Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 19:50

marjan napísal:tych 5 riadkov mudrosti


Majo dnes nemas svoj den :D Lebo toto by si v normalny den urcite nevypotil... Takze na to, aby som mal na ptr.com 1,8bb/100 na NL200 staci iba to, aby som "na to mal"? You made my day! :lol4: Netreba brat do uvahy fakt, ze som za zivot este neodohral ani 200k ruk, netreba brat do uvahy to, ze to hram pol roka a ani to, ze som zacinal s 5$ bonusom od P****Stars a vzdy som dodrziaval striktny BRM (teda od momentu, ako moj BR dosiahol uroven BR na NL2). Nie, proste ten, kto na to ma, tak ten ma insta nahratych 10M ruk a je SNE :D

Skor mam pocit, ze si sa stotoznil s tym jeho nazorom a povahou, ze "sak ja vyhravam tisice, tak naco by som niekomu radil este aj... a ak niekto tisice nevyhrava, tak je low a budem si z neho robit srandu" Ak tie tisice nahodou aj vyhravas, chod si kupit vacsie auto, aby sa ti don zmestilo ego ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Ceasears 16 Mar 2011 19:59

Klidek chalani :shock:
Ja som to tu dal len kvoli tomu,ze nejaky "pro" hrac otvorene hovori o tom,ze poker je game of luck,resp. turnaje...
btw : Neviete nahodou ci svk komunita ma SNE hraca?,len tak pre zaujimavost 8-)
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Zeltzn 16 Mar 2011 20:36

7castle tusim
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Hutar94 16 Mar 2011 21:09

hodnotne prispejem do temy, co znamena SNE? :D
Hutar94
 
Príspevky: 153
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod matiapag 16 Mar 2011 21:35

Zeltzn napísal:7castle tusim


nie, ze by som mu to nedoprial, ale myslim, ze sa mylis :) Ale myslim, ze aj tak ma, raz som cital o nejakom v Card Playerovi, aj ked si nepamatam, ci to bol Slovak ci Cech :)

Hutar94 napísal:hodnotne prispejem do temy, co znamena SNE?


Supernova Elite -> najvyssi VIP level na starsoch (keby nevies nahodou :P )
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Ceasears 16 Mar 2011 22:09

Viem,uz davnejsie ze Cesi maju (mali) dvoch : Hurloon a Drateks a teraz pribudol JustDgmt,tak som sa len opytal,ze ci nahodou nevie niekto ci aj na SVK sa moze niekto popisit ;) tymto statusom.....Kedze tu mame tolko pro hracov :poklona: ,musel som :) ,pardon..
A vlastne je to mimo temy,za co sa tiez ospravedlnujem ,ale vazne ma to zaujalo,kedze som o tom nikde inde necital...
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Poker=gambling

Odoslaťod jonatanko 17 Mar 2011 00:36

ceasar sne sme mali urcite je dost mozne ze skorej ako cesi, ale stale mi unika suvis medzi SNE a pokrovym skillom -:)))
jonatanko
 
Príspevky: 425
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 1 krát/6 krát
Karma: 0

Re: Poker=gambling

Odoslaťod marjan556 17 Mar 2011 07:49

matiapag napísal:som za zivot este neodohral ani 200k ruk, netreba brat do uvahy to, ze to hram pol roka a ani to, ze som zacinal s 5$ bonusom od P****Stars a vzdy som dodrziaval striktny BRM (teda od momentu, ako moj BR dosiahol uroven BR na NL2).


Zhrnul si si to pekne sam. Nemas k teme co povedat, tak k nej nehovor nic. Zastupy micromudrlantov co sa vzdy navazaju napriklad do ludi ako Leatherass (alebo v tomto pripade dogmeat) o tom ako je bumhunter a rakeback pro a nic nevie mi neuveritelne zvdihaju tlak. Well, newsflash: ktokolvek z tychto bumhunterov alebo rakeback pros ma daleko solidnejsiu hru ako forum warriors s velkou hubou. DATA MOTHERFUCKER DO YOU SEE THEM? Skus sa zamyslet nad tym preco ty hras stale micros a oni maju statisice.

Hint: Nema to nic so stastim.

A nie, nema absolutne ziadnu povinnost radit novacikom alebo co to tu splietas. Pozri sa napriklad na Durrra, ten odkedy prestal postovat na 2p2 v nejakom roku 2007 nevypustil do sveta jediny kusok pokrovej strategie pretoze vypustat na verejnost ako myslis v handach je vseobecne -EV. Si myslis ze training sajty vznikli zo samaritanskych dovodov a pretoze ich majitelia su deep down dobri ludia? Vznikli kvoli profitu a nicomu inemu. Preco by niekto ucil fishe ako hrat ked z toho ma len skodu? Vitaj v realite, vitaj v pokri.

A menej hul lebo ti tie ruzove okuliare lezu na mozog.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Chlpo1989 17 Mar 2011 10:28

Marjan, podla mna ale odmietas fakty. Nikto sa do nikoho nenavaza, hovori len svoj nazor. Aj ja som sa trosku pousmial nad tym, ked chalan hovoril (zosmiesnoval) o rakeback pros a pritom jeho winrate prave nasvedcuje tomu, ze aj on je jeden z nich. Samozrejme hra vela stolov a ta winrate ide dolu, ale musis prijat fakt, ze s winrate 1,5/100 to tam asi nebude velmi ownit. Kopu chalanov tu hra NL200 a myslim si, ze vacsina z nich ma vacsiu winrate ako dogmeat. Nikoho neobhajujem/neodcudzujem, len prezentujem svoj nazor.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Mayday 17 Mar 2011 11:36

marjan556 napísal:A menej hul lebo ti tie ruzove okuliare lezu na mozog.


imo ty hul viac, pomoze to odstranit ten agresivny edge z tvojho prejavu ;) :mayday:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!