PokerTracker

HoldemManager, PokerTracker, SharkScope, Table Ninja atď.

Re: PokerTracker

Odoslaťod kelo1111 02 Jan 2009 16:33

pls neda sa nejak obist ta licencia na Ppokertracker 2?..ak hej pls ozvite sa tu alebo icq 276-215-703..diky moc
kelo1111
 
Príspevky: 152
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/0 krát
Karma: 1

Re: PokerTracker

Odoslaťod Adrian1990 06 Jan 2009 16:05

zdravim chcel by som sa spitat borcov ze jake statistiky by som si mal pridat na SNG turnaje pre 10 hracov . Mali to by len tie zakladne veci alebo nieco este naviac ? A este ako sa nastavuje statistika aby som vydel kolko je hrac celkovo v pluse ci minuse v buy inoch lebo tam je amount won ci co ale to ukazuje len zetony . diky moc :Rose:
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Výsledky

Odoslaťod WolverinSK 09 Jan 2009 15:01

Je pravda, že som to ešte nenastavoval, ale zahral som si pár sit and go. Turnaje tam mám, ale nemám tam svoje umiestnenie. Bol som na platených miestach a nemám to to tam zaznamenané. Ak dakto vie tak pomôžte :) .
WolverinSK
 
Príspevky: 16
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PokerTracker

Odoslaťod petardo 16 Jan 2009 13:01

Zdravim

Som uplne novy hrac pokru. Velmi som si oblubil na P****Stars turnaje "double or nothing". V podstate prvych 5 hracov z desiatich vyhrava dvojnasobok. Ktory z tychto softverov by sa mi hodil najlepsie.Chcem hrat viac stolov ,tam sa mi to zide. Vdaka za radu.

PS: Vobec nepoznam este terminologiu pokru takze take SNG turnaj a pod mi nevravi nic.Nie je tu niekde na fore vysvetlenie takychto skratiek pre novacikov?

Vdaka za kazdu radu
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 16 Jan 2009 14:07

SnG turnaje su take, ktore maju dopredu urceny pocet hracov.Pri tychto turnajoch nie je presne urceny ich zaciatok, je to cisto v zavislosti od poctu hracov. Cize ak mas SnG pre 180 hracov, tak sa prihlasis a pockas. Akonahle sa prihlasi 180 hracov turnaj zacina.
Turnaje ktore hravas Ty a teda double or nothing su pre 10 ludi a zacnu akonahle sa turnaj naplni, cize ide tiez o SnG turnaj.

Co sa softu tyka Ti najlepsie poradia hraci, ktori SnG hravaju, urcite sa niekto taky najde, tak to checkuj ;) ..co ja viem, tak velmi casto sa pouziva ako HUD (zobrazovanie stats priamo na stole) sharkscope a pokial si chces svoje turnaje trackovat, pozerat ruky, grafy a svoje vysledky, tak Pokertracker 3 je good. Velmi dobry je aj Holdem manager, ale neviem ci trackuje turnaje.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod dzejkej 16 Jan 2009 14:21

Holdem Manager ma turnajovu podporu nanic momentalne, avsak teraz sa vyvija verzia, kde to ma byt znacne vylepsene. Momentalne je to vo faze bety, takze uz o par tyzdnov to asi bude vonku ako ostra verzia.

Ak si spravne pamatam, tak PT3 sa predava v jednej verzii, kdezto HEM ma verziu pre Small Stakes na cash games do NL50 a turnaje (SNG/MTT) do $22 buy-inov za $50 s tym, ze za dalsich $30 sa to da upgradnut na profesionalnu verziu.

http://holdemmanager.net
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: PokerTracker

Odoslaťod petardo 18 Jan 2009 00:05

Celkom fajn softik.Aspon vidim kde robim ake chyby.(tu statistiku co zobrazuje na stole mam vzdy najhorsiu :D ). Ako nastavim pri SNG turnajoch aby mi pri hracoch,s ktorymi uz som hral predosle turnaje ratalo aj tie stare statistiky pri nich a nie odzaciatku kazdeho turnaja?
Dalej mi to to blblo pri multitable turnaji. Nejakym zazrakom som skoncil 24 a ziskal som vela handov ale neukzaovalo mi pri hracoch s ktorymi som hral pri predoslych stoloch ich statistiku predtym.Ratalo to odznova.Moju nie.Kde sa to nastavuje?

PS: Prvy krat v zivote som mal vcrea RoyalFlash :P Z mojich kariet Q3 som to ani necakal.Mam z toho aj screen shot len neviem ako sa sem obrazky davaju.
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: PokerTracker

Odoslaťod Luucifer 18 Jan 2009 06:41

petardo napísal:PS: Prvy krat v zivote som mal vcrea RoyalFlash :P Z mojich kariet Q3 som to ani necakal.Mam z toho aj screen shot len neviem ako sa sem obrazky davaju.


No samozrejme k Royalu gratulacia.
Je sice pravda, ze som poker uz dlhsie nehral ale pokial viem tak royal je 10-A vo farbe..to ako prislo na board 10-J-K-A v jednej farbe ??? :huh:
Luucifer
 
Príspevky: 59
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 6 krát/1 krát
Karma: 0

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 18 Jan 2009 10:34

Luucifer napísal:No samozrejme k Royalu gratulacia.
Je sice pravda, ze som poker uz dlhsie nehral ale pokial viem tak royal je 10-A vo farbe..to ako prislo na board 10-J-K-A v jednej farbe ??? :huh:

..a co je na tom take nepochopitelne ? :) ..co tak takyto scenar, mame na BB pozicii Q :heart: 3 :spade:, dostaneme sa zadarmo na flop T :heart: J :heart: K :heart: kde uz s monsterdraw neskladame turn pride A :heart: a je to :)
petardo napísal:Mam z toho aj screen shot len neviem ako sa sem obrazky davaju.

..obrazok pridas tak, ze pod oknom kde pises kliknes na "pripojit prilohu" a "prehladavat", vyhladas v compe, kliknes na pridat prilohu a je to ;) ..tiez gratulujem k royalu a rychlo nam ho ukaz.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerTracker

Odoslaťod keso26 18 Jan 2009 10:35

..Tak mi napadlo, skoda, ze sa tu uz neukazuje chipfeeder, zas by robil ramena aky je Q3o monster :lol2: :lol2: :lol2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové programy a služby

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!