Dovolenka - tipy

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod keso26 27 Júl 2011 07:10

ja som bol v mnichove na famozne pecene bavorske koleno v takej dvojposchodovej restike hned vedla nejakeho znameho namestia na ktorom bola taka nejaka vysoka katedrala. Sorry ze nie som presnejsi, ale boli sme tam pocas oktoberfestu a vtedy sli pamiatky bokom :D

edit: tak som trochu pogooglil a toto je ono.

http://it.wikipedia.org/wiki/File:Neues ... Cnchen.jpg

je to v jednej z tych troch budov na lavej strane namestia, co su podoprete stlpmi.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod Zajacekk 18 Sep 2011 01:07

V období od 13.decembra do 20.januára by som chcel ísť s priateľkou na nejakú dovolenku, okrem karibiku a ázie som ochotný ísť všade, čo sa týka financií, obmedzený nie som, chcem len all inclusive a letecky (z Prahy alebo Bratislavy). Môžete niekto poradiť nejaké miesto, kde v tomto čase nie je až taká zima, kde po dajme tomu piatich pohárikoch skočím aj do mora, čo mi bude tak teplo a zároveň aby to bolo aj také miesto, kde je čo pozrieť, pochodiť a tak? Vďaka za odpovede ;)
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod tomiG 18 Sep 2011 02:06

Mauritius je tam v tom case pekne aj teplo alebo seysely ked si buknes teraz letenky tak mas na dve osoby za 1200k a hotel si uz vyberes aky chces na booking.com aspon ja takto chodievam na dovolenky nemam cestovne kancelarie rad su to odrbavaci a o tych svk ani nehovorim
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod magorko 18 Sep 2011 04:02

tomiG napísal:Mauritius je tam v tom case pekne aj teplo alebo seysely ked si buknes teraz letenky tak mas na dve osoby za 1200k a hotel si uz vyberes aky chces na booking.com aspon ja takto chodievam na dovolenky nemam cestovne kancelarie rad su to odrbavaci a o tych svk ani nehovorim



to 1200k je co?
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod tomiG 18 Sep 2011 08:27

sry 1200eciek :D
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod ScoobyDoobyDoo 18 Sep 2011 12:43

V obdobi od 13.decembra do nejakeho cca 20.januara hladam brigadnika na murovanie pivnicneho priestoru, kde si chcem postavit vinny sklep. Platim 2.5eur na hodinu + gastrolistky + flasa cerveneho na tyzden gratis. Neviete o niekom? :friends:
Obrázok používateľa
ScoobyDoobyDoo
 
Príspevky: 35
Založený: Júl 2011
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: -5

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod Zajacekk 18 Sep 2011 13:46

ScoobyDoobyDoo napísal:V obdobi od 13.decembra do nejakeho cca 20.januara hladam brigadnika na murovanie pivnicneho priestoru, kde si chcem postavit vinny sklep. Platim 2.5eur na hodinu + gastrolistky + flasa cerveneho na tyzden gratis. Neviete o niekom? :friends:


o čo ti ide ty bukvica?
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod buschle 18 Sep 2011 15:32

Zajacekk napísal:V období od 13.decembra do 20.januára by som chcel ísť s priateľkou na nejakú dovolenku, okrem karibiku a ázie som ochotný ísť všade, čo sa týka financií, obmedzený nie som, chcem len all inclusive a letecky (z Prahy alebo Bratislavy). Môžete niekto poradiť nejaké miesto, kde v tomto čase nie je až taká zima, kde po dajme tomu piatich pohárikoch skočím aj do mora, čo mi bude tak teplo a zároveň aby to bolo aj také miesto, kde je čo pozrieť, pochodiť a tak? Vďaka za odpovede ;)


Od ludi co navstevuju tieto exoticke destinacie a referencii najlepsie vypadaju asi maledivy, Skoro na kazdom ostrove su vecerne programy ako krmenie Raji(mant) z ruky chodia az k brehu , mozes sa tam snorchlovat medzi malymi zralokmi (nie su tam utoky na ludi ) Ja som na dovolenke takto daleko nebol ale tento rok sa tam vo februari chystam (vtedy tam je najmenej dazdovych dni). Tuto destinaciu by som ti poradil ak by si mal zaujem o plaze bez ludi a si clovek co si predstavuje dovolenku tak ze je polku casu vo vode :D .. Ak hladas nocny zivot a ruch tak treba hladat niekde inde.

Dost sa imo oplati popozerat nejake zberne online s hodnoteniami ludi predsa len 100ludi ak napise svoj nazor tak uz to ma nejaku vahu. Vzdy sa najdu ale nejaky plakaci co placu nad hovadinami. napr.som videl ze sa stazovali na Egypt v juli ake tam bolo teplo LOL.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod Zajacekk 18 Sep 2011 15:59

Skôr som hladal čosi podobné ako Egypt a prečo? Lebo hej nie je tam v tom čase najteplejšie, vykúpať sa dá v pohode, keď si do seba hodíš pár pohárikov, ale hlavne preto, lebo cez leto by som v tom Egypte bol len v hotelovom bare, na pláži a v mori, takto v zimnom období by som si pekne vychutnal krajinu, pobehal pyramídy, múzeá atď a iné veci... Nepotrebujem Seychely a ani Maledivy, stačí mi čosi takéto, nakoľko o teplo mi nejde... Zatiaľ ale ďakujem za rady, ak nebude nič iné, isto budem nad nimi uvažovať :good:
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod DevilMayCry 18 Sep 2011 17:20

egypt je fajn az na tych otravnych ludi a niekedy je aj strava taka vselijaka a sracky hrozia aj v luxusnych hoteloch :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!