Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod ramzey 06 Sep 2011 17:52

Sucasne sa tam moze spravit aj daka kasicka pri registracii, ktoru si ludia vsimnu, alebo ich organizator pri regovani upozorni, ze mozu tomu a tomu chlapcovi pomoct, staci prispiet klasicky iba buyinom 10e a turnaj nieje potrebne sa zucastnit atd.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod sklucis 06 Sep 2011 18:49

bapoker2010 napísal:
korki napísal:Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...


Hmm, vidím, že očividne nechápeš princíp charity.
Ale podľa tvojej slovnej zásoby a spôsobu vyjadrovania ma to ani neprekvapuje.



keby len to. . .aj gramatika trosku uteka
sklucis
 
Príspevky: 187
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 47 krát/21 krát
Karma: 11

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod Sadoney 06 Sep 2011 19:05

korki napísal:Nebolo by lepsie keby Golden Vegas dal tomu chlapcovi tych posratych 1000€ zo svojho aj bez tychto ceremonii a saskarni? Neznasam taketo pokritectvo, ked chcete pomahat tak pomahajte a nielen sa na to hrajte...


:bad: korki prosim ta ty sa nezucastnuj...
zuzitkuj svoj volny cas radsej na studium slovenciny... ty si uz urcite tento rok pomohol dost ludom tak nechaj nas chudobnych mat radost z tohoto maleho "daru" pri ktorom este aj stravime cas tym co nas bavi...

Za tento príspevok od Sadoney poďakovali - 2:
Hendo999, sklucis
Sadoney
 
Príspevky: 2
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod D21 06 Sep 2011 22:34

teraz k main eventu...
kto sa zúčastní už vo štvrtok??h
D21
 
Príspevky: 144
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod tomiG 06 Sep 2011 22:36

este jednu vec ten co bude prijimat startovne do turnajov by mal decentne upozornit hracov aj v tych skorsich dnoch ze sa uz mozne registrovat alebo prispiet do toho turnaja aj skor a druha vec ze by to malo byt bi+unlimited rebuy+addon to znamena ze kazdy si uz pred zaciatkom turnaja moze zakupit stack aky chce to hlavne pre tych co v nedelu nepridu a chcu prispiet povedzme 100eckami samozrejme ty co pridu hrat sa dokupia pocas turnaja kolko krat chcu tie vacsie stacky nezapajat ako mrtve duse do turnaja dat ich len hracovi ked sa dostavi na turnaj aby to nerobilo komplikacie.ale velmi dolezite je tomu robit marketing sice je to charita ale predsa je to produkt ktori treba hracom ponuknut samozrejme ziadne nasilu ale slusne poukazat na takuto moznost poviem to tak zjednodusene necakat len na to ze pojde niekto okolo a nahodou hodi nieco do klobuka tak a chcem podakovat aj tuto PP.sk ze stym prisli a verim ze takychto turnajov budete organizovat niekolko do roka

Za tento príspevok od tomiG poďakovali :
sklucis
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod majkel_77 08 Sep 2011 08:53

tak Mr. Obrtlik ma nechtiac poslal do ME, moj raise s QJo z middle ked uz som musel dablovat dorovnal ako inac s AA, vstal som a slusne som sa rozlucil ako sa patri na taketo % ale po turne J a riveri J uz som mal stack blizko postupu, preto nemam rad AA lebo proti takymto mustGO hram sa casto neudrzia...tak ale on mi to na ME vrati :Rose:
majkel_77
 
Príspevky: 49
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod Ivo 08 Sep 2011 11:30

Turnaj začína o 16.00 alebo je to len začiatok registrácie a šafl ap end dýl je o 17.00? Dík
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod tomiG 08 Sep 2011 12:20

bude odtialto niekto hrat high roler?
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod DevilMayCry 08 Sep 2011 12:36

tomiG napísal:bude odtialto niekto hrat high roler?


ak sa nic neobvykle nestane tak ja ho nebudem hrat :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Majtrovstvá Bratislavy €40,000 GTD už tento týždeň!

Odoslaťod tomiG 08 Sep 2011 12:42

DevilMayCry napísal:
tomiG napísal:bude odtialto niekto hrat high roler?


ak sa nic neobvykle nestane tak ja ho nebudem hrat :D

a ked vypadnes z ME tak si zahras?neviem mne sa to vidi trosku malo 20k garant zase nic nespravili preto aby sa tam vyzbieralo aspon 40-50k otvoria dvere a cakaju kto pride neviem ja este zvazujem ako sa mi bude darit na me a neviem ci neni lepsie si ist sadnut s 1100eckami na CG no uvidim
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!