Ongame

Diskusia o pokrových sieťach

Re: Ongame

Odoslaťod eduard666 19 Sep 2011 20:58

trikoza napísal:hrava niekto momentalne na ongame? ako to vyzera so softom, je to znesitelne pokial by som hral max 5 stolov?


jo jo... po tom novom update to ide.. ja som hral 9 stolov a uplne na paradu, pretym tak max 4 isli
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod 3flash3 19 Sep 2011 21:05

trikoza napísal:hrava niekto momentalne na ongame? ako to vyzera so softom, je to znesitelne pokial by som hral max 5 stolov?


je to tam momentálne ok...hrávam 10-12 stolov...všetko v pohode...5 ti pôjde jedna radosť :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Ongame

Odoslaťod pakroc 19 Nov 2011 22:01

zla sprava:

Ongame znizuje body ktore dostavame z turnajov od 24.Novembra z 5 na 3.6, t.z. ze klasicky 8xbonus pojde dole z terajsich 62.5% rakebacku na 45%, :( :O:

https://www.betsafe.com/poker/support/points/
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Ongame

Odoslaťod spooky 21 Nov 2011 10:28

pakroc napísal:zla sprava:

Ongame znizuje body ktore dostavame z turnajov od 24.Novembra z 5 na 3.6, t.z. ze klasicky 8xbonus pojde dole z terajsich 62.5% rakebacku na 45%, :( :O:

https://www.betsafe.com/poker/support/points/


k betsafeu mam zatial trosku negativnu skusenost ktoru uz niekto na fore aj popisoval. Po vlozeni 130USD som mohol do pokroveho clienta previest len 25usd, bonus kody neboli nikdy nikde akceptovane. Po kontaktovani supportu cez live chat mi zenska povedala ze ten limit musi zdvihnut iny department takez cakacka. Ihned ako som nemohol presunut viac ako 25usd som podla navodu poslal fotku ID na ich support, a potom sa to rozbehlo. Okrem ID verifikacie chceli kreditku a teraz este chcu vypis z banky o transakcii proste sick. Nepoviem pri vyberoch .. ale pri vklade ? cele to trvalo par dni pricom nevedeli odkial vietor fuka a ze im moje IDcko doslo do spamu .. a teraz aj ten rakeback chcel by som clearnut BRONZE 75usd netusim ci sa mi to podari .. takze trosku prilisna buzeracia z mojho pohladu.
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod Stanley VII 21 Nov 2011 12:03

Treba používať moneybookers a človek sa vyhne zvýšenej buzerácii. Pri vkladoch kartami sa robí strašne veľa podvodov. Niekto nájde kartu, založí si účet s rovnakým menom, vloží koľko sa dá, prehrá tie peniaze s kým chce a je.

Problém nastane, keď okradnutý človek nahlási krádež, banka si vyžiada späť na kartu vrátiť všetky transakcie, ktoré nerobil daný človek a herni alebo akémukoľvek obchodu tak vznikne značná strata (viem od jedného kamaráta, čo predával internetové účty, že to nieje malý problém). Ťažko budú zbierať peniaze po rôznych účtoch od ľudí, s ktorými ten človek peniaze prehral. Preto veľa herní pri vkladoch kartou je viac opatrných. Ak človek vkladá cez MB, riziko nesie MB. A tam keď človek raz overí svoju totožnosť a držiteľstvo karty, tak to znova robiť nemusí.

Prípadne to isté platí pre neteller, kde je momentálne dokonca možné vkladať na účet peniaze debetnou kartou bez poplatku. Takže by bolo lepšie vložiť najprv na Neteller/Moneybookers kartou a odtiaľ prevádzať peniaze do herní.

