zjavne si necital a nepozeral na obrazky pozorne inac by si to takto skreslene nevidel
popoba - teba - blbecku - som uz minule prosil aby si sa nevyjadroval k mojim prispevkom, tak ako ja nereagujem na tvoje! pricina je jedina - si podrazak! a s takymi ludmi ja sa nebavim.

mas pravdu ty zijes v uplne inom svete ako ja, uz na teba v ramci zachovania svojej mentalnej cistoty reagovat nebudem :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod janobendik 11 Aug 2011 13:03

lacored, plech mate plnu pravdu, reakcia je hruba! Len asi ste fakt zle citali prispevky o ktorych sa rec toci! Na hrube gate ide hruba zaplata!! Internetmysky si servitku pred papulku nedavali, ked posudzovali moje prispevky, {ktore ako je vidiet casom trafili presny stred!}. a ja teraz sa mam hrat na ludomila a krestana?? tak 1. som neznaboh 2., najprotivnejsi su mi arogantni frajeri co vacsinou este nic v zivote nedokazali- a na takych pouzivam ich sposoby!- tym rozumeju najviac :lol2:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod matiapag 11 Aug 2011 13:20

Ja len nerozumiem tomu, ako sa tato konkretna situacia zhoduje s tymi vecami, ktore Jano tvrdil pred tym. Ze herne podvadzaju, manipuluju handy a pod. Ved toto sa absolutne ale absolutne nikoho z nas nedotklo, co tito chalani stvarali. Oberali sa o peniaze medzi sebou, hrali pod kamaratovymi nickmi v herni a iba sa klamali, ked pocas sweatky hrali proti sebe, aby videli karty supera... Vsak to nie je celonarodny podvod, nikomu z nas to neublizilo :D Nevynasli system, ako vidiet karty vsetkym hracom pri stole a ani nespravili soft, vdaka ktoremu su male pocket pary silnejsie ako KK/AA.

Ofc, aj toto je druh podvadzania, ale nema to absolutne nic spolocne s tym, co pisal Jano pred tym, ze ako nas herne oberaju o peniaze. Vsak toto je iba naivita/hlupost jedneho a sikovnost druheho, to je to iste, ako keby si tu niekto zalozi na fore account, napise do chatu "poslite mi na PS na nick XXXX 200$, zajtra poslem naspat dvojnasobok" a ty by si mu to poslal :D Dotklo by sa to niekoho ineho? Nie. Porusil dotycny pravidla? Ano. Dostane ban? Iste. Zijeme stastne az do smrti? Na nezaplatenie...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod popoBA 11 Aug 2011 13:27

Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: José „Portugeuse Poker Prodigy“ Macedo sa priznal k cheating

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Aug 2011 13:32

I likes me this one better, kent figure out why ... :angel:
Prílohy
Haters_Gunna_Hate.jpg
Haters_Gunna_Hate.jpg (50.88 ) Zobrazená 2697 krát
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!