Colny urad

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Colny urad

Odoslaťod MiskoKvo 22 Júl 2010 00:23

mal som to iste pri objednavani niakych veci... colny urad ti posle faxom zmluvu kde podpises ze dany material nebudes pouzivat na podnikatelske ucely bla bla a mas to ..nic platit nemusis

som objednaval dres full shit s prepacenim (running bad ;) ) z us...

edit: klamem .. nie faxom :D mailom :D :D
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Colny urad

Odoslaťod Majres 22 Júl 2010 12:12

no takze doterajsi priebeh :
uz 2 dni sa snazim dovolat na 3 telefonne cisla co su uvedene na papieri co mi prisiel a nikto mi to nezdviha ... hlavne ze na to mam 20 dni a potom to poslu naspat, snad mi to dovtedy niekto zdvihne.
Majres
 
Príspevky: 5
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Colny urad

Odoslaťod Majres 23 Júl 2010 13:51

Uz zacinam lutovat ze som si nieco objednaval, po 3 dnoch snazenia sa dovolat na colnicu asi v hodinovych intervaloch mi zdvihol typek ktory mi dal jasne najavo ze mojim telefonatom neni ani najmenej poteseny. Oznamil mi, ze aj ked som za obsah balika neplatil a jedna sa o darcekove predmety, bez cla je to len do 22€, takze nakolko nemam fakturu posudia obsah balika oni, avsak kedze volam takto neskoro a colny sklad je uz zavrety tak mam zavolat pondelok. Ked som argumentoval ze mi to tam uz 3 dni nikto nebere, tak mi so slovami "nieje mozne" polozil.
Takze zatial s toho pre mna vyplyva ponaucenie objednavat v sustach do 22€ ak je to mozne.
Majres
 
Príspevky: 5
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Colny urad

Odoslaťod DevilMayCry 23 Júl 2010 14:38

Majres napísal: Ked som argumentoval ze mi to tam uz 3 dni nikto nebere, tak mi so slovami "nieje mozne" polozil.


verejna sprava a ich sluzby obcanom....juuuuuuuuj to je uroven jak hovado :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Colny urad

Odoslaťod Majres 26 Júl 2010 07:52

Dnes som zavolal na colny urad, ako som bol instruovany z posledna, na prvy pokus mi to zdvihla nejaka slecna, ktorej ked som objasnil situaciu, si vypytala skladove cislo (este mi aj povedala, kde na tom papieri to v rychlosti najdem) a ze mam zavolat za 15 minut. Za 15 minut som zavolal a zase mi to zdvihla s tym ze to skontrolovala a ze kedze sa skutocne jedna o darcekove predmety to pustila bez cla, len budem muset ocakavat kontrolu mojho uctu (co uplne presne neviem co obnasa) a ze do buducna by ta zasielka mala byt oznacena gift ak som za to neplatil. Uplne normlane, profesionalne jednanie, ako by som sa dovolal na iny urad do inej krajiny.
Majres
 
Príspevky: 5
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!