Internetove Pripojenie

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 13:17

TuKE napísal:Len s tým O2 strácaš timing tells :)

je tam dlha odozva?
Edit : Ten O2 vyzera ako net do mobilu...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod TuKE 15 Jan 2010 15:11

Funguje to aj na normálny net, keď sa pripojíš cez mobil. Keby sa mi chcelo vydolovať simku z mobilu, tak to môžem skúsiť hodiť do usb modemu, ale nechce sa mi :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod Chlpo1989 15 Jan 2010 15:18

TuKE napísal:Funguje to aj na normálny net, keď sa pripojíš cez mobil. Keby sa mi chcelo vydolovať simku z mobilu, tak to môžem skúsiť hodiť do usb modemu, ale nechce sa mi :)

Ani nemusis, hrabal som sa na nete a je to teda tak ze si k tomu treba kupit modem alebo to funguje aj cez telefon.
Rychlost pre mna postacujuca a faktor ktory rozhodol nebola ani tak cena ako neobmedzenost. Takze idem nabehnut do Outú a popozerat to tam :)
A inak dakujem
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod MiskoKvo 16 Jan 2010 22:49

cuz... 16 tablujem na Ft a ako zalozny net pouzivam mobilny orange.... som spravil chybu ze som si dal 10 gb.. trafik je strasne maly kedze F****Tilt klient pracuje s textom jedine.. tusim to je 5-7mb/hodina
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod Chlpo1989 16 Jan 2010 22:58

MiskoKvo napísal:cuz... 16 tablujem na Ft a ako zalozny net pouzivam mobilny orange.... som spravil chybu ze som si dal 10 gb.. trafik je strasne maly kedze F****Tilt klient pracuje s textom jedine.. tusim to je 5-7mb/hodina

Dakujem za info :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod emjayko 11 Mar 2010 16:15

no kedze mi dneska pri piatich pustenych 10$ donoch padol net a ja som skoro osedivel... rozhodol som sa ze to chce zalozny... doteraz bol docela stabilny ale v poslednej dobe zacina robit kraviny a nechce sa mi vyhadzovat 50 dolarovky len tak von oknom.. viem ze pre niekoho je to funny suma ale pre mna to nie je malo...
tak som rozmyslal nad tymto:
http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id ... partner=c1
co si o tom myslite? ten startovaci balicek stoji tolko co jedno padnutie netu takze si myslim ze sa to oplati mat doma... kredit staci obnovit raz za tri mesiace za 6 eur takze to by mala byt pohodka... akurat sa chcem opytat ci ten objem dat 316 MB bude stacit na obcasne dohranie donov popripade nejakeho toho mtt? myslite ze je to dobra volba alebo popripade sa mam poobzerat po niecom inom?
edit dufam ze nevadi ze som sem supol link na na ruzovuckeho operatora :pardon:
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod DevilMayCry 11 Mar 2010 16:26

emjayko napísal:no kedze mi dneska pri piatich pustenych 10$ donoch padol net a ja som skoro osedivel... rozhodol som sa ze to chce zalozny... doteraz bol docela stabilny ale v poslednej dobe zacina robit kraviny a nechce sa mi vyhadzovat 50 dolarovky len tak von oknom.. viem ze pre niekoho je to funny suma ale pre mna to nie je malo...
tak som rozmyslal nad tymto:
http://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id ... partner=c1
co si o tom myslite? ten startovaci balicek stoji tolko co jedno padnutie netu takze si myslim ze sa to oplati mat doma... kredit staci obnovit raz za tri mesiace za 6 eur takze to by mala byt pohodka... akurat sa chcem opytat ci ten objem dat 316 MB bude stacit na obcasne dohranie donov popripade nejakeho toho mtt? myslite ze je to dobra volba alebo popripade sa mam poobzerat po niecom inom?
edit dufam ze nevadi ze som sem supol link na na ruzovuckeho operatora :pardon:


stiahni si z netu nejaky free program - napr net activity diagram alebo netmon&stat a zahraj si nejaku tvoju obvyklu session a sam zistis ci ti to bude stacit :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod emjayko 11 Mar 2010 16:36

dakujem no vyskusam teda uvidim kolko to zozere a uvidim..
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod sharkey 21 Máj 2010 15:04

Chlpo1989 napísal:
TuKE napísal:Funguje to aj na normálny net, keď sa pripojíš cez mobil. Keby sa mi chcelo vydolovať simku z mobilu, tak to môžem skúsiť hodiť do usb modemu, ale nechce sa mi :)

Ani nemusis, hrabal som sa na nete a je to teda tak ze si k tomu treba kupit modem alebo to funguje aj cez telefon.
Rychlost pre mna postacujuca a faktor ktory rozhodol nebola ani tak cena ako neobmedzenost. Takze idem nabehnut do Outú a popozerat to tam :)
A inak dakujem



ako si spokojný s O2 data ?
Je to reálne použiteľné cez mobil + notebook napr. na 10 stolov PS ? Nie sú tam dlhé odozvy ?

Dííík.
sharkey
 
Príspevky: 32
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Internetove Pripojenie

Odoslaťod Chlpo1989 21 Máj 2010 15:10

sharkey napísal:
ako si spokojný s O2 data ?
Je to reálne použiteľné cez mobil + notebook napr. na 10 stolov PS ? Nie sú tam dlhé odozvy ?

Dííík.

Slape to celkom v pohode, ale musis mat dobry signal. 6 stolov na FT frci bez problemov, neviem ako na PS.
Sem tam ti to na 2 sekundy vypadne, ale pohodka :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!