Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod pakroc 11 Sep 2011 12:54

Zo Sulika? myslim že zákon predladá Miklož, a ktory sa okrem toho prave chysta zapredat krajinu vo vyske niekolkých štátnych rozpočtov, co bude o 2-3 roky ovela vacsi problem ako nejaky internetovy poker...
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod jaroslavG 11 Sep 2011 13:44

Pán kkt Mikloš si myslí že internetový hazard a poker je jednou z príčin kriminality u nás.Obmedzenie nelegálnych internetových hier z dôvodu prevencie kriminality je ako keby prostitútka bojovala proti nevere.Prevenciu kriminality študujem ,zatiaľ z nej mám titul Bc. a prečítal som nespočet kníh a nikde som sa nedočítal o takomto bizarnom argumente z akým prišiel on :poklona: .Ale preto ai nie som v politike lebo nemám toto demokratické zmýšlanie.
jaroslavG
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod marjan556 11 Sep 2011 17:43

"Nastavenie obmedzení v oblasti hazardu je odôvodniteľné existenciou dostatočne silných dôvodov verejného záujmu, ktorými sú napr. ochrana verejného poriadku, ochrana spotrebiteľa, prevencia kriminality, ochrana verejnej morálky, individuálny prístup k stanoveniu požiadaviek na ochranu hazardných hráčov a spoločenského poriadku," píše sa v dôvodovej správe."

wait wat? to je trolling ze?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod milosmk 11 Sep 2011 18:25

1zart1 napísal:Smutno komicke je, ze na tejto stranke sme pred volbami svojim sposobom robili kampan stranam tejto koalicie a predpokladam, ze vacsina online pokristov volila prave tieto strany, ktore teraz tym najhrubsim sposobom zneuzivaju svoju moc na obmedzovanie osobnej slobody jednotlivca. Bez slobodneho internetu by mozno tieto strany ani nemohli zostavit vladu kedze by nemali dost percent. Obzvlast na grc je mi zo Sulika and company.


To ich nezaujima. teraz su pri hrantoch a to je hlavne
milosmk
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod tucniak 11 Sep 2011 18:42

hej prevencia moralky a kriminality, no jasne, ale ked im dana spolocnost bude platit tucne poplatky tak potom je to uz zrazu fajn a vysoko moralne ciste..
uzas, toto sa mi podoba akurat tak na KDH.. :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod milosmk 11 Sep 2011 18:57

haman napísal:Pokrove kluby im v tomto nepomozu, lebo novela hra pre nich.


1. Prvy rok mozno budu mat narast 30% v herniach live
2. Dalsi rok to bude minus 40% a treti dasli pokles atd. A preco? No preto ze online poker je to miesto kde 95% hracov co su neskor aj live hraci vyrasta a uci sa a zoznamuje s pokrom. Ved odkedy zacal online poker boom live kasina tiez zaznamenali narast. Takze su asi tiez kradkozraky a myslia si.... skoda reci a co potom cakame od nasich politikov?
milosmk
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 1 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod nabokow 11 Sep 2011 19:12

keby som hral nejake normalne stakes, tak by som bol za prenajom poker flatu (3-4 ludia) niekde kusok za hranicami v rakusku (aj taky vietnam by nebol zly, co tu bola nedavno exoticka tema), ale kedze hram micro, tak je to zatial nerealne :(
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod tomas.ziak 11 Sep 2011 20:20

tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod zigmund 11 Sep 2011 20:26

Ak chce stat takto chranit moralku obyvatelov a chranit ludi aby sa z nich nestali ,,gambleri,, tak ziadam stat aby okamzite prestal s predajom alkoholu aby sa zo mna nestal ,,ožran,,. Ale kedze ma stat s tychto vyrobkov dost velky profit tak mu moze byt moj osud lahostajny - nech sa ,,upijem na smrt,, - hlavne, ze prispejem do statnej pokladnice :-)
zigmund
 
Príspevky: 8
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Štát chce obmedziť nelegálne internetové hry hlavne zo zahra

Odoslaťod Ceasears 11 Sep 2011 21:53

Hmmm,jasne,ze statu ide len o peniaze,kedze nemaju tento sektor pod kontrolou...Keby chceli chranit ludi od hazardu,tak by asi v prvom rade stiahli z obehu ruletu a automaty(zakazali by herne,ktore ich prevadzkuju)...Skor by mohli spravit nieco take,ze ked chces hrat poker profesionalne,tak ok,ale budes musiet odvadzat dane a skor by z toho mohli spravit ozajstny "job". Nieco ako zivnostnik,alebo podobne :)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!