Dovolenka - tipy

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Dovolenka - tipy

Odoslaťod DevilMayCry 26 Júl 2010 22:28

tak pani, jeden tyzden dovolenky mam za sebou a chcem este na tyzden vypadnut niekam k moru:
chcel by som pocut vase odporucania na nejake tichsie, menej frekventovane oblasti, hotely, atd v tychto destianciach:
Turecko, Spanielsko, Bulharsko

Ak poradite nejaku cestovku s ktorou mate dobre skusenosti tiez sa potesim. KLudne posielajte ss aby sa tu nerobila reklama....

Diky za kazdy tip. :poklona:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod palo1973 27 Júl 2010 08:43

-no ja idem do Bulharska 7.8,idem cez billa cestovku tu v rakusku,keby niekto vedel o nejakej exkluzivnej fish restaurant v nesebare ci okoli napiste,je tie fishky nemozem nechat ani pocas dovolenky na pokoji :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod grulo 27 Júl 2010 16:43

V Nessebare si daj hlavne Aquapark, ten stoji za to :) A restik je tam vela vela, urcite nebudes mat problem si vybrat.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod palo1973 27 Júl 2010 17:00

grulo napísal:V Nessebare si daj hlavne Aquapark, ten stoji za to :) A restik je tam vela vela, urcite nebudes mat problem si vybrat.



diky diky,bol som tam cca 25r a 6r dozadu a vtedy to tusim nebolo,alebo nevedel som o tom,super :good: ,nie som zastancom nejakych kamikadze,radsej si dam mojito pri bare,ale mala sa tam urcite vyblazni,ak si tam bol v hlavnej sezone ako my,neboli tam nejake extremne cakacie doby na tie tobogany?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod DevilMayCry 27 Júl 2010 19:01

grulo napísal:V Nessebare si daj hlavne Aquapark, ten stoji za to :) A restik je tam vela vela, urcite nebudes mat problem si vybrat.


super lebo to vyzera ze asi 10.8 odlietam do bulharska a ta nessebara je dost blizko tak ze thx za tip....tam stretnem pala a ho sundam na tobogane kedze v pokri na neho nemam :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod hegides 28 Júl 2010 11:41

.chalani ja tam idem asi 14.8 a tiez kusok odtial.. :)
.a palo tie cakacie rady su uplne vpohode ;)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod grulo 28 Júl 2010 15:55

palo1973 napísal:
grulo napísal:V Nessebare si daj hlavne Aquapark, ten stoji za to :) A restik je tam vela vela, urcite nebudes mat problem si vybrat.



diky diky,bol som tam cca 25r a 6r dozadu a vtedy to tusim nebolo,alebo nevedel som o tom,super :good: ,nie som zastancom nejakych kamikadze,radsej si dam mojito pri bare,ale mala sa tam urcite vyblazni,ak si tam bol v hlavnej sezone ako my,neboli tam nejake extremne cakacie doby na tie tobogany?


Tak zalezi asi kedy tam budes viem si predstavit, ze cez dovolenkovu sezonu a poobede tam nejaky ten rad na tie najlepsie atrakcie bude, ale ak chces sediet pri bare to mozes ist aj rano a to rad urcite nebude.

Inak nechcem vyzerat ako nejaky buran, ked ta v Nessebare posielam do auparku, kedze historia mesta je naozaj bohata.
Nessebar pravom patri medzi svetove kulturne dedicstva UNESCO a je tam naozaj co vidiet.
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod palo1973 28 Júl 2010 16:17

diky,nesebar mam prechodeny viackrat dik,len o tom parku som nevedel
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod yegon 28 Júl 2010 16:30

som teraz v bulharsku kusok od nessebaru na sunny beach a v mori tu plava (pod vodou) nejaky sajrajt, je to cierne zhruba velkosti muchy a stipe to. Je toho pomerne dost za 10 minut vo vode som obchytil 5-6 stipancov, ktore bolo dost citit

takze nedporoucujem velmi tuto oblast aj ked inak je tu velmi pekne, ja sa ale uz obmedzim len na hotelove bazeny
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Dovolenka - tipy

Odoslaťod cercerBTSSK 28 Júl 2010 17:01

bol som tam trikrat - vedla Slnecneho pobrezia..
restiku poradim, chodia tam z celeho pobrezia - ceny su normalne ale vyborna strava
Je to v dedinke Sveti Vlas vedla, taxikom za par minut

Inac ten Aquapark - ked som tam ja bol to bola hlava na hlave a to ja nemusim
Adresu mas Palo v SS
Naposledy upravil cercerBTSSK dňa 28 Júl 2010 18:55, celkovo upravené 1 krát.
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!