Kuriozita

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Kuriozita

Odoslaťod haman 07 Aug 2011 10:57

eraserovi vo stvrtok v rakusku v Concorde foldli AA, lebo ked chcel raisnut, tak mu zazvonil telefon a povedal "prosim". Inak dobry fold, lebo povodny raisor mal 55 a na flop dosla 5 ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Kuriozita

Odoslaťod tomm 07 Aug 2011 11:15

APminer napísal:to tomm:

nemel by jsi to delat, ale neni to fold ... a uz vubec ne, pokud se dale otoci turn, river a dealer muckne souperovi karty ....

... nadzvednout karty cca 5cm , mrtvy je "MOHL" videt (videl nebo ne?) .... pokud resit muckem, tak hned po flopu ;)


ano, samozrejme dealer mal okamzite zavolat floor a riesit to na flope. ale mylis sa, pravidlo o ukazani kariet sa v jednotlivych herniach moze lisit (a hlavne je rozdiel cash game a turnaj) a cardroomy to maju v pravidlach, pripadne v pravidlach konkretneho turnaja alebo serie. Tak ako napriklad aj ten mobil.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 11:38

tomm napísal:
APminer napísal:to tomm:

nemel by jsi to delat, ale neni to fold ... a uz vubec ne, pokud se dale otoci turn, river a dealer muckne souperovi karty ....

... nadzvednout karty cca 5cm , mrtvy je "MOHL" videt (videl nebo ne?) .... pokud resit muckem, tak hned po flopu ;)


ano, samozrejme dealer mal okamzite zavolat floor a riesit to na flope. ale mylis sa, pravidlo o ukazani kariet sa v jednotlivych herniach moze lisit (a hlavne je rozdiel cash game a turnaj) a cardroomy to maju v pravidlach, pripadne v pravidlach konkretneho turnaja alebo serie. Tak ako napriklad aj ten mobil.


jj, ale pokud jen "nadzvedl" karty a nebyl to zjevny zamer ukazat je, tak vse OK ... do takovych podrobnosti nejsou psana zadna pravidla
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod pegas1975x 07 Aug 2011 11:41

tak hlavne nevidim dovod preco by to mal byt problem ze niekto kto v tej hre ani nebol videl moje karty.Naco mi cumi do kariet???? Ma sa starat o seba a nie o to aby pozeral na moje karty.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 11:45

pegas1975x napísal:tak hlavne nevidim dovod preco by to mal byt problem ze niekto kto v tej hre ani nebol videl moje karty.Naco mi cumi do kariet???? Ma sa starat o seba a nie o to aby pozeral na moje karty.


ty si musis hlidat svoje karty ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod palo1973 07 Aug 2011 12:07

v concorde sa mi stala prihoda s telefonovanim,hral tam jeden cca 50tnik a zo 4 hodin casu volal 3 hodiny,bol to tusim paradise poker tour,uz to fakt vsetkym slo na nervy,normalne toto nerobim,ale zavolal som flormana,hlavne preto ze ma stale calloval a kombinacia zlych kariet,flopov a takehoto hraca bola tiltujuca pre mna,pockal som si na handu ked bol so mnou v pote,a ked ma na flope ci turne callol a zazvonil mu telefon,povedal len prosim ze zavola neskor,som ja zavolal flormana,vysvetlil som jej situaciu,a ona ze nie,ze zas az tak prisne sa to neberie,bolo to kratko po Aliho afere,tak jej vravim,ze na to aby mi niekto videl karty a zavolal mu staci 2 sekundy hovoru..........ona stale ze nie,tak som vybral karticku clensku,dal som jej,ze nech ju zahodi,ze odchadzam domov a ze to bude na vsetkych mediach od pokerfirmy cez facebook atd,ze bud pravidla platia pre vsetkych alebo nie,neviem ako by sa to vyriesilo ale typek dobrovolne muckol svoju handu a ja som bral pot


-viem ze podobne veci nerobia dobru krv,ani mi nepridaju na oblubenosti,na druhej strane pravidla by mali platit a hlavne,pochopim ak niekto riesi nejake zavazne problemy a pod.,ale ak niekto rusi cely stol nezmyselnym telefonovanim s rodinou,kamosmi ci s robotou tak je to drzost a neucta voci ostatnim

-ak si dobre pamätam tak asi do 15 min od tohto extempore som ho bustol-justice-poprial som mu pekny vecer a ze aspon moze v klude telefonovat... 8-)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Kuriozita

Odoslaťod popoBA 07 Aug 2011 13:39

z tej gramatiky a skomolenych anglickych vyrazov som sa našupu dogrcal.a este to das velkymi pismenami....
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 13:43

popoBA napísal:z tej gramatiky a skomolenych anglickych vyrazov som sa našupu dogrcal.a este to das velkymi pismenami....


bez delat do jazykovedneho ustavu a neotravuj tady :oops:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Kuriozita

Odoslaťod popoBA 07 Aug 2011 13:48

Pravidlá k príspevkom

2. Text príspevku nepíšte veľkými a hrubými písmenami.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Kuriozita

Odoslaťod APminer 07 Aug 2011 13:55

popoBA napísal:Pravidlá k príspevkom

2. Text príspevku nepíšte veľkými a hrubými písmenami.


ted uz jenom, aby ti dali nick zelene :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!