Spúšťame ligu o EPT Praha!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod mmcanny 28 Nov 2010 20:13

hegides napísal:.ked to vyhra niekto z tych co tam nemaju byt, tak mu to tu vstupenku automaticky pripise, nie? bude sa mu ju potom moct nejako odobrat? ved ked sa unregne tak tie T$ moze rychlo minut, nie?


presne tak treba to hrat este raz.. je to FAIL takto..
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod A_Rimmer 28 Nov 2010 20:14

DevilMayCry napísal:no je to lepsie ako dratom do oka ale napr lider ligy kyzacek uz pustil pol stacku proti niekomu kto tam nemal byt... :(


Presne toto som myslel. Ze to tam budu kazit ludia, co tam nemaju co robit. :P Je to fakt fail, treba to presunut na inokedy. :wall:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 20:18

Chcete to teda fakt zrusit? Priznam sa neviem co bude potom s tou vstupenkou, pravdepodobne sa nebude dat premenit na T$. S cenami co su od pokerportalu neni problem, ale s tou vstupenkou neviem ako to potom dopadne...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod hegides 28 Nov 2010 20:20

.no mne je to jedno uplne, len s tym ticketom to bude zaujimave ak skonci v nespravnych rukach :)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod A_Rimmer 28 Nov 2010 20:23

Expresne im napis, ci ti vedia tu vstupenku odtialto "stiahnut" a dat ju do turnaja povedzme v stredu. Je to ich chyba, tak nech sa posnazia.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 28 Nov 2010 20:26

vlade napísal:Chcete to teda fakt zrusit? Priznam sa neviem co bude potom s tou vstupenkou, pravdepodobne sa nebude dat premenit na T$. S cenami co su od pokerportalu neni problem, ale s tou vstupenkou neviem ako to potom dopadne...


vlade nehaj tak........sprav co mozes a ak by to malo prepadnut tak to radsej nech si zahra kvaldu aj niekto kto tam nemal byt...karma je svina na bubble tam potom vypadne s AA proti 88 :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod vlade 28 Nov 2010 20:26

Takze takto som sa rozhodol, treba to uz s konecnym verdiktom vyriesit, kedze sa uz hra.

Bude to tak ako som avizoval pred turnajom, neni dobre to menit v priebehu turnaja, cize ak niekto z ludi co tam nemaju co robit vyhra nejaku cenu, tak ju nedostane a dostava ju nasledujuci hrac z top 36. Ak vyhra vstupenku niekto kto ju nema vyhrat a nebude mozne mu ju odobrat (to predpokladam ze bude), tak dostatane vstupenku na ten turnaj AJ prvy v poradi z top 36 v lige.

A na zaver sa chcem samozrejme ospravedlnit za vzniknute komplikacie :(

Za tento príspevok od vlade poďakovali :
hegides
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod hegides 28 Nov 2010 20:33

.nevadi, :good:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod DevilMayCry 28 Nov 2010 20:34

vlade napísal:Takze takto som sa rozhodol, treba to uz s konecnym verdiktom vyriesit, kedze sa uz hra.

Bude to tak ako som avizoval pred turnajom, neni dobre to menit v priebehu turnaja, cize ak niekto z ludi co tam nemaju co robit vyhra nejaku cenu, tak ju nedostane a dostava ju nasledujuci hrac z top 36. Ak vyhra vstupenku niekto kto ju nema vyhrat a nebude mozne mu ju odobrat (to predpokladam ze bude), tak dostatane vstupenku na ten turnaj AJ prvy v poradi z top 36 v lige.

A na zaver sa chcem samozrejme ospravedlnit za vzniknute komplikacie :(


thx za vsetko.......ktovie kedy budem najblizsie dva stepy pred branami EPT :)
skoda tohto zaveru ale aj tak este raz thx :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Spúšťame ligu o EPT Praha!

Odoslaťod marcelhuz 28 Nov 2010 20:45

takže pekne som si zahral..a nechapem prečo ma vyradil hrač ktory tam ani nemal hrat..a teda nechapem prečo som hral tie "kvalifikacie"

Za tento príspevok od marcelhuz poďakovali :
mmcanny
marcelhuz
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!