Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzniknutej situácii!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod stefi99 31 Júl 2015 16:37

Hracom,ktori nie su z Bratislavy by ste mali preplatit 5.9.2015 cestovne naklady a naklady na ubytovanie.A zosobnit to managementu ak spravili tolko chyb,pan doktor.
stefi99
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2014
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: -3

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Maddoxy 31 Júl 2015 16:47

Nazov turnaja mal byt : Slovakia Poker Sports €100,000 estimated prizepool, potom by si s ich " moneypoolom" mohli oficialne robit co by sa im zachcelo, kedze turnaj by bol cely cas propagovany s predpokladanou garanciou a nie garantovanou, tak sa to robi vsade na svete pri turnajoch, kde sa vedenie boji pripadneho velkeho overlay ,ale zaroven chce upozornit na "zaujimavost" turnaja a predpoklada hlavne jeho uspesnost a v konecnom dosledku vyzbierany vysoky prizepool, ale tento vyraz este na slovensko nezavital a preto sa na slov.pokrovej scene stretavame pravidelne s mnozstvom "nevyriesitelnych" a zavadzajucich situacii skoro v kazdom pokrovom klube.
Obrázok používateľa
Maddoxy
 
Príspevky: 16
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod dredd73 31 Júl 2015 17:22

Z toho "moneypoolu" bude do tyzdna ukrajinsky Mariupol, ako sa vykruca, ze vsak ja nic ... :shock:
dredd73
 
Príspevky: 31
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 6 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Pedro1007 31 Júl 2015 17:31

raz ked povie ze niekde uz viac nepojdem tak to plati :good: na na daky freerol vam kaslem sa trepat len tak ....... tak ze si to uzite ... zbohom... :wall: GV uz nikdy vice radšej kulku do palice :wall:
Pedro1007
 
Príspevky: 17
Založený: Feb 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Magnus 31 Júl 2015 18:05

:bad:
Prílohy
kecy.jpg
kecy.jpg (13.19 ) Zobrazená 4759 krát
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod WNT 31 Júl 2015 20:58

mna osobne to presvedcilo a pridem si urcite zahrat p.doktor :)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod AdamBlesk 31 Júl 2015 21:13

Keď neviete čo, tak treba všetko na manažéra...
AdamBlesk
 
Príspevky: 3
Založený: Júl 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Ivan.Sebelédi 31 Júl 2015 21:24

dobrý večer,

už bolo povedané a napísané dosť, tak by som len stručne chcel vedeniu GV
dať jeden návrh na naozaj férové riešenie vzniknutej situácie.

1. vytvorte novú výplatnú štruktúru zo sumy 95k (+5kpcg pre víťaza)
2. vypadnutým hráčom na miestach 28-10 doplatte vzniknuté rozdiely podľa výplatnej štruktúry a finalistom podľa icm dealu
3. 5k pcg dajte víťazovi t.z. dohrať iba final table (vypadnutý hráč nemôže vyhrať pcg pre víťaza nikde na svete)
4. finalisti by mali vrátiť 2,5k(tips hráčom na ft od manažérov gv???) resp. ich môžte odpočítať z doplatku pre ft
5. pokuty za "manžérske chyby" sa možu riešiť mimo hráčov

možno je už neskoro, ale skúste pouvažovať nad týmto riešením
Ivan.Sebelédi
 
Príspevky: 1
Založený: Júl 2015
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Stanley VII 31 Júl 2015 22:15

Ja osobne vnímam ako online hráč s minimom skúseností live hry garanciu ako sumu, ktorá sa garantovane rozdelí hráčom. Iné použitie tohto slova vnímam ako zavádzanie. Tak som to vnímal aj keď som ako live fish išiel na tento turnaj a myslím, že veľká skupina hráčov je na tom podobne. Nech by ste to aj mali nepriestrelne podchytené, zbytočne vyvoláte u hráča, vášho zákazníka, nepríjemný pocit oklamania. Kto má pravdu na papieri bude jedno, argumenty sú zbytočné, pocity ostanú.

Herňa, ktorá bude mať pravdu ale ostane prázdna nemá zmysel. Kto, ako dlho a kde všade používa vymyslené pojmy a či sú vymyslené alebo nie, je jedno, škoda energie. Vaši zákazníci, najdôležitejší ľudia pre podnikanie dali práve najavo, čo si o tom myslia oni – skúste ich vypočuť. Obhajovanie sa možno pomôže egu, ale najdôležitejšie pre zákazníka je riešenie, aby sa to neopakovalo. Moneypooly a iné výmysly zbytočne komplikujú jednoduché veci a preto ak chcete dodržať vašu vetu:

Osobne budem klásť veľký dôraz, aby na všetkých turnajoch boli vopred jasne a zrozumiteľne zverejnené podmienky.


