Poker Heaven

Diskusia k herni Poker Heaven

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Chlpo1989 31 Máj 2010 21:36

DevilMayCry napísal:dobre hovoris susvisle az mi je to divnô...

+1 :lol3:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Poker Heaven

Odoslaťod matiapag 24 Okt 2010 13:01

Hello, hrava tam volakto teraz? Ako to tam vyzera s tym rakebacko, ako ho vyplacaju? A traffic realny na 6-max NL10+ stoloch je asi aky? :) PT3 a HEM tam na cashgame ide v pohode, vsakze?

dakujem za odpovede ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 02 Sep 2011 12:39

Síce sa odpovede dočkáš s oneskorením, ale lepšie neskôr, ako nikdy :) S trafficom na NL10 nieje na Poker Heaven absolútne žiadny problém, pozeral som to teraz okolo obeda, čo obvykle nieje zrovna čas špičky a na NL10 sa hralo 26 stolov 6-maxu a 5-maxu, ktoré tam sú približne pol na pol.

Čo sa týka rakebacku, na jeho získanie treba urobiť rake aspoň 100 eur za kalendárny mesiac, čo je aj na NL10 úplne reálne, ak multitabluješ a hráš relatívne často. Ak splníš podmienky, na hernom účte ho budeš mať vyplatený do 5. dňa nasledujúceho mesiaca.

HM a PT3 fungujú na PokerHeaven na cashgames bezproblémovo.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 07:51

Zdravim
Prosim ta vies mi povedat aky tam je trafic na DoN turnaj a ci sa tam vlastne take turnaje aj hraju. Vopred dakujem za odpoved
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod popoBA 12 Sep 2011 08:39

urcite sa tam hraju DoN a aj ToN sng kedze ide o boss media siet kam patri aj paradise poker kde tieto urcite su. co ja si pamatam traffic na boss medii na DoN tak to nebola sice ziadna amerika ale kedze po pade FTP atd sa hraci popresuvali kade tade tak by to mohlo byt teraz lepsie. plus herne z boss media (paradise poker,fortune poker atd) zdielaju spolocnych hracov.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker Heaven

Odoslaťod A_Rimmer 12 Sep 2011 09:41

DoNy sa tam volaju "Cooler", ak sa nemylim.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 12 Sep 2011 09:55

Ako píše Rimmer, Dony sa na BossMedii (teda aj na Poker Heaven) volajú Cooler. Ak mi napíšeš aké buy-iny hrávaš, tak ti môžem večer pozrieť, koľko stolov tam je pustených naraz, ale vopred varujem, že na nejaký mega extrem multitabling to určite nebude.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod A_Rimmer 12 Sep 2011 10:06

Stanley VII napísal:


Stanley vedel by si vybavit RB na existujuci ucet na paradise pokri? Daj vediet, ci je taka moznost pls, diki.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 10:13

dakujem za info
hram momentalne za 3 eura, ale chcem prejst na 5 pokial bude kde, optimalne mi vyhovuje zatial max 6 stolov, hral som uz aj viac, ale potom uz mam v tom chaos, takze tych 6 bude v pohode. Pozeral som som este diskusie a viem ze sa hraju DoN aj na B**n a party poker, zvazujem aj tu moznost ale B**n moc nechcem, cital som diskusiu a vela hracov na tu hernu nadava, samozrejme ze tak ako aj na ostatne :) ale na druhej strane mi vyhovuje rakeback, coz poker haven ma a to je super, nop ale dakujem za info, budem netrpezlivo cakat na info z vecera :) ozaj a este taka otazocka, uroven hracov?
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 10:22

prosim ta este jedna otazka, momentalne hram na entraction site a ti je navacsi buy in 10 euro, ale hra su tu tak jeden stol max, preto zvazujem inu hernu, mozes mi pozriet ako to je na haven aj s vyssim buy inom, aj ked sa ho nechystam hned hrat, dakujem za info
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker Heaven

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!