Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod palo1973 04 Apr 2011 13:18

-no mne osobne sa pacil ten sved co skoncil na FT 6ty,a aj ten nemec co bol 4ty to hral celkom dobre,dost ma sklamal fabian quoss,co bol s nami a s yegonom na stole,neviem co si yegon mysli,ale podla mna to hral prilis solidne,s jeho stackom a poziciou na dalsie dva BS mohol hrat ovela agresivnejsie,pan tatar tiez nic extra nepredvadzal,akurat ten call s Khigh bol skvely a necakal som to od neho,dokonca ani ten feldman ma moc nenadchol
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod sudden 04 Apr 2011 14:20

maroshluchy napísal:
7castle napísal:Toto len potvrdzuje ze Romanello ma viac stastia ako rozumu


chalani prepacte ale taketo hlasky - znie mi to trochu zavistlivo - romanello ma vysledky o akych sa nam ani nesniva takze netrepte. (presne takto mi to znie aj ked kritizujete napr. daga palovica). Ozaj su to iba luckeri? Ja tomu neverim. Pokrova teoria... no ok ale realita je podstatna nie?


myslim, ze ten turnaj hralo minimalne 50 ludi, ktori to hraju ovela lepsie ako romanello, niektori z nich tie vysledky maju, niektori nie, to, ze ma zivotny hotrun z neho super hraca automaticky nerobi
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod DevilMayCry 04 Apr 2011 14:36

toto prdenie do vetra je kolosalna nuda pani, vyhral to a basta, koniec, ende, fin.... A ci si to zasluzil ? No tak na zasluhy sa nehra nikde, cize podla mna si to zasluzil.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod popoBA 04 Apr 2011 14:41

do vetra tu ale prdia ludia co ten turnaj s romanellom hrali ne hejteri od compu takze az tak velke prdenie to zas nebude...
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod palo1973 04 Apr 2011 14:45

DevilMayCry napísal:toto prdenie do vetra je kolosalna nuda pani, vyhral to a basta, koniec, ende, fin.... A ci si to zasluzil ? No tak na zasluhy sa nehra nikde, cize podla mna si to zasluzil.....



-tvoje posty su vacsinou normalne.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod DevilMayCry 04 Apr 2011 15:07

palo1973 napísal:
DevilMayCry napísal:toto prdenie do vetra je kolosalna nuda pani, vyhral to a basta, koniec, ende, fin.... A ci si to zasluzil ? No tak na zasluhy sa nehra nikde, cize podla mna si to zasluzil.....



-tvoje posty su vacsinou normalne.....


no vacsinou mam dobru naladu, dnes ani moc nie..... :x

do vetra tu ale prdia ludia co ten turnaj s romanellom hrali ne hejteri od compu takze az tak velke prdenie to zas nebude...

suhlas s tym co pisali o jeho hre (napr. 7castle) a o tom ze tam bolo viacero lepsich hracov, to je ok len nechcem pocuvat nieco o "zasluzeni" to ja fakt nerad , fakt ma to vytaca ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod 7castle 04 Apr 2011 15:55

Btw su niekde dostupne udaje o zastupeni krajin? Najma by ma zaujimalo kolko bolo z tych 211 hracov Slovakov
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod rastik 04 Apr 2011 19:11

mam este otazku k tomuto:

Mayu Roca zatiaľ v live pokri nič moc nedosiahol, zato v online hre je skvelý. Hovoria za neho výsledky, keď v herniach P****Stars, Full Tilt Poker, Titan Poker a Ultimate Bet vyhral dokopy $1,631,673! ROI na P****Stars má 29%, výhry $967,604 a celkový zisk $218,978.


to ako tych 1,6m usd su hrube vyhry? v cistom (zisk) je to len 220k usd z PS? to sa mi zda nejako malo, nato ze "v online hre je skvelý". tak reku ci nahodou nieco zle nechapem.
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod yegon 04 Apr 2011 20:44

rastik napísal:mam este otazku k tomuto:

Mayu Roca zatiaľ v live pokri nič moc nedosiahol, zato v online hre je skvelý. Hovoria za neho výsledky, keď v herniach P****Stars, Full Tilt Poker, Titan Poker a Ultimate Bet vyhral dokopy $1,631,673! ROI na P****Stars má 29%, výhry $967,604 a celkový zisk $218,978.


to ako tych 1,6m usd su hrube vyhry? v cistom (zisk) je to len 220k usd z PS? to sa mi zda nejako malo, nato ze "v online hre je skvelý". tak reku ci nahodou nieco zle nechapem.


celkove vyhry na stars 970k - po odpocitani buyinov mu ostava 220k zisk

co si si myslel ze kolko sa zaraba pokrom? :) ROI cez 100% maju len luckeri co trafia nieco velke a nemaju este vela odohrate

ako som uz pisal, poker je tazka robota, ked hras 200USD turnaj tak tym v priemere zarobis 50-100USD. To ze prva cena v turnaji je trebars 200k je len na oklamanie pospoliteho ludu ktory turnaje berie ako loteriu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Live reporting - WPT Slovakia (Day 4 - Final table)

Odoslaťod dhano33 04 Apr 2011 22:41

yegon napísal:
rastik napísal:mam este otazku k tomuto:

Mayu Roca zatiaľ v live pokri nič moc nedosiahol, zato v online hre je skvelý. Hovoria za neho výsledky, keď v herniach P****Stars, Full Tilt Poker, Titan Poker a Ultimate Bet vyhral dokopy $1,631,673! ROI na P****Stars má 29%, výhry $967,604 a celkový zisk $218,978.


to ako tych 1,6m usd su hrube vyhry? v cistom (zisk) je to len 220k usd z PS? to sa mi zda nejako malo, nato ze "v online hre je skvelý". tak reku ci nahodou nieco zle nechapem.


celkove vyhry na stars 970k - po odpocitani buyinov mu ostava 220k zisk

co si si myslel ze kolko sa zaraba pokrom? :) ROI cez 100% maju len luckeri co trafia nieco velke a nemaju este vela odohrate

ako som uz pisal, poker je tazka robota, ked hras 200USD turnaj tak tym v priemere zarobis 50-100USD. To ze prva cena v turnaji je trebars 200k je len na oklamanie pospoliteho ludu ktory turnaje berie ako loteriu



ako uplny suhlas ze zarabat pokrom nie je take jednoduche ale tak povedzme si kolko ludi ktori pracuju ako bezni robotnici alebo nieco podobne aj vysokoskolsky vzdelani ludia v jeho veku mali cisty prijem 220k $. ved to su obrovske peniaze za to ze hras online nikde necestujes nemas naklady na ubytovanie a tak.
dhano33
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!