Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 12:22

Hello, v buducnosti uvazujem nad kupou nejakeho smartphonu, no velmi s nimi neprichadzam do styku a teda si neviem ani vytvorit nazor. Internetove recenzie su sice fajn, ale casto prilis subjektivne. Preto sa pytam - aky smartphone pouzivate? Mohli by ste mi ho odporucit? Ma v tom popripade niekto nejaky vacsi prehlad? Viete vypichnut rozdiely medzi jednotlivymi OS?

Pausal mi konci skoro az za rok, to sa dovtedy toho moze vela zmenit, ale nie je vylucene, ze by som si nieco zaobstaral uz skor ;)

Osobne mam zalusk na nove HTC-cka, mate s nimi nejake skusenosti?

THX!
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tucniak 30 Júl 2011 14:47

uz nemas downswing?
kasli na telefon kup novu koselu, flasu vodky a s babami sa bav v reale :D

Za tento príspevok od tucniak poďakovali :
poldinhoo
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod kellerman007 30 Júl 2011 15:02

HTC ti ja osobne neodporucam. Castokrat sa mi zasekava a robi problemy...Radsej si kup novy iphone. :)
Obrázok používateľa
kellerman007
 
Príspevky: 135
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 27 krát/65 krát
Karma: 19

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 15:13

tucniak napísal:uz nemas downswing?
kasli na telefon kup novu koselu, flasu vodky a s babami sa bav v reale :D


Praveze mam downswing a uvazujem, na co miniem tie zvysne bubaky, co mi tam ostali :D Ale nie srsly :)

kellerman007 napísal:HTC ti ja osobne neodporucam. Castokrat sa mi zasekava a robi problemy...Radsej si kup novy iphone. :)


No jeden moj znamy ho uz pouziva dost dlho a zatial ziaden problem nehlasil... A mne sa skor pozdavaju androidy + samozrejme aj ich cena :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod vlk25 30 Júl 2011 15:16

iPhone, iPhone a nič iné ako iPhone. Používam ich od kedy vyšli a striedam každý rok s príchodom novej generácie. Maximálna spokojnosť a keď ho prirovnávam s hocijakým androidom tak iba kývem hlavou ako také niečo vôbec môžu vypustiť medzi ľudí. O tom že ho kúpim na paušál za 350e a po roku používania ho bez probémov predám za 300e pomlčím :) To isté MacBooky :D
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod haman 30 Júl 2011 16:06

pred rokom som sa rozhodol pre HTC Touch Pro 2 (Mal som HTC TyTN II s ktorym som bol spokojny) a cakam kedy pride den, ze ho hodim o stenu. Rozculuje ma coraz viac a viac.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod dzejkej 30 Júl 2011 16:08

Nema byt v septembri predstaveny novy iPhone? Sa mi zda, ze som take nieco cital :). Ci nepockat a nerozbit prasiatko az vtedy :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 16:11

dzejkej napísal:Nema byt v septembri predstaveny novy iPhone? Sa mi zda, ze som take nieco cital :). Ci nepockat a nerozbit prasiatko az vtedy :).


No len ze ci cena toho iphone nebude taka, ze budem musiet najskor investovat prasiatko do nejakeho donkamenut a potom tam volaco uluckovat, aby bol ten iphone k dispozicii :D
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Zeltzn 30 Júl 2011 16:16

Väčšinou nové pecky sú dosť drahé.. mňa stál iPhone4G 720€ +/- (resp mojich rodičov:P), ale je to super investícia a určite bude o niečo lacnejší teraz ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Horsey7 30 Júl 2011 17:25

dolezitejsie ako znacka je operacny system

napr. HTC s Windows Mobile a HTC s Androidom je rozdiel typu Fabia vs Lexus IS

odporucam ti aby si sa zameral na Android a iOS (iPhone), znacku na Android podla osobnych preferencii, u mna vedie HTC kvoli spracovaniu, materialom a ergonomii

idealne si vyskusaj iPhone 4 a napr. HTC Desire / HTC HD, pohraj sa s tym a uvidis co ti viac sedi

ak nepotrebujes pouzivat smarphone na pripojenie s PC, keby si chcel nahravat rozny obsah, rozne formaty bez pouzitia 3rd party softveru, tak iPhone bude dobra volba

osobne pouzivam HTC Desire s Androidom, nakolko iOS neumoznuje funkcionalitu spomenutu vyssie, tj. napr. nahadzat si do smartphonu knihy v pdf alebo rozlicne formaty videa ci hudby..proste iOS je viac uzavreta platforma

Za tento príspevok od Horsey7 poďakovali :
matiapag
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!