[NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

[NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod matiapag 26 Júl 2013 15:34

Grabbed byHoldem Manager
NL Holdem $0.10(BB) Replayer
Hero ($16.27) Superman obv :D
BB ($12.30) 23/20/AF 3.8/3b 2.7 (z blindov 0&0, ale z BB 3/6 calloval vs steal)
UTG ($4.90)
UTG+1 ($18.32)
CO ($2.93)
BTN ($11.36)

Dealt to Hero A:spade: 6:heart:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.30, BB calls $0.20

Na villaina mame malo ruk, najma ten maly 3bet je zvlastny, ale tak je to mala vzorka naozaj. Postflop staty som mal velmi skreslene kvoli vzorke, fold to flop cbet mal 1/2, raise cbet 0, fold vs steal okolo 70, Axo tu budem otvarat 100% casu proste.

FLOP ($0.60) 6:club: A:heart: Q:diamond:

Hero bets $0.45, BB raises to $1.60, Hero calls $1.15

Nemyslim, ze nieco ine ako cbet na tomto flope budem velmi casto pouzivat, imo cbetoval by som ho 100% casu, pokial by villain nebol station, tak ked tu budem cbetovat K9o tak preco nie aj dva pary (obv ma moze zaplatit s tounou horsieho). Raise je scary, pre ucely tejto handy by som nejako prehliadol ten low 3bet a priklonil sa k tomu, ze s takymito rozumnymi statmi mi bude AQo 3betovat vs blind steal pomerne casto, ale vylucit to z jeho range nemozem uplne. Obv tu moze mat 66 a zvysok range je otazny. Nemam nanho ziaden blizsi read, nehral velmi aktivne, kradol dost ale postflop toho vela neukazal, moze ma raisovat s hlupostami, kedze vie, ze tento flop budem cbetovat takmer vzdy.

Naozaj neviem, nakolko je rozumny a ci mi tu bude raisovat Ax for value, ale tak logicky by nemal :D Ak mu Ax vylucim z range a necham mu tam nejake random bluffy ako KJ alebo JT, tak sa to callnut da s prehladom. Ak mu tam necham AQ a 66, tak obv je to fold, ale vs jeden raise BvB ked mame obaja wide range nebudem zahadzovat 2 pary..

TURN ($3.80) 6:club: A:heart: Q:diamond: A:diamond:

Hero checks, BB bets $3.20, Hero ?

Bingo or not? Stale ma v range obv ovela viacej AQ kombinacii(3) ako 66(1). Ak mu vylucim z range Ax, tak aj tak mam len okolo 25% equity. Any ideas?

Spoiler:
RIVER ($10.20) 6:club: A:heart: Q:diamond: A:diamond: 9:spade:

Hero checks, BB bets $7.20 (AI), Hero calls $7.20

Tento river je obv missplay z mojej strany, mal som mu to shovenut a aspon trosku vyzerat, ze mam nieco ine ako FH aby som vytiahol value ak ma Ax (som teda rozhodnuty callovat). Po tom, ako som callol turn podla mna tento river jeho range vobec nemeni a ked si myslim, ze som dobry na turne, tak som aj na riveri (pripadne A9 tvori velmi malu cast jeho range, ak to tam vobec ma..).
Hero shows A:spade: 6:heart:
(Pre 30%, Flop 9.1%, Turn 100.0%)

BB shows 6:diamond: 6:spade:
(Pre 70%, Flop 90.9%, Turn 0.0%)

Hero wins $23.37
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: [NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod WolfiKxx 27 Júl 2013 07:55

ja by som to hral na turne c/c river c/c, nechat ho betovat ked takto prebral iniciativu, ten turn tak betuje ze chce sa stacknut
jasne ze je ten turn bingo ved bije nas len AQ, ja si myslim ze tam kludne moze mat to 66,AJ,AT+mozno aj ako si napisal random bluff JT, KJ (tie Ax je otazne ci by raisoval flop ale tak clovek nikdy nevie ked nemas nanho poriadnu vzorku
nevem ja si to nedokazem predstavit foldnut :shock:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: [NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod TomMolivan 27 Júl 2013 17:44

call turn call/raise river :)
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: [NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod matiapag 27 Júl 2013 18:07

TomMolivan napísal:call turn call/raise river :)


Jop, postol som to aj na ine forum a reakcie boli vacsinou podobne, takze asi to tak aj bude, thx za komenty :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: [NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod sudden 30 Júl 2013 15:00

Fold preflop in the 1st place. Otvaram BvB proti regovi len v pripade, ze ma nejaky evidentny leak akoze folduje viac ako 62% na steal BvB, pripadne prilis vela folduje na cbety.

As played postflop je to ok.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: [NL10] BvB flopped two pair vs raise od "rega"

Odoslaťod matiapag 30 Júl 2013 19:37

sudden napísal:Fold preflop in the 1st place. Otvaram BvB proti regovi len v pripade, ze ma nejaky evidentny leak akoze folduje viac ako 62% na steal BvB, pripadne prilis vela folduje na cbety.


Jeden z tychto leakov ma na mojom limite 90% regov :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28


Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!