lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod FreeMan 05 Mar 2010 20:11

Sa da na tom stole sustredit vobec? :D
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 05 Mar 2010 20:21

a to som zabudol spomenut, ze to mali vzadu fest vykrojene a cele to pokope drzalo len vdaka par tenkym spagatikom

snad vyhrabem niekde aj full body photo - stalo to za to

samozrejme sustredit sa dalo, my profici sme tam boli ciste kvoli pokru a na taketo nieco nas museli upozornit aby sme si to vobec vsimli ;)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 05 Mar 2010 20:34

yegon napísal:pridavam nejake foto co som vyhrabal na nete

..skoda, ze sa neda dakovat len za 2/3 prispevku :lol2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod riki69 05 Mar 2010 21:34

yegon napísal:U***et open Budapest

S asi 10k stackom ma pri 150/300/25 blindoch presadili na dalsi stol, kde som krizom od seba mal nejaku madarsku miss alebo co to bolo – musim povedat ze velmi fit, velmi mila, super oblecok :) a celkom slusne hrala – respect. Potesili aj navstevy jej „telesne nadanejsej“ kamaratky :) - bolo sa na co pozerat.

Po par rukach sa odporucal riki69 sediaci veda missky (envy) ked checkraisoval allin s FD, bohuzial super mal TP a udrzal. Ja som sa za cenu asi 3k chipov dozvedel, ze tento stol nefolduje, najma typek obmiesto odo mna vlavo si pravidelne zaveril za 15% stacku s T8s a ked nieco trafil uz sa nepustil – musel som sa teda zatightit a cakat na handy, ktore ale neprichadzali – ani nevem ako som sa udrzal na tych 7-8k. Doslo k usmevnej epizodke, kedy typek s reklamnym trickom niecoho co sa zove educapoker predviedol unikatne 3brl caldowny s tretim parom za cele stacky – potesil najma ten kde pustil asi 80BB s QT (check/call style) na AJT42 boarde ked super si myslel ze bluffuje s KT – na riveri sa ukazalo ze v skutocnosti islo o thin valuebet. Dufam ze na tom educapoker studuje a nie tam vyucuje, lebo to by to mali premenovat na calling station schol.



Ja som za tym, stolom sedel trochu dlhsie, tak par komentov.
Typek obmiesto od Teba nalavo, co si veril za 15% stacku, to tak hral od zaciatku. Spadol na mini short stack, potom to uluckoval spat. Hral ruky ako T7, vsadzali s druhym typkom cez 3 ulice a ten druhy ukazal v showdowne T6, desiny boli treti par na boarde. Wow. Nicomu som nerozumel. Mal som pocit, ze to asi neviem hrat. :) Inak my sme von z turnaja a on je medzi chipleadermi. Sergey Rybachenko. Vysledky ma tiez lepsie ako my :( Niekde asi robime chybu.
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=74083
S typkom s educapoker si sa uuuuplne sekol :) Urcite tam vyucuje. Je to Raul Mestre. Okrem ineho FT EPT Praha 2008 a ITM WSOP ME 2009 :)
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=75471
Musim povedat, ze kym som bol za stolom, hral velmi solidne a agresivne. Rozhodne najlepsi hrac nasho stola. Teda, kym Ta prisadili ;)
Tiez je medzi chipleadermi.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 05 Mar 2010 21:46

jo ten rybachenko hral cely cas otrasne, pozitivne bolo ze hral agresivne ale tie jeho preflop cally neexistuje aby boli ziskove a to co predvadzal proti mne ku koncu bolo uplne smiesne

Raul Mestre - neviem ci bol na tilte alebo co ale pamatam si dve handy tesne po sebe ktore zahral katastrofalne a kazda ho stala minimalne 2x tolko nez som ja mal vtedy cely stack, vratane toho calldownu s QT na AJT boarde a potom aj ked 4b/foldoval v EP pred flopom proti rybachenkovi ked mali hadam len 60BB stacky

myslim ze ten ta aj vyradil

neviem u mna jedna z najvacsich fish co som tam videl :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 05 Mar 2010 22:01

strasna diskriminacia chlapov v pokri inak, aby si dostal sponzorske na takyto turnaj musis byt bud extra dobry alebo trafit daky donkament viac krat aby si mal znamy ksicht a zene staci pekny ksich a velke cec%y :) SICK!
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod riki69 05 Mar 2010 22:05

w4444x napísal:strasna diskriminacia chlapov v pokri inak, aby si dostal sponzorske na takyto turnaj musis byt bud extra dobry alebo trafit daky donkament viac krat aby si mal znamy