, mali by ste zrejme prehodnotiť uvádzanie moneypoolu (každé použitie tohto slova z úst herne zbytočne prileje benzín do ohňa hnevu a ja sa tomu ani nečudujem, tak prečo v tom pokračovať?) a v budúcnosti používať iba štandardné garancie známe vo svete.

Keď už nám chýba funkčná hráčska organizácia, základ toho, čo by sa mohlo stať aj na Slovensku uznávaným štandardom by mohli navrhnúť práve hráči finálovej deviatky, ktorých rešpektuje väčšina zvyšku pokrovej komunity - hlavne po tejto nedeli. Návrh finálovej deviatky potom môže získať ďalšiu relevantnosť tu na fóre podčiarknutím ďalšími hráčmi a stať sa štandardom, ku ktorého rešpektovaniu sa potom vo vlastnom záujme dúfam zaviažu aj herne (všetky relevantné by sme kontaktovali k vyjadreniu, či budú tento nový štandard rešpektovať). Nech sa raz a navždy konečne Slovensko zbaví tej moneypoolujúcej divnosti, ktorá iba vytvára zmätky, lebo jej nezasvätený hráč nerozumie a ktorá sa javí, že nemá základy nikde inde vo svete.

Preto odhliadnuc od súčasnej negatívnej kampane, ktorá sa proti Golden Vegas Poker Clubu rozmohla pre mňa až neuveriteľným spôsobom


‘Negatívna kampaň rozmohnutá neuveriteľným spôsobom’ nenastala v jednej minúte. Golden Vegas samo nechalo oheň rásť a zbytočne ho svojimi krokmi a mlčaním rozdúchavalo, kým dnes konečne prišiel prvý pokus o hasenie a zmierenie – v piaty deň. Verím, že ste si chceli vyjadrenie dobre rozmyslieť, ale asi sám vidíte, že ste sa mali vyjadriť skôr. Napriek tomu lepšie vyjadrenie neskôr ako nikdy. Preto ja osobne oceňujem, že odpoveď prišla a pozitívne vnímam aj jej reálne smerovanie, ikeď mňa sa ako hráča vypadnutého pred top28 riešenie priamo nedotýka.

Či to je motivované naozaj dobrým úmyslom alebo kvôli zahnaniu do kúta je v konečnom dôsledku jedno. Prvé by samozrejme potešilo viac, väčšina hráčov však asi bude presvedčená o tom druhom - je to ale iba ďalšia z nedôležitých vecí, kde je zbytočné sa pretláčať argumentami. Myslím si, že je zbytočné aj z pohľadu hráčov ísť teraz chytať GV ďalej za slovíčka alebo sa biť o to kto mal v čom pravdu. Aký výsledok sme si ako hráči priali? Aby nedoplatili a mohli sme ich za to zvoziť alebo aby doplatili a mohli sme ich za to zvoziť, lebo tým uznali, že urobili chybu? Svoj pranier (aj z môjho osobného pohľadu namieste) si už užili. Načo si ďalej masírovať ego, ak je šanca venovať energiu radšej smerom k lepšiemu riešeniu, čo je naozaj to, na čom skutočne záleží – či je toto riešenie prijateľné, alebo by malo GV podľa nášho názoru svoju ponuku na základe nejakých pádnych dôvodov upraviť.

Ak človek o niečom vyjednáva (aj keď cíti, že to mal mať automaticky) a konečné riešenie je nakoniec bližšie jeho pôvodnej predstave, nemá podľa mňa zmysel ďalej kopať do "argumentov" ustupujúcej strany, na ktorých už nezáleží a ktorými si už druhá strana chce iba zachovať šancu na dôstojný ústup z pôvodne neoblomných pozícií. Dôležité sú reálne kroky a na koho strane je reálne víťazstvo, nie zatlačiť ustupujúceho tak, aby začal miesto konštruktívneho ustupovania zase hrýzť.

Myslím si, že vzniknutá situácia je dostatočnou výstrahou pre GV aj ostatné kluby do budúcnosti a dúfam, že pomôže pokrovej scéne k vyššej kultúre a transparentnosti.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali - 3:
buschle, lacored, sklucis
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Oficiálne stanovisko vedenia Golden Vegas Poker Clubu k vzni

Odoslaťod Tiger080882 31 Júl 2015 22:42

Pedro1007 napísal:raz ked povie ze niekde uz viac nepojdem tak to plati :good: na na daky freerol vam kaslem sa trepat len tak ....... tak ze si to uzite ... zbohom... :wall: GV uz nikdy vice radšej kulku do palice :wall:
ani ja nepridem
Tiger080882
 
Príspevky: 59
Založený: Dec 2014
Poďakoval/li: 17 krát/0 krát
Karma: -12

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!