Kuriozita

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Kuriozita

Odoslaťod tomiG 06 Aug 2011 23:35

tak inak ked uz je tu rec o tej charite mohla by sa tu na fore pravidelne povedzme 4 krat do roka organizovat zbierka na neaky konkretny projekt hlavne pre chore deti...alebo podobne povedzme ze kazdy prispeje 1% svojho bank rolu ale kludne aj viac aj menej je to na kazdom neviem zakladat temy alebo blogy a asi aj tak by to mal spravovat alebo vyhlasovat moderator alebo admin tak to tu miestny s kontaktami na vedenie prosim vas navrhnite mozno konecne urobime nieco tu na fore aj svetu prospesne :)
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 00:41

tomiG napísal:tak inak ked uz je tu rec o tej charite mohla by sa tu na fore pravidelne povedzme 4 krat do roka organizovat zbierka na neaky konkretny projekt hlavne pre chore deti...alebo podobne povedzme ze kazdy prispeje 1% svojho bank rolu ale kludne aj viac aj menej je to na kazdom neviem zakladat temy alebo blogy a asi aj tak by to mal spravovat alebo vyhlasovat moderator alebo admin tak to tu miestny s kontaktami na vedenie prosim vas navrhnite mozno konecne urobime nieco tu na fore aj svetu prospesne :)


jsem za, proste nejaky fond, navrhnou se projekty a nejaky se vybere ...
kdyz da kazdy aktivni jen 1€ mesicne, tak to pomuze ...

:admin: .... pls muzes udelat nejakou "kolonku", ktera by byla na očích ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod GusTapka14 07 Aug 2011 04:19

Dnesna kuriozita z montesina ( fakt som toto za 6 rokou co hram poker live nezazil )
normalne mi vzali vyherny pot :

dam ti to cele odzaciatku
sedim na butone
mam 6-2 of
blinds 200/400 /50
maj stack cca18K
utg call
1 hrac zo strednej poz.call
hovorim si pozrem flop, dam call ,blinds aj tak nereisnu , (hrac na utg vzbudzoval respekt a cakal na reis)
davam call
SB call
BB check
Flop
6-2-3 ( z toho 6,3 srdcove)
vsetci predomnou check
ja z butonu bet 2000 chips ( do potu 2400)
sb -fold
BB - ALLIN cca 13000 !!!
utg -fold
middle-fold
ja na butone rozmyslam ...( na 100pro ma nejake draws , set by nepustal do 4ludi s fla.dr. na flope ani dva pari, hovorim si , no co , je to turbo struktura , som lepsi potrebujem chips , velmi zriedka, skoro nikdy sa nemylim v reade na hracou )


a vtedy robim chybu zdvyhol som karty , dobre berem to zdvyhol cca 5 cm a videl ich hrac vedla mna ale nebol aktivny ani nebol v hre ani ma nijako neovplivnil...
precital som supera na flash draw (8 out / 2 srdcva mi roby full) nic ine stej jeho hry mi nevychadzalo...
davam call !!
dealer normalne necha pokracovat hru , nic neriesi ,
show down
BB -Q9 v srdciach
ja 6-2
samozrejme flash nedorazila

dealer pretaca prehravajuce karty
v tom momente ten super co prehral , si ziada florrmana
dealer krory spravil chybu a nestopol hru na flope(ako berem to ze som zdvyhol karty )
ale ked to nestopol na flope , tak neviem naco sa to dohravalo (jedine nato, keby dorazi flash tak som vpi*i)
vysvetloval flormenovy , ze ja som na flope ukazal mrtvemu hracovy karty...
tak nakoniec flormen to vratil az na hru na flope a superovy co nedorazil flash dal pot aj s mojim betom 2000

a neviem ci je toto v jeho pravomoci , ako ked sa ta handa raz dohra a diler muckne prehravajuce karty ,
no neviem ,
keby to stopol na flope a povie som fold lebo som zdvyhol karty tak mu nepoviem ani slovo ,ale toto je ojeb jak svina ...
..., potom to uznal aj floorman ze dealer pochybil ale niesom si isty ci nepochybil aj floorman ??????


...nakoniec som po vyhranej partii mal stack o 2400chips mensi ako pred hrou ,ale rozdiel bol obrovsky
... 15K alebo 35K to je jedno nie ..thanks mr.floorman


inak stoho plynie celkom zaujimava vec , podla pana floormana:
ak si nebude isty ci vasa akcia (allin,call allin...) sa udrzi az po river , vzdy radsej trosku zdvyhnite karty a natocte ich nehrajucemu superovy , ak si to nikto nevsimne nic sa nedeje a vy to ustojite ,ak nie(prehrate) , treba sa ohlasit (aj sam na seba) vratia vam vase chips ktore ste vlozili do hry od okamziku zdvyhnutia a ukazania kariet nehrajucemu superovy, ktory ani neovlada vasu rec ...fakt klobuk dole pan florman , ma to logiku ...
...niekedy to skusim , strasne som zvedavy ci mi vratia chips aj ked prehram ...
Obrázok používateľa
GusTapka14
 
Príspevky: 908
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 4

Re: Kuriozita

Odoslaťod tomiG 07 Aug 2011 09:34

v reade hracov sa skoro nikdy nemylim :lol2: hras to 6 rokov live a ako trotl ukazujes karty superom co tu riesis :ROFL:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

Re: Kuriozita

Odoslaťod Chlpo1989 07 Aug 2011 09:46

Kuriozitou je forma akou si to napisal a zopar perál z tvojich vyrokov. Mimochodom "hrac na utg vzbudzoval respekt a cakal na reis" je nuts, hlavne ked limpol, tak by som mu daval vela respektu :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Kuriozita

Odoslaťod matiapag 07 Aug 2011 10:10

Post roka obv!
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Kuriozita

Odoslaťod speksSVK 07 Aug 2011 10:43

nech sa k tomu vyjadri nejaky dealer ci floorman (ak si to tu cita), som zvedavy na nazor nejakeho odbornika:)

Za tento príspevok od speksSVK poďakovali :
puncel
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 10:46

GusTapka14 napísal:...


je to nesmysl, pokud jste v HU, tak muzes otocit obe karty a klidne jich ukazat ...

... proste NO COMMENT floorman ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod tomm 07 Aug 2011 10:49

APminer napísal:
GusTapka14 napísal:...


je to nesmysl, pokud jste v HU, tak muzes otocit obe karty a klidne jich ukazat ...

... proste NO COMMENT floorman ...


jasne, aby Ti mrtvy hrac mohol napr. naznacit, ze foldol 3-jku... ale pobavil som sa velmi dobre, dakujem gus :)
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 10:53

to tomm:

nemel by jsi to delat, ale neni to fold ... a uz vubec ne, pokud se dale otoci turn, river a dealer muckne souperovi karty ....

... nadzvednout karty cca 5cm , mrtvy je "MOHL" videt (videl nebo ne?) .... pokud resit muckem, tak hned po flopu ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!