Poker=gambling

Poker v TV, videá a streamy

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 16 Mar 2011 11:30

Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod ___Mortylen___ 16 Mar 2011 11:52

Velmi pekne kaktus, len mi napadla taka myslienka. Tym, ze argumentujes v prospech pokru (e.q. NL holdem cash game) ako skill game (s cim suhlasim na 100%) v podstate tvrdis, ze dobri hraci vzdy porazia horsich v dlhom horozinte. S tym tiez nemozem inak ako suhlasit, len co si asi povie nejaky rekreacny hrac, ktory sa na poker pozera rovnako ako na ruletu (game of luck) a teraz vdaka Tebe bude vediet, ze na stole nanho moze cakat nejaky skiller, ktory mu zoberie vsetky jeho peniaze, a je to len otazka casu. Nemyslis si, ze to fishky odradi od depozitovania? Predpokladam, ze nikto normalny by si nesiel zahrat napriklad sach alebo cstrike o peniaze s nejakym dobrym hracom ked dopredu vie, ze v sachu nema v podstate ziadnu sancu, a v cstrike moze maximalne uluckovat nejake random headshoty :)
Na druhej strane si mozno nejaky takyto Milanko povie, ze on sa stane tym zralokom ale po ceste odovzda skutocnym zralokom tolko penazi, ze nakoniec skonci akurat tak v Markize v spravach :D
Anyhoo, good job! :poklona:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 16 Mar 2011 11:58

diky morty :) ono nemyslim ze prave vela takychto ruletarov by to citalo :) resp. ako som uz aj v diskusiach parkrat videl, pochopilo :D aj ked to nevylucujem. ale zase povedzme si, ze kolko slovenskych fishiek sa moce po herniach, imo az tak vela ich nie je. a po tych kadejakych reportazach co sa rozoberali aj tu som si jednoducho nemohol pomoct ked som videl tu demagogiu a absolutnu neodbornost reporterov :) mozno hadzem perly sviniam ale akosi stale verim ze aspon par ludi si povie ze "aha, tak si to nebudu az taki degesi ako som si myslel" :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod popoBA 16 Mar 2011 12:17

lenze pokrovi hraci hlavne teda live hraci su vacsinou degesi.na low buyinoch je to sami automat pro a taxikar nahaha
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 16 Mar 2011 12:35

ved jasne ze tie krvave peniaze nerastu po stromoch :D
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod Ceasears 16 Mar 2011 12:58

Velmi zaujimavy clanok ,odporucam precitat...
http://www.pokerman.cz/mym-cilem-neni-v ... meat-3019/
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: Poker=gambling

Odoslaťod popoBA 16 Mar 2011 12:59

cital som to uz vcera a velmi ma hrialo pri srdci.super rozhovor
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker=gambling

Odoslaťod DevilMayCry 16 Mar 2011 13:52

precital som si aj ja ten rozhovor a je celkom fajn s viacerymi vecami sa da suhlasit ale niektore su podla mna zase mimo.....

sundavat shortstack taktiku ze sa exploituje matematicka vyhoda? mne sa zda ze poker toho co sa matematiky tyka expolituje ovela viac ako len toto? ze vraj kazia takyto hraci hru ? hodne fishy koment, to mi skor pride ako ked ja vyplakavam ze ma nejaka "fish" s niecim uluckuje

no a sundavat hracov co trafia turnaje resp. ich vyhraju viac je tiez hodne mimo. Jasne mnohi su rychlokvasene hviezdicky na mojej pokrovej urovni (cize ziadnej :D ) ale bez tychto hracov a velkych turnajov by nikdy nebol poker takym biznisom ako je teraz

tak ale co ja viem o pokri....ja neporazam ani nl2 :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker=gambling

Odoslaťod mr_kaktus 16 Mar 2011 14:09

mne sa ten rozhovor nejak nepacil. hlavne ton akym sa chalanisko vyjadroval. a dost nesuhlasim s tym ze preco by mal pomahat zacinajucim hracom. predpokladam ze ked zacinal tiez si vsetky tie vedomosti nevycucal z prsta alebo na ne neprisiel sam bez pomoci a niekto mu z casu na cas poradil. osobne som podobny pristup zazil svojho casu medzi hudobnikmi v mojom rodnom meste, ktori by si tiez asi radsej nechali polamat prsty ako by ti ukazali ako sa nieco hra :) osobne sa mi takyto pristup dost nepaci.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Poker=gambling

Odoslaťod DevilMayCry 16 Mar 2011 14:34

mr_kaktus napísal:mne sa ten rozhovor nejak nepacil. hlavne ton akym sa chalanisko vyjadroval. a dost nesuhlasim s tym ze preco by mal pomahat zacinajucim hracom. predpokladam ze ked zacinal tiez si vsetky tie vedomosti nevycucal z prsta alebo na ne neprisiel sam bez pomoci a niekto mu z casu na cas poradil. osobne som podobny pristup zazil svojho casu medzi hudobnikmi v mojom rodnom meste, ktori by si tiez asi radsej nechali polamat prsty ako by ti ukazali ako sa nieco hra :) osobne sa mi takyto pristup dost nepaci.


ono je to skor take moc uprimne vyjadrenie bez obalu, proste hodne subjektivny nazor, to s tym pomahanim pisal ze mu pomohli ini hraci a dakuje im za to ale skor tam pise o tom ze sa argumentuje niecim ako "si to dlzny komunite" co sa nemusi kazdemu pacit.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker v médiách

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!