Každý si môže vybrať spôsob vkladu aký chce, ale ja vlastne iný ako Moneybookers "nepoznám" a používam ho už roky.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Ongame

Odoslaťod Matej Zavacky 21 Nov 2011 12:20

neviem, ci to konkretne ongame ponuka, ale ja uz dlhu dobu pouzivam na vklady a vybery, priamu platbu na bankovy ucet.
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: Ongame

Odoslaťod spooky 21 Nov 2011 12:45

Matej Zavacky napísal:neviem, ci to konkretne ongame ponuka, ale ja uz dlhu dobu pouzivam na vklady a vybery, priamu platbu na bankovy ucet.


dik za info lidicky ja samozrejme chapem pravne aspekty a moznost zneuzita kreditky len som to necakal. na PS vsetko funguje bez natahovaciek len pri vybere overuju ID
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod cicvor 21 Nov 2011 12:47

Matej Zavacky napísal:neviem, ci to konkretne ongame ponuka, ale ja uz dlhu dobu pouzivam na vklady a vybery, priamu platbu na bankovy ucet.


neviem ci to plati pre celu siet ongame ale na bwine funguju vklady a vybery priamo na bankovy ucet
Obrázok používateľa
cicvor
 
Príspevky: 78
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 5

Re: Ongame

Odoslaťod spooky 22 Nov 2011 23:12

Stanley VII napísal:Treba používať moneybookers a človek sa vyhne zvýšenej buzerácii. Pri vkladoch kartami sa robí strašne veľa podvodov. Niekto nájde kartu, založí si účet s rovnakým menom, vloží koľko sa dá, prehrá tie peniaze s kým chce a je.

Problém nastane, keď okradnutý človek nahlási krádež, banka si vyžiada späť na kartu vrátiť všetky transakcie, ktoré nerobil daný človek a herni alebo akémukoľvek obchodu tak vznikne značná strata (viem od jedného kamaráta, čo predával internetové účty, že to nieje malý problém). Ťažko budú zbierať peniaze po rôznych účtoch od ľudí, s ktorými ten človek peniaze prehral. Preto veľa herní pri vkladoch kartou je viac opatrných. Ak človek vkladá cez MB, riziko nesie MB. A tam keď človek raz overí svoju totožnosť a držiteľstvo karty, tak to znova robiť nemusí.

Prípadne to isté platí pre neteller, kde je momentálne dokonca možné vkladať na účet peniaze debetnou kartou bez poplatku. Takže by bolo lepšie vložiť najprv na Neteller/Moneybookers kartou a odtiaľ prevádzať peniaze do herní.

Každý si môže vybrať spôsob vkladu aký chce, ale ja vlastne iný ako Moneybookers "nepoznám" a používam ho už roky.


tak dalsia pikoska, tu na pp som sa docital ze tam su 60 dnove bonusy ale realne to je len na 30dni ;) teda prave som zistil ze prve dva su 30dnove vyssie bonusy su uz 60dnove ..
takze clearnut to bude pre mna sick - po hodke NL4 4tables som nazbieral 6bodov takze 100 hodin do 19teho decembra .. 600 bodov potrebujem. hmmmm to asi nepojde, Stanley ty adminujes tu sekciu herne ?

ak hej tam tam prosim dopis moje skusenosti - fee pri visa vklade, brutal verifikacia: ID, kreditka, bank transfer, bonus cody nefunguju automaticky, chat support 4 krat za den, mail support sa ako tak da a este sa mi podarilo objavit taku "kuriozitu" ked na riveri missclicnkes na fold uz sa nemozes vratit do beting modu len check al. fold aspon som nedosiel na to ako to vratit takze tak ;)
spooky
 
Príspevky: 78
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 8 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod Stanley VII 23 Nov 2011 00:40

To ma mrzí, že tam boli pri tých dvoch bonusoch neaktuálne informácie, už som ich opravil. Od 24. mení ongame spôsob udeľovania bodov, takže budem prepisovať viacero recenzií, tak to tam potom dopíšem. Dík, že si dal vedieť. Ten click fold na riveri otestujem, to by bola dosť veľká chyba v softe.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové siete

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!