High Stakes Poker Season 6

Poker v TV, videá a streamy

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod mino_o 06 Máj 2010 11:29

No neviem ci zrovna lex, to uz fakt skor nejakeho HS "regulara" s FTP. Lex tam co si pamatam tak zahral 5 nepodarenych bluffov s ktorymi dostal na <> od kazdeho:)
Pripadne tam PS mohli poslat nanonoka miesto philipsa, to by bolo vcelku osviezenie.
Moja epizoda snov by bola nejake tie young guns z internetu a ktomu sammy farha a phill hellmuth :D
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod buschle 06 Máj 2010 11:57

mino_o napísal:Pripadne tam PS mohli poslat nanonoka miesto philipsa, to by bolo vcelku osviezenie.

urcite by sa mu tam hralo komfortne keby sa mal nakupit za stvrtku bakrollu.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod TuKE 06 Máj 2010 13:15

mino_o napísal:Pripadne tam PS mohli poslat nanonoka miesto philipsa, to by bolo vcelku osviezenie.

Už vidíš týpka, ktorý hrá bežne 20 stolov ako hrá na jednom :)
Nanonoko hovoril, že ho live game nebaví.

Edit:
inak súhlas, že Matusow čistá tragédia, akože hral ako keby hral za posledné prachy, čo bolo vidno hlavne pri tom flipe s Danielom, proste celý tam stuhol, zatiaľ čo Daniel len povedal, OK, nh.
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod spax 06 Máj 2010 13:19

lex,durrr,elky,krantz,minieri,galfond = to by byl super 6max imo
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod buschle 06 Máj 2010 13:39

ja HSP pozeram aby som sa zabavil nie aby som sa z toho nieco naucil . :) tym padom som nie som zvedavy na unudenych regularov ale na showmanov Elezru, dwana, Laaka, Negreanuho, Esfandiariho, helmutha atd...
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 06 Máj 2010 13:41

na druhej strane tito mladi onlinisti su urcite radi ked maju moznost hrat proti tymto live rybam :) Urcite radsej akoby sa mali medzi sebou kusat :) V podstate je to aj zaujimave vidiet ako ich outplayuju... ale ked uz tak nech tam daju niekoho action kto si nesere do huby ako mike... sammy laliberte safai boli dobri hostia :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod TuKE 06 Máj 2010 13:46

buschle napísal:ja HSP pozeram aby som sa zabavil nie aby som sa z toho nieco naucil . :) tym padom som nie som zvedavy na unudenych regularov ale na showmanov Elezru, dwana, Laaka, Negreanuho, Esfandiariho, helmutha atd...

Tak teda neviem, asi máme rozdielny pohľad na slovo showman :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod ferkan 06 Máj 2010 13:50

TuKE napísal:
buschle napísal:ja HSP pozeram aby som sa zabavil nie aby som sa z toho nieco naucil . :) tym padom som nie som zvedavy na unudenych regularov ale na showmanov Elezru, dwana, Laaka, Negreanuho, Esfandiariho, helmutha atd...

Tak teda neviem, asi máme rozdielny pohľad na slovo showman :)


no to som chcel podotknut, si ma predbehol :) Laak je asi taky showman ako erik hilar lakatosovie, clovek ho chvilu pocuva a otvara sa mu nozik vo vacku :) Spolu s esfandiarim nech si hraju svoj privat gay heads up ...
Hellmuth este beriem ze ako tak vie zabavit, taky maskot :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod Horsey7 06 Máj 2010 14:13

mna tam strasne nudi doyle..

nieco ako Antonius, Ivey, durrrr, Elezra, Negreanu (aspon jedna fish) a Lex by mohlo byt zaujimave
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: High Stakes Poker Season 6

Odoslaťod mino_o 06 Máj 2010 15:01

buschle napísal:
urcite by sa mu tam hralo komfortne keby sa mal nakupit za stvrtku bakrollu.


no nemyslim, ze sa philips kupoval za svoje.. Takze ide oto koho vyberu PS, ze tam pojde.
To ze ho live nebavi som nevedel, ale ako pozeram poslednu dobu, tak hrava uz malo stolov a vyssie stakes(nl5k) a ktomu aj donkamenty. Je mozne ze som mal len nejaku lucky chvilu, ale posledny tyzden som to mal zapnute dost casto. A ked som pozrel PS pros hral tam malo stolov a vyssie stakes.

Ja to tiez sledujem ako Tv show, ale zaujimaju ma aj ruky co sa tam hraju.
Je to PS relacia takze asi hraci ako Cole South, Hastings a dalsi z FTP co niesu mega medialne znami sa tam nedostanu. Tam dosadia svojich a pritom sa na PS poriadne HS Cash ani nehrava.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!