Spúšťame ligu o EPT Praha!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 16:29

DevilMayCry napísal:3 hodiny do zaciatku a stale 65 ludi....to nevyzera dobre... :(


Zda sa ze sa to stihne poriesit :good:, hned ako budem mat nejake nove info napisem

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
DevilMayCry
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 18:55

Okolo 16:00 sa to dostalo k supportu P****Stars (resp. k ludom co taketo veci riesia v herni) cez manazerov herne, bolo to poslane ako urgnetne, tak som zvedavy ci to stihnu (maju uz len hodinu), kazdopadne by ma (a nielen mna) potesili :)

Za tento príspevok od vlade poďakovali - 2:
aasipiaa, mmcanny
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod kyzALKacek 28 Nov 2010 19:17

jestli maj jako spousta jinejch heren support v Indii, nedavam tomu velkou nadeji. Ale tak do stredy jim to snad vysvetlite...
kyzALKacek
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 19:44

No, mame nejakych 15 minut do zaciatku, asi to uz nestihnu, tak by som navrhoval aby ti co tam nemaju co robit nehrali (boli sitout), kedze cenu aj tak nedostanu a ostatni by tym padom mohli normalne hrat.

Cize cenu dostanu len ti, ktori skoncia najlepsie z top 36 z tejto tabulky:

http://www.pokerportal.info/poker-liga/ept-praha/

To je myslim celkom rozumne riesenia vzhladom na to ze to dopadlo takto. Ma niekto nieco proti tomu, pripadne ine riesenie?

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
whale034
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod A_Rimmer 28 Nov 2010 19:52

Mohlo by sa to odohrat radsej inokedy podla mna. Pochybujem, ze ti co tam nemaju co robit budu vsetci sitout... A kedze nebudu mat o co hrat, budu to cele len kazit. Tento turnaj by sme si mohli akoze nevsimat a skusit to odohrat v inom termine. Co myslis?

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
mmcanny
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod kyzALKacek 28 Nov 2010 19:56

taky neverim, ze vsichni nebudou hrat na dobry slovo. A ani ne treba ze zly vule - proste jim to nabehne, tak si zahrajou. Jsem pro odlozeni, ale rict to hned, jinak zase budou hadky kdo hral a kdo ne atd.
kyzALKacek
 
Príspevky: 3
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 28 Nov 2010 19:59

vlade vybav vstupenku na ten turnaj pre vsetkych 36 ludi co sa kvalifikovalo a tento turnaj nech sa nerata :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 20:04

No, ja by som predsa len nechal tento, nechcel by som riskovat ze zbytocne tych 500E prepadne keby dalsi nestihli do stredy nastavit, proste by som to urobil tak, ze ti co nemaju hrat proste nedostanu ziadnu cenu a ak sa nahodou niekto umiestni na mieste ktore je ocenene, tak sa cena posuva pre dalsieho v poradi (samozrejme musi to byt jeden z tych 36).

Nechal by som to na dnes aj preto, lebo to bolo tak avizovane a nemusi mat kazdy cas hrat nejaky dalsi nahradny termin. Tento termin bol urceny uz davno.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 28 Nov 2010 20:07

no je to lepsie ako dratom do oka ale napr lider ligy kyzacek uz pustil pol stacku proti niekomu kto tam nemal byt... :(
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod hegides 28 Nov 2010 20:10

.ked to vyhra niekto z tych co tam nemaju byt, tak mu to tu vstupenku automaticky pripise, nie? bude sa mu ju potom moct nejako odobrat? ved ked sa unregne tak tie T$ moze rychlo minut, nie?
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!