High Stakes Poker Season 6

Poker v TV, videá a streamy

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod 3flash3 27 Apr 2010 00:39

moze si za to sam...to co tam vcera zase predvadzal bol uzas...omfg
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 27 Apr 2010 08:09

jojo negreana mi je trochu luto... akoze jedna vec je ze hra uplne zle ale este k tomu ma este aj dost smoly
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod buschle 27 Apr 2010 08:46

ferkan napísal:jojo negreana mi je trochu luto... akoze jedna vec je ze hra uplne zle ale este k tomu ma este aj dost smoly


navyse sa do neho obul ADZ124 8-)
http://www.pokerlistings.com/blog/adz12 ... -challenge
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod buschle 27 Apr 2010 08:57

keby ste nahodou nevedeli kto ADZ124 (Matt Marafioti) je :

Part 1: http://vimeo.com/6518934
Part 2: http://vimeo.com/6519505
Part 3: http://vimeo.com/6520635
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 27 Apr 2010 09:05

no ten ADZ zas vyzera byt ako nejaky nafukany young pro :)
ale ma pravda ze daniel si v poslednej dobe mysli ze je durrrr, az nato ze jeho 3bety - 4bety su uplne mimo ... a tiez vobec nefolduje na 4bety, co sice prilis nerobi ani durrr ale asi nie s 23s ako daniel (videl som online taku hru kde to dorovnal a nakoniec zobral pot na trojku :) ).
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod Horsey7 27 Apr 2010 10:11

Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod buschle 06 Máj 2010 08:52

Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 06 Máj 2010 10:20

som bol uplne znechuteny z Mikea Matusowa... To co tam predvadzal v poslednej show bolo neskutocne... Foldovat QJs do multiway potu, potom foldnut QKs z blindov na standartny raise ... grc ... Hlavne ze v ostatnych TV pokrovych show nadava ludom do nitov a kritizuje vsetkych ako hraju tight. Ked sa vsak hra o vacsie peniaze je z neho najvacsi NIT ever !!! Podobne hra aj Phil Esfandiari - na nizkych limitoch sa tvari ako strasne loose hrac ale ked pridu vyssie blindy tak nehra nic. A este k tomu vsetkemu Mike zahral pekny hit & run, zobral dva velke poty a odisiel. Akoze je to uplne hovado. Nechapem naco sa tam trepal ked evidentne na taketo hry nema bankroll a jeho prinos do tejto show bol uplne nulovy. Dufam ze mu to daju vsetci pocitit ked sa bude v nejakej najblizsej show na nieco hrat.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod Horsey7 06 Máj 2010 10:34

presne..hra otrasne a sprava sa katastrofalne..btw. Antonio Esfandiari

trosku ma prekvapil Galfond, ze hral viac loose..ten light calldown vs Negreanu, ktory bluffuje raz za 100 rokov mi prisiel dost optimisticky :)

Benyamine s tym jeho callovani premium parov multiway, to je megalol..strasne rad by som hral queeny 6way v single raised pote v HSP

Elky hra okrem Dwana najlepsie for sure, co som bol prekvapeny, kedze som nevedel, ze je nejaky cash borec..ready ma velmi dobre

Daniel ma sice smoly, ale hra to casto strasne
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 06 Máj 2010 11:05

Galfond je loose hrac, to len v HSP z neho urobili nejakeho ultra tight na zaklade toho ako hral v nejakej 4 sezone polovicku jednej epizody :) Bezpochyby tam skoro vsetkych prevysuje svojim skillom, len akurat nemal ziaden dobry setup.
Ten benyaminov call s QQ nebol zly imo, reraisoval by si matusowa co nehral skoro ziadnu ruku a zrazu otvoril tusim UTG ? :)
Celkovo jasne vidiet ako online hraci jednoznacne dominuju celemu stolu. Ta stara skola to hra neskutocne zufalo a katastrofalne. Jediny arzenal v Eliho hre je "bluffcatch", doyle tam len sedi a caka kym ho trafi nieco a vzdy mu to niekto zaplati lebo je to doyle... Cize pre mna jednoznacne durrr,galfond,ivey,david, antonius,lex a elky :) Este by tam mohli dohodit nejakeho krantza a bola by to super show :) Aspon na par epizod by mohli odstranit tie stare nudne ksichty :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!