CG QQ AI PF?

Priestor na diskusiu o odohraných rukách aj mimo blogu

CG QQ AI PF?

Odoslaťod mr_kaktus 28 Júl 2009 14:51

toto je viac menej hypoteticka situacia nakolko momentalne nemam po ruke ziadnu HH s podobnou partiou, ale uz som sa v podobnej situacii ocitol viackrat a nejak mam problem najst optimalnu line.

NL10
Hero je na BTN s QQ, UTG a MP (alebo CO - nie je podstatne) su rozumni hraci - nieco ako 20/18/3/3bet povedzme 5-6

UTG raise 4xBB, MP 3bet na 14x BB, hero?

Moje myslienkove pochody:

1. 4bet - neviem ci ma zmysel 4betovat - UTG mi bud foldne (vsetko co raisoval okrem AA, KK a moznoze niekedy sa mu tam vyskytne AKs ale asi malo) alebo raisne a vtedy viem ze som behind ale to co som 4betoval nechcem na AI foldnut, ak UTG foldne, s MP je to ta ista situacia, dokonca aj ked len callne co nepredpokladam a pride flop bez A, K, stale tam mozem ocakavat slowplaynute AA, KK a pot uz mame taky velky ze idem broke tak ci tak. cize mam pocit ze ak 4 betnem QQ v takomto spote tak dostanem akciu len od lepsej ruky.

2. call - nepaci sa mi vobec - podla mna uplna blbost - ak UTG 4betne tak som casto behind aj ked v tomto pripade tam bude AK castejsie ako v prvom pripade a ak pojde MP cez top tak by som to uz mal podla mna foldnut, ale zase foldovat QQ PF na microstakes sa prieci mojmu nabozenskemu presvedceniu :D ak by aj MP foldol tak zase neviem co s tym - call a aj tak sa stacknem flope, alebo AI a viem ze je to v najlepsom flip.

3. fold - no way :D

nejake navrhy???? s tym ale ze predpokladame rozumnych hracov s vyrovanymi statmi a uzkym range v takomto spote, nie tuniaky typu 52/40/inf

inac co si pamatam vysledky mojich hier s obdobnym priebehom - vyhral som myslim raz ked som suckoutol AAvsAKvsQQ a dostal som quads na turn :) ostatne boli na 99% prehry.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod elesgal 28 Júl 2009 15:03

sak si si odpovedal, 99% takych akcii prehravas, takze fold ... rozumny UTG musi otvarat silnu ruku, rozumny CO to vie a tak neverim ze 3betuje smetie ...
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod mr_kaktus 28 Júl 2009 15:05

no vychadza mi to tak ale na druhej strane mi to pride dost weak move....neviem...som taky rozpolteny :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod Horsey7 28 Júl 2009 15:26

elesgal napísal:rozumny UTG musi otvarat silnu ruku, rozumny CO to vie a tak neverim ze 3betuje smetie ...


UTG ktory otvara 18% ruk ma v UTG opening range aj JQs, 22 a pod., 3betor v pozicii ma v range TT, KQ a pod.

QQ je pohodka squeeze OOP a call/squeeze IP

v priklade som dal player 1 UTG 12% a player 2 CO 3b 6% opening/3beting ranges

qq.jpg
qq.jpg (10.05 ) Zobrazená 2316 krát


//mensi edit
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod elesgal 28 Júl 2009 16:41

ta co ja viem, davnejsie som tiez veselo 4betoval s QQ, ale skusenosti ma naucili ... to musi byt ina optimalna linia aby UTG otvoril s co ja viem 55 a CO mal napriklad TT, aby som bol favorit a nie v najlepsom pripade coinflip (samozrejme hovorim o dobrych hracoch).

Preto ja nehram velmi fullring a ked v mojom 5 max cashi je pri stole viac nez jeden lepsi hrac tak sa pakujem kade lahsie :) nepotrebujem sa natahovat o kazdy dolar s dobrymi hracmi...
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod tucniak 28 Júl 2009 17:42

horsey utg ktory otvara 18% ruk neznamena ze otvara 18% ruk z utg, moze mat staty napr utg open 7%, utg+1 11%, CO 18%, BTN 27%-cisla strielam, ide mi o pointu
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod Horsey7 28 Júl 2009 17:45

tucniak napísal:horsey utg ktory otvara 18% ruk neznamena ze otvara 18% ruk z utg, moze mat staty napr utg open 7%, utg+1 11%, CO 18%, BTN 27%-cisla strielam, ide mi o pointu


preto som mu nedal 18% ale 12% :) btw. napriklad ja otvaram cca 15% overall a 13.5% UTG
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod 7castle 28 Júl 2009 18:34

mr_kaktus napísal:no vychadza mi to tak ale na druhej strane mi to pride dost weak move....neviem...som taky rozpolteny :)


Na foldnuti ruky ked si behind nie je nic weak.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod mr_kaktus 28 Júl 2009 18:51

dakujem za komenty :) 7castle viem ze nie je weak foldnut ruku ked som behind, ale myslim ze je weak foldnut QQ na BTN proti UTG raise MP(CO) reraise. preto ma zaujima optimalna line :)

to elesgal - ja hravam 6max ale niekedy sa mi stane ze mam dvoch solidnych hracov pri stole ale spolu s nimi dvoch hracov typu 75/33 a kvoli nim tam sedim :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: CG QQ AI PF?

Odoslaťod elesgal 28 Júl 2009 19:35

no a presne preto ked tam mam 2 regov a daju sa do bitky medzi sebou, tak kludne foldnem QQ a pockam si na lepsiu situaciu ako prist k peniazom :D
elesgal
 
Príspevky: 68
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Pokrové partie

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!