Poker Heaven

Diskusia k herni Poker Heaven

Re: Poker Heaven

Odoslaťod popoBA 12 Sep 2011 10:25

dony sa tiez vo velkom hraju aj na Ipokri ( Wi****m hill,boyle poker, expekt atd) aj 10 aj 6max , neni tam ale rakeback no daju sa vybavit nejake privatne dealy ktore rb nahradia

btw na entraction sieti max 10 eurove? nemas len nejak zle nastaveny buyin filter? mam to tu teraz pred sebou a vidim tu aj 200+10 DoN
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 12 Sep 2011 11:01

Rimmer čo sa týka spätného vybavenia rakebacku na Paradise Poker, tak je to v niektorých prípadoch možné úplne jednoducho, v iných trochu zložitejšie, ale ido to určite, takže stačí, ak mi napíšeš napr. cez súkromnú správu, alebo na stanley@pokerportal.sk tvoje sportingbet PIN - sportingbet identifikačné číslo hráča a ja im napíšem.

S viacerými hráčmi som sa rozprával, kam ísť hrať Dony potom, ako ich na Stars zrušili a ako písal aj Popo, veľmi dobrý traffic je na Ipokri , prípadne k tomu ešte na Ongame (B**n atď.)

Na iPokri je dosť veľa možností rôznych hier, keďže je tam aj 6-max Don a hráči sa preto delia, takže najviac hráčov na 10-max Don momentálne zrejme nájdeš na Ongame. Tam majú aj skvelé bonusy k prvému vkladu pre turnajových hráčov (=cca 63% rakeback), takže minimálne za skúšku to stojí. Nejaké 2 mes dozadu robil Ongame upgrade softu, ktorý zlepšil multitabling a toľko už nemrzne, takže by za skúšku možno stál.

Na Ongame odporúčam napríklad herňu BetSafe, kde sú aj privátne preteky o 8000$ pre našich hráčov a niekoľkých ďalších partnerov, šanca na umiestnenie v nich je veľmi dobrá, môžem prípadne pozrieť aká rake priniesla akú cenu minulý mesiac.

Viac info:

BetSafe recenzia: http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback ... poker.html
BetSafe privátne preteky o $8000: http://rakeback.pokerspravy.sk/promotio ... romos.html

- odkazy sú ešte na PokerSpravy.sk, ale v blízkej dobre prebehne lepšia integrácia pod nový PokerSK.eu :)

Tie Coolery na BossMedii teda napíšem večer.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 11:56

dakujem za podrobne info, hej su na entraction aj vyssie buy in, ale zatial som videl hrat len po 10 a vyssi nie, takze tak. Prosim ta pozeram ten Betsafe, no a tam by som sa musel cez aku stranky regnut aby som mal moznost sa zucastnit na tych pretekoch? tie preteky byvaju kazdy mesiac, alebo je taka akcia raz za cas?
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 12 Sep 2011 19:25

Pozeral som práve tie Cooler Donka na Heaven, 5 eurových beží 5, 10 eurové bežia 3.

Tie preteky na BetSafe bežia pravidelne každý mesiac už niekoľko mesiacov, ale neviem ti stopercentne zaručiť, či budú aj ďalší mesiac, herňa to vždy ohlási posledné dni, či promo predĺži. Registrovať sa musíš momentálne cez odkaz na PokerSpravy.sk, ale pracujeme na tom, aby už onedlho bola rakeback sekcia sprístupnená priamo na PokerSK.eu . Len je tej roboty momentálne dosť veľa nakopenej. Snáď to ale nebude dlho trvať :)

Na BetSafe sa teda musíš registrovať momentálne cez túto stránku: http://rakeback.pokerspravy.sk/rakeback ... poker.html
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 19:39

prosim ta, uz som asi otravny, ale mas nejaku skusenost s hey pokrom, tiez to je ongame, pre mna plus ze stranka aj support v cestine.
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 12 Sep 2011 19:47

Treba sa pýtať, od toho tu som :) Čo sa týka heypokru, skúsenosť mám, stránka v češtine je, ale ten support nie (ak sa niečo nezmenilo za pár posledných dní.) Aj promo emaily posielali v angličtine, aj keď spomínali, že by sa chceli na CZSVK trh pozrieť bližšie.

Ak hľadáš Ongame s českou podporou, tak treba ísť na B**n: http://www.pokerportal.info/poker-herna/39/B**n-poker/
Alebo Poker Idol: http://www.pokerportal.info/poker-herna/216/poker-idol/

Poker Idol ma veľmi milo prekvapil dokonca online chatom v češtine! Takže ak je pre teba česká podpora dôležitejšia než nejaký ten $ navyše, tak by som na tvojom mieste z Ongame volil Poker Idol.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Leragaco 12 Sep 2011 20:25

ani nie ze dolezita, ale tak nahodou bude clovek nieco potrebovat a vtedy sa ta cestina zijde ako sol :) pokial by som vedel ze budem potrebovat support len vynimocne tak kaslat nanho, coz samozrejme ze clovek nevie, ale skor ako support mi ide o akcie a hlavne rakeback, ved predsa ked vies ze vela hras a dostanes rake a navyse este nejakej promo dalsie peniaze tak super no nie, ved o to nam ide vsetkym si myslim :), pytal som sa na heypoker koli tomu ze to je tiez ongame, viem ze tedn B**n mozem ale tomu sa vyhybam ako cert krizu :) to uz by som mohol na party poker potom, aj ked tam sa mi tiez moc nechce, chcem najst hernu kde nieje extremne vela ludi, ale tiez taku kde ich nieje zas moc malo, som na doxxbete a tam je malo ludi, aspon pocas celeho dna, na vercer okolo 19:00 je tam okolo 10 000 ale to tak na hodku a potom to uz klesa, no a navyse nemaju ziadny zaujmavy VIP program ani moc dobre promo akcie, aspon co som pozeral, ten betsafe sa mi pozdava koli tym pretekom, to je zaujmava ponuka. Kazdopadne zvazim vsetky moznosti, este potrebujem nejake VIP body nazbierat a dostanem bonus co som si vybral, dufam ze dovtedy neminiem vsetky eura :) potom to vyberiem a rozhodnem sa co dalej, ale dakujem za info co poskytujes, urcite sa pytam na somariny, ale rad by som vybral hernu na ktorej uz potom ostanem a sa,ozrejme tam aj nieco velke dosiahol.
Leragaco
 
Príspevky: 6
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Divoch 10 Nov 2011 12:44

Zdravim,daju sa v Poker Heaven hrat HU SnG?
Divoch
 
Príspevky: 29
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 25 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Stanley VII 10 Nov 2011 14:53

Áno, na PokerHeaven sú aj HU SNG turnaje, pozeral som teraz v lobby a momentálne tam prebieha 5x€5 a 5x€10 HU SNG. Na vyšších buy-inoch je tu už o niečo slabšie.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Poker Heaven

Odoslaťod Miham 19 Dec 2011 22:57

Vedel by mi prosim Vas niekto poradit ako spustit HUD na tejto herni? Nechce mi ani importovat handy. Niektore som naimportoval manualne, ale tiez sa mi zobrazili len niektore a tak isto som skusal aj "AutoDetect" hand history. V HUDe sice mam stol, ktory hram, ale staty nikde. Dakujem za odpoved :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Poker Heaven

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!