P****Stars mikina

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod Zajo 14 Apr 2010 02:44

popoba napísal:ako nic v zlom ale pokial by som si na tu mikinu "nezarobil" cize nenazbieral body tak by som sa aj hanbil ju nosit.to ste taki mantavi ze si ju musite takto kupovat?co si nou budete dokazovat ze ste top online hraci? :bad:


uplny suhlas :good:
Zajo
 
Príspevky: 89
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod Chlpo1989 14 Apr 2010 07:42

Zajo napísal:
popoba napísal:ako nic v zlom ale pokial by som si na tu mikinu "nezarobil" cize nenazbieral body tak by som sa aj hanbil ju nosit.to ste taki mantavi ze si ju musite takto kupovat?co si nou budete dokazovat ze ste top online hraci? :bad:


uplny suhlas :good:

Imo je to len moda/imidz. To akoze mam vyhodit vsetky znackove veci doma, lebo s tou znackou nemam nic spolocne? A mam sa za to hanbit? To, ze ludia budu nosit taketo veci, mi vobec nevadi.

Ja neviem, podla mna je to to iste ako keby napr. nosis nejake "skejtacke" veci a niesi "skejter". Je to len imidzofka... A v tom nevidim nic zle.

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod popoBA 14 Apr 2010 08:25

no tak si ale predstav ze by tie "skejtacke" veci nesli normalne kupit ale dostal by si ich za odmenu trebars za predvedene "skejtove" triky.ale kopa ludi by tie triky spravit nevedela tak by si tie veci kupila na nete.ako mne je to 415 co kto nosi len mi to pride uplne smiesne si kupovat tieto veci na nete ked maju byt za "odmenu".ta mikina je super chcem ju tiez a pomalicky si na nu zarabam a myslim ze z nej budem mat ovela lepsi pocit ked si ju sam zasluzim jak ked si ju vlozim do kosika na ebay :)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod Chlpo1989 14 Apr 2010 08:37

popoba napísal:pomalicky si na nu zarabam a myslim ze z nej budem mat ovela lepsi pocit ked si ju sam zasluzim jak ked si ju vlozim do kosika na ebay :)

To je pravda, s tymto suhlasim :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod TexasHoldi 14 Apr 2010 09:38

Ten pocit bude aj ked ta bude stat 1000e? :lol2:
TexasHoldi
 
Príspevky: 94
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod ___Mortylen___ 14 Apr 2010 10:13

predam siltovku Full Tilt>

Čepice Flexfit z předepraného materiálu (černá) - 5,300 bodů
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod popoBA 14 Apr 2010 10:33

TexasHoldi napísal:Ten pocit bude aj ked ta bude stat 1000e? :lol2:


to sa nestane :superman:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod miskoay 18 Apr 2010 16:57

neviem o com tu davate ale ja si tu mikinu chcem zohnat pretoze sa mi paci a nehravam cez net iba live takze nemam moznost dostat sa k nej.. to mate to iste ako fanusik keby ste si chceli kupit futbalovy dres nejakeho timu ale vy nieste futbalista takze si ho kupit nemozte.. trosku fail nie?
miskoay
 
Príspevky: 8
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod Chlpo1989 18 Apr 2010 17:12

miskoay napísal:neviem o com tu davate ale ja si tu mikinu chcem zohnat pretoze sa mi paci a nehravam cez net iba live takze nemam moznost dostat sa k nej.. to mate to iste ako fanusik keby ste si chceli kupit futbalovy dres nejakeho timu ale vy nieste futbalista takze si ho kupit nemozte.. trosku fail nie?

Lenze fanusik chce dres, ktory prenho nie je dostupny, pretoze s klubom nema nic spolocne, iba sa mu paci. A tí ludia, ktori dres nosia, si ho za nieco zasluzili.
Takze si velmi nepochopil o com sa tu chalani bavili. Trosku fail nie?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: P****Stars mikina

Odoslaťod danielito 19 Apr 2010 09:12

Kolko stoji ked to prepocitama z FPP bodov a kolko na ebayi ? Nevide to lacnejsie na ebayi? Pretoze aj ja by som si ju rad kupil ale cez ps obchod sa mi to zda prehnane drahe a radsej si to kupim s ebay
danielito
 
Príspevky: 46
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!