Ongame

Diskusia o pokrových sieťach

Ongame

Odoslaťod pakroc 01 Apr 2010 23:46

O co ide timto ludom?

Co update to fail, laggy jak svina, multitabling tak 8 stolov- potom to uz mrzne, proste nenormalne. Ale po vcerajsom update to uplne dotiahly do dokonalosti.
Ked sa pokusam otvarat nedajboze viac stolov, tak mi na tretom, alebo stvrtom stole uz nevidiet karty :P :P :shock: , proste stol sa loadne, timer bezi, ale ziadne karty nevidim, tak restartujem klienta, potom sa to vacsinou opravi - tak 2 krat z 3 restartov, no ale v tom tretom pripade mi pre istotu stol(i) ani nenaloaduje len vyhodi cierne obrazovky (vtedy musim restartovat cely komp aby sa to "opravilo").

Toto je vysledok ich patchu, je to skoda kedze som tam hral rad ale po vcerajsku bude asi nemozne pokracovat.

P.s. Robi mi to aj na laptope aj na desktope, tak hadam nie som jediny, alebo hej?
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Ongame-Lolgame

Odoslaťod Horsey7 01 Apr 2010 23:51

preco tam hras? :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Ongame-Lolgame

Odoslaťod pakroc 01 Apr 2010 23:55

Kvoli nadpriemernemu poctu :fish: , no a su tam mylsim najlepsie bonusy, vychadaz to tusim na 62%RB, no a ked clearnem jeden bonus idem do dalsej herne, a za 2-3 mesiace mi ti predchadzajuci ponukaju Reloady, takze z tohto hladiska je to dobre
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Ongame

Odoslaťod palo1973 02 Apr 2010 08:36

no ja mam rb vyse 70 percent,inak skusal som clearnut bonus nedavno v jednej herni ongame-po prvej stvrtine som to vzdal-nikdy viac....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Ongame

Odoslaťod oli.strs 02 Apr 2010 08:54

palo1973 napísal:no ja mam rb vyse 70 percent,inak skusal som clearnut bonus nedavno v jednej herni ongame-po prvej stvrtine som to vzdal-nikdy viac....


70% RB ??? kde sa da ziskat taky rake back?
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: Ongame

Odoslaťod ___Mortylen___ 02 Apr 2010 09:35

palo1973 napísal:no ja mam rb vyse 70 percent,inak skusal som clearnut bonus nedavno v jednej herni ongame-po prvej stvrtine som to vzdal-nikdy viac....


OnGame = napriklad RedKings?

Som sa tiez ulakomil, ale account mi vydrzal doslova jeden den! Mail supportu som tu uz niekolkrat postoval (kde som im vysvetlil, ze "uz sa to neda a neda"). Zasluzia si zbankrotovat, diletanti...
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Ongame

Odoslaťod Adrian1990 02 Apr 2010 14:23

No veru pekne to dodrbali ... A mne zas ked sa regnem na stg tak automaticky sa mi regne na ďalšie take iste sng ale to len akoze kedze money mi to z uctu neodpocita tak musim najprv unregister a a az potom register .
A neboj problémy ma urcite viacero ludi kedze pri jednom sng su priemerne 2 sit out -lol
Palo kde mas 70 % rakeback ?
Adrian1990
 
Príspevky: 98
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ongame

Odoslaťod pakroc 02 Apr 2010 15:32

jasne, to unregister som aj zabudol spomenut:D pret updatetom to robilo len sporadicky ale teraz doslova zakazdym musim dat unregister aby som potom mohol dat register :P

@palo, 70% legalny RB na ongame nedostanes, no a ja by som ho nedostal ani inde lebo moj mesacny rake sa pohybuje od 400 do 600,

@admin, preco bol upraveny nazov temy z Ongame-Lolgame len na ongame? Vsak hento ich presne vystihuje :)
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Ongame

Odoslaťod dzejkej 02 Apr 2010 18:54

pakroc napísal:@admin, preco bol upraveny nazov temy z Ongame-Lolgame len na ongame? Vsak hento ich presne vystihuje :)


Pretoze tema pre Ongame tu nie je (ak teda nie sme my dvaja slepi, lebo mas postovat do existujucej ;)) a tak som to premenoval, aby to bola tema pre vsetky veci tykajuce sa tej herne a chce to teda oficialnejsi nazov. Verim, ze to prezijes :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Ongame

Odoslaťod trikoza 19 Sep 2011 20:56

hrava niekto momentalne na ongame? ako to vyzera so softom, je to znesitelne pokial by som hral max 5 stolov?
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Ďalšia

Naspäť na Pokrové siete

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!