Aky smartphone?

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod vlk25 30 Júl 2011 17:37

Horsey7 napísal:napr. nahadzat si do smartphonu knihy v pdf alebo rozlicne formaty videa ci hudby..proste iOS je viac uzavreta platforma


všetko čo si napisal sa dá dvoma klikmi v iTunes ;) videa stači skonvertovať
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 17:47

Vdaka horsey za rozbor :poklona:
O WM toho vela neviem, velmi som s tym do styku neprisiel, preto som rad, ked si takto jasne poukazal na to, ze Android je lepsi ;) Praveze by som ten phone rad pouzival aj na prenasanie suborov, urcite v nom bude velka pamatova karta, tak si myslim, ze ju budem casto vyuzivat ako klasicky flashdisk.

Ked pises, ze iOS je uzavretejsi, tak urcite ovela radsej siahnem po Androide :) Aj som v nejakom porovnani OS cital, ze Android je dobry pre tych, ktori si chu phone co najviac prisposobit, no na druhej strane vraj ovladanie je narocnejsie, co mne ale vobec problem nerobi, lebo ja nie som nejaky velky fanusik jednoduchosti :) Cim viac nastaveni a prisposobeni, tym lepsie!

vlk25 napísal:všetko čo si napisal sa dá dvoma klikmi v iTunes



Ano, ale je potrebne, aby aj druhy pocitac (nie iba moj) mal iTunes a pocul som, ze kym sa to nainstaluje a zosynchronizuje sa phone s PC, tak to trva dost dlho
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tucniak 30 Júl 2011 17:51

lol kupovat si novy iphone na drevo je vyslovene blbost-ten telefon je stavany a predavany tak aby sa predaval hlavne dotovany imo, mat telefon za 700e by som ani nechcel (nevraviac o tom ze tu hodnotu ta vec skratka ani nema), najma ked viem ako veci stracam, zabudam pripadne elektroniku nicim dotykom alebo tekutinami.. :D

edit:

iOS a aplikacie nan ale maju jednu 'vyhodu' oproti androidu: uz len fakt ze na iOS je zhruba jedno zariadenie (iphone:), ipod touch atd neratam, je jasne, ze kazdy vyvojar ten telefon ma, ma to rovnaky config, skratka vsetky aplikacie by ti mali bezat dobre a hladko, lebo je to jeden device.

kdezto na adroide sa ti moze stat ze mas jednak rozne verzie 2.1,2.2 atd a jednak to bezi na tolko moznych devicoch, ze nie je uplne mozne aby vsetko vsade bezalo perfetkne (iny procak, ina ramka atd atd atd) a teda sa ti pokojne moze stat, ze nieco nerozbehas, bude ti to sekat (nejaka hra) apod..

ale zas android je taky customizovatelnejsi, co zase moze byt aj iOS ale myslim ze az ked ho zoperujes jailbreakom (co nie kazdy chce) atd atd atd..

musis skusit a uvidis:)
Naposledy upravil tucniak dňa 30 Júl 2011 17:55, celkovo upravené 1 krát.

Za tento príspevok od tucniak poďakovali :
matiapag
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 17:54

jop, hoci nemam velky pausal a ani neplanujem platit 30€ mesacne alebo viac, lebo proste tolko netelefonujem/neSMSkujem, tak aj tak je tam na tie mobili zlava do 50% aj na tych lacnejsich pausaloch, preto to skor vidim tak, ze pockam dovtedy ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod ramzey 30 Júl 2011 18:03

Mal som iphone, mal som htc, mam SE s Androidom.

Jednoznacne by som si vybral HTC, su to najlepsie telefony na trhu a cenovo velmi dostupne.
Iphone je len pekna krabicka s jablckom, ked chces dnu daco dat musis vsetko konvertovat na podporovane subory.
SE je tiez onicom.
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod Accident 30 Júl 2011 19:01

ja mam iphone 3g uz nejake 3 roky(mozno viac, uz sa nepamatam) a stale som s nim spokojny. prave mu skoncila podpora, tak ked vyjde 5 generacia, tak urcite idem do toho. v ruke som uz mal zopar htc a myslim, ze su ok, ale display co do nich montuju sa mi zda dost biedny(ale mal som v rukach iba tie lacnejsie modely) a android tiez este musi vychytat zopar chyb.

no ale pozrime sa na to realne 1.nechces drahy pausal 2.okolo 700evri na novy model len tazko budes mat 3. mobil z druhej ruky asi nechces, starsi model tiez nie. v tom pripade bude htc asi najlepsia volba, medzi nimi sa uz riad podla recenzii nejakych portalov.
Accident
 
Príspevky: 43
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 19:06

No desire hd a sensatio maju dost kvalitne displaye :) a ja to tiez tak vidim zatial na tie htc, este cakam co povie mino na svoj galaxy s :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod tucniak 30 Júl 2011 19:29

to nove galaxyyyy..ale akoze to uz ma mega display velky, ale bolo to prekvapivo tenke a lahke (a rychle):)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2011 20:48

jop, o 40g lahsie ako Sensation tusim... teraz citam este nejake recenzie na nete. Celkom by ma aj zaujimalo, ake skusenosti mate co sa tyka robenia fotografii/videi s tymito telefonmi? Pravdepodobne ma uz nikto nenahovori na telefon bez blesku, lebo ten momentalne strasne postradam, kedze na starom som ho mal :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Aky smartphone?

Odoslaťod mino_o 30 Júl 2011 21:03

mam galaxy S, jedina nevyhoda fotak, ktora je badatelna max na opileckych zrazoch :) ina vo vsetkom spokojnost. Ziadne zaseky som este nemal, vsetky aplikacie zadarmo. +ak sa chces viac hrat tak na roznych warez forach su vypiratene hry ako assasins creed, resident evil a podobne blbosti. Ktore su vcelku zabava(na WC bez smartphonu uz nechodim!)
Co sa tyka smartphonu tak kupovat taky telefon bez pausalu kde nieje net je nanic. Osobne mam nejaky akciovy pausal bez telefonu 120min+1.5gb za 9.9e. Ktomu som na bazosi kupil novy galaxy S za 350e (davno).
Co sa tyka vyberu telefonu na konci roka planujem upgrade na galaxy S II (ak pride rakeback!)
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!