Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod DevilMayCry 16 Jún 2010 09:59

buschle napísal:rozmyslam ze buchnem cez B**n
500Eur - Slovensko vs Paraguay 2 (kurz 1,9)
500Eur - Slovinsko vs Usa 1 (kurz 3,6)

co si o tom myslite , je tam nejaka ocakavana hodnota ? :D


ocakavana hodnota je jasna = 1,9 x 500 a k tomu 3,6 x 500 :D

ale USA to proti anglicku hralo dost slusne cize tam to moze byt hocico.......a proti slovakom nikdy nevsadzam :x
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod Drobec37 16 Jún 2010 10:04

DevilMayCry napísal:
buschle napísal:rozmyslam ze buchnem cez B**n
500Eur - Slovensko vs Paraguay 2 (kurz 1,9)
500Eur - Slovinsko vs Usa 1 (kurz 3,6)

co si o tom myslite , je tam nejaka ocakavana hodnota ? :D


ocakavana hodnota je jasna = 1,9 x 500 a k tomu 3,6 x 500 :D

ale USA to proti anglicku hralo dost slusne cize tam to moze byt hocico.......a proti slovakom nikdy nevsadzam :x

Slovensko vs Paraguay to je kludne cistá 2
slovinsko vs USA vtom verim skor Americanom ale nechcem nikoho ovplyvnovat.

a ja vsádzam vždy na slovensko ale este mi to nevyšlo aj vecra ma to dost nasralo kedze som mal 4 zápasy na tikete 3 vyšli a slovensko mi ušlo 30sek pred koncom.
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod tifoslovan 16 Jún 2010 12:00

daj chile honduras 1
kurz 1,50
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod emjayko 16 Jún 2010 13:00

spanielsko-svajciarsko-1
argentina-korea-1
francuzko-mexiko under 2,5
grecko-nigeria under 2,5
dokopy 3,55 tak ale za 30e
moze byt?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod tifoslovan 16 Jún 2010 13:23

dobry vyber :) si ma inspiroval .
jedine ze by sa mexicania utrhli ale to asi ne
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod TuKE 16 Jún 2010 17:39

Som konečne pozeral jeden celý zápas, Španielsko - Švajčiarko a na musím povedať, že tie drbnuté trúby sú nechutne otravné a úplne to imo kazí atmosféru. Vôbec nie je počuť divákov.
Takže som počul akurát ten monotónny zvuk, z ktorého ma začala bolieť hlava + drbnutý komentár na STV ako vždy.
Ja neviem, ale nestrannosť tomu komentátorovi asi veľa nehovorí, lebo všetko čo urobili Švajčiari bolo úžasné a všetko čo Španieli, tak to "zbabrali".
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod Kojakk 16 Jún 2010 23:10

7castle napísal:YO vyborna vec hento, juuj ako sa uz len tesim :)

Hlavne musim zrevitalizovat svoje B**n konto aby som to mal este akcnejsie. Dufam ze je na nas kurz aspon 400 :D


Teraz po remíze s NZL je na nás kurz 920 :gl: (Befair)
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod Kojakk 16 Jún 2010 23:45

TuKE napísal:Som konečne pozeral jeden celý zápas, Španielsko - Švajčiarko a na musím povedať, že tie drbnuté trúby sú nechutne otravné a úplne to imo kazí atmosféru. Vôbec nie je počuť divákov.
Takže som počul akurát ten monotónny zvuk, z ktorého ma začala bolieť hlava + drbnutý komentár na STV ako vždy.
Ja neviem, ale nestrannosť tomu komentátorovi asi veľa nehovorí, lebo všetko čo urobili Švajčiari bolo úžasné a všetko čo Španieli, tak to "zbabrali".


S tými komentátormi máš úplnu pravdu. Dnes ma vytočili svojou nekompetentnosťou hneď dvaja. Najprv ten čo komentoval JAR-URUG na STV a na konci zahlásil že JAR je už vyradená z bojov o postup zo skupiny, pričom v skutočnosti im úplne stači poraziť FRA, + URUG-MEX 1 alebo X, a FRA-MEX X. Ale určite by sa dalo nájsť ešte aj viacej kombinácii ako môže JAR postúpiť.

A druhy dement bol ten, čo sedel v štúdiu TA3 s Luhovým. Ten zasa zahlásil že ak porazíme PARAG tak postupujeme čo vôbec nie je pravda. Bola by to pravda keby o postupe zo skupiny v prípade rovnosti bodov dvoch mužstiev rozhodovali vzájomné zápasy, ale bohužiaľ rozhoduje tkzv. skóre, t.j. rozdiel medzi vsietenými a obdržanými gólmi (resp. ak by aj to bolo rovnaké, tak väčší počet strelených gólov a až potom vzájomné zápasy). Takže aj tento komentátor zavádzal, lebo ak porazíme PARAG povedzme o 1 gol a potom prehráme s TAL tak budeme mať 4 body a rozdiel skóre v najlepšom prípade 0. Z tohto vyplýva potom, že PARAG stačí poraziť NZL o dva alebo viacej gólov (ale možno aj o 1) a tiež bude mať 4 body, ale lepšie skóre. Neviem za čo tých ľudí platia. Registrujem podobné veci už od svojich detských časov, a stále to isté nonstop dokola.
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod tifoslovan 17 Jún 2010 05:18

neviem ci si pamatate komentatora Poláka ked komentoval Slovensko -Rusko to bolo fajn inac nasi kecalkovia su na ubohej urovni a to tam este nebol Laco Borbely ktoreho si nechavaju na vyradovacky .....

k futbalu - svajciari podla mna vobec nehrali dobre ved sa hralo na jednu branu ale mali obrovske stastie ak by dali uz v prvom polcase Spanieli gol tak to skonci 3-4:0
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Majstrovstva sveta vo futbale 2010

Odoslaťod w4444x 17 Jún 2010 11:17

tifoslovan ty budes daky expert na futbal, pretoze koho by uz napadlo ze keby svajciari dostali gol v zaciatku tak by prehrali viac golovym rozdielom ked by otvorili obranu a snazili sa vyrovnat
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!