Internetove Pripojenie

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod MiskoKvo 12 Máj 2009 11:23

cuz... mam mobilny net od orangu ako zalozny k mojmu ADSL... v centre NR/LV ... co sa tyka stability tak ak mas signal tak je to porovnatelne s ADSL (vecia odozva ((kolo 90-120ms))... padat to mozno padne raz za 5 hodin ... ale reconect trva od 5-20 sekund cize pohoda

a co sa tika trafiiku tak poker nezere viac ako 5-8 mb /hodina pri 16tich stoloch
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod keso26 12 Máj 2009 11:36

MiskoKvo napísal:a co sa tika trafiiku tak poker nezere viac ako 5-8 mb /hodina pri 16tich stoloch

..hehe uz si skusal napr. U***et ? cca 20MB/5min/1 stol ak si dobre spominam :) ..ale je pravda, ze vo vacsine herni by to malo byt tak ako pises. Len som chcel poukazat na to, ze to nie je vobec iste a ze si to treba zmerat ked niekde hra, nech nedopadne takto :sanka: pri pohlade na fakturu. A este jedna dolezita vec pri tych nizko objemovych alternativnych pripojeniach. Treba si davat bacha, ci sa na pozadi nezacne nieco aktualizovat (napr. taky adobe reader), to potom tiez moc nepotesi. Najlepsie je mat otvoreny stav a sledovat si trafic.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod somNula 12 Máj 2009 11:46

preto Kesinko radim neobmedzeny net mobilny :)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod keso26 12 Máj 2009 11:50

somNula napísal:preto Kesinko radim neobmedzeny net mobilny :)

..jj, to O2 vyzera dost fit cena/sluzba. Asi si to ocheckujem, ci ma netahas za nos, nejake to je podozrivo lacne :-D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod stetinac 12 Máj 2009 13:33

Dakujem za rozumy. Neviem ale na ten O2 nadavaju ludia po internete. Kedze predpokladam ze to vyuzijem asi 2 x za rok, tak zohladnujem v tomto pripade hlavne kvalitu, cenu a menej objem dat. Z internetov sa mi stale najviac pozdava ten 25 MB majster pausal aj preto, ze uz mam ten 3G telefon a teda mozem si ho aktivovat aj bez viazanosti. Zaplatim si iba aktivaciu a ked to nebude dobre tak to zrusim a pojdem hladat dalej.
stetinac
 
Príspevky: 14
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod somNula 12 Máj 2009 13:53

keso26 napísal:
somNula napísal:preto Kesinko radim neobmedzeny net mobilny :)

..jj, to O2 vyzera dost fit cena/sluzba. Asi si to ocheckujem, ci ma netahas za nos, nejake to je podozrivo lacne :-D


kesulinko kesovaty je to lacne preto lebo to nejde na plny plyn ale co ja viem tak iba gprs ... ale podla mna na 1 stol hrania / backup to staci

ja mam orange iternet, ten najlacnejsi mobilny, ten kde je 1500mb predplatenych dat, platim asi 12e mesacne, nevyuzivam skoro vobec, a ked hej, tak urcite nie na download, tam je rychlost tiez limitovana, ale na troska vatsi prenos
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod WolfiKxx 15 Máj 2009 13:00

zdravim je mozne hrat naraz sucasne ja s bratom ked sme napojeny na ruter doma v tej istej herni nebude to problem s IPeckami ??
napadol ma pripad toho co hral v hoteli :D ... nechcem aby ma zrusili
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod keso26 15 Máj 2009 13:14

nesmiete hrat rovnaky cash stol, MTT a SnG. Pre istotu ale napis na support, aby o tom vedeli, prip. sa ich na to spytaj, aby si to mal 100%
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod ferkan 15 Máj 2009 13:18

ak nebudete hrat pri jednom stole CG tak ee :) rovnake turnaje by som ale nehraval :) iba ak OPTcko tam vas hadam nikto neuda :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod WolfiKxx 15 Máj 2009 14:23

no jo napisal som na support zatial neodpisali ...tak dikes za info :)
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!