´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 25 Mar 2011 23:16

popoBA napísal:
*wwssoopp* napísal:pocuj yegon hrate to dobre ale profik??naposledy prihlasenz 9.3 to je trosku smiesne


nema na dovolenke v thajsku nahodou nonstop grindit? :D

ok to som nevedel ze je na dovolenke ja som len mrkol na prolabs okom to vlastne pisete a zostal som v uzase.ale ked profik tak profik nech sa paci... v cera u nas vyhral belabacsi v 2000 eur na cash nechces snim spravit rozhovor?
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 25 Mar 2011 23:21

yegon napísal:asi mame ine predstavy o tom co to znamena profesional :)

ked sa zivis nejakou pracou tak je to tvoja profesia, nezalezi na tom kolko hodin do mesiaca odpracujes ani kolko zarabas - dolezite je ze je to tvoj hlavny zdroj prijmov

asi ano...aj ty si profik?
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod yegon 25 Mar 2011 23:26

samozrejme ale nie pokrovy :)

v cera u nas vyhral belabacsi v 2000 eur na cash nechces snim spravit rozhovor


nech par rokov postuje na Pokerportal a potom s nim spravia rozhovor do serie ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - teraz by to asi bolo problematicke kedze tu nie je ani zaregistrovany
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 00:02

yegon napísal:samozrejme ale nie pokrovy :)

v cera u nas vyhral belabacsi v 2000 eur na cash nechces snim spravit rozhovor


nech par rokov postuje na Pokerportal a potom s nim spravia rozhovor do serie ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - teraz by to asi bolo problematicke kedze tu nie je ani zaregistrovany

tak mu poviem ma sice cez 60tku ale neako to zvladne hrava aj zoliky ale teraz presiel na poker no takych profikov je na slovensku vela ako tak pozeram.....
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod palo1973 26 Mar 2011 00:09

belabacsi ma cez 60ku?drugs are bad...

http://www.youtube.com/watch?v=7ecufyq9jOc
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 00:20

palo1973 napísal:belabacsi ma cez 60ku?drugs are bad...

http://www.youtube.com/watch?v=7ecufyq9jOc

to nieje ten belabacsi na starse no vidis ale ked sme pri nom ten ma nieco odohrate...asi je pro ale uz kaslem na to som rad ze mame na slovensku takychto profikov....inak ja stale fandim fandil som aj pri tom poslednom warm upe ja stale odpisem a poprajem GL ked vivdim neakeho slovaka trosku hore v itm to sa o nasom skvelom P****Stars pro neda povedat....ale to je ina tema.tak sa drzme na starse GL vsetkym profiiiiiiiiiiikom
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Palo42 26 Mar 2011 01:13

Tvoje príspevky v tejto téme,milý wsop sú dosť zvláštne. Sú len dve možnosti,buď máš max.16 rokov,alebo o pokri čítaš prvýkrát tento týždeň. Vlado je človek, ktorého názory sú rešpektované aj ďalej ako tam kde 60-ročný belabacsi s tebou hráva sedmu o zapalky. Ak chceš kritizovať niekoho pokrové schopnosti,tak si si vybral naozaj toho nesprávneho.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod *wwssoopp* 26 Mar 2011 01:59

Palo42 napísal:Tvoje príspevky v tejto téme,milý wsop sú dosť zvláštne. Sú len dve možnosti,buď máš max.16 rokov,alebo o pokri čítaš prvýkrát tento týždeň. Vlado je človek, ktorého názory sú rešpektované aj ďalej ako tam kde 60-ročný belabacsi s tebou hráva sedmu o zapalky. Ak chceš kritizovať niekoho pokrové schopnosti,tak si si vybral naozaj toho nesprávneho.

mam len 17rokov a hravam aj o hlinene gulocky...ja neviem chlapy ale ved na prolabse ja to cierne na bielom alebo na ktorom kolvek rankingu ved tie vyhry v majors su za tri roky na jednu stranu...a kalkulacku mame snad vsetci v kazdom prispevku som napisal ze je to asi dobry hrac ale to na mtt prfika dlhodobo nestaci a na starse duplom nie inak jeho poslednych 10 turnajov boli sng 2 vyhry 8 out tolko o vasom MTT pro.....este ze su tie prolab aspon niekto nemoze trepat vlastne moze...a este je hviezda.
*wwssoopp*
 
Príspevky: 28
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -20

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod Adrian1990 26 Mar 2011 02:46

Neviem co si potrebujes dokazovat s touto debatou , pre mna je Castle profik , aspon urcite vacsi nez ten jediný na Slovensku . Ak si chces zvýšiť svoje ego kludne sa povazuj aj ty za profika ,ale ozajstným borcom budeš len ak ťa začnú ostatný hráči nazývať profíkom.Ak ak je pre teba 10 k málo tak neviem . Asi maminka s tatkom dobre zarábajú , kolko ti dávaju denne do školy , aspon 20 ecok vsak ? Vezmi si priemerný mesačný plat na Slovensku (cca 700 e) odrátaj si priemerný plat našich vysmiatych politikov a vyjde ti že polovica ludi tolko nezarobí za rok . Kolko hrá castle Mtt ? Tusim sa tomu naplno venuje 3-4 mesiace .A kebyze minule trafí sunday warump a vyhra dajme tomu 100 k ? Tak by uz bol profikom ? Vlastne kto vyhra na sportke je asi tiez profikom ...
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - rozhovor so ´7castlom´ (1.časť)

Odoslaťod morfeusko 26 Mar 2011 02:51

No offence ale zjavne si celkom mimo , ohanas sa tu nejaky prolabsom a vysledkami ale na druhej strane uplne zabudas na to ze za tych x tisic turnajov ( ci uz sng alebo MTT) co odohral zaplatil aj nejaky rake, a tiez mozes pouzit tu svoju kalkulacku co mas a spocitat si kolko je rakeback pri Supernove a hned sa dostanes na ine cisla . A na to aby clovek bol pro ( ako uz Yegon pisal, robil to na plny uvazok) nepotrebuje zarabat kazdy mesiac desiatky tisic eur mesacne .
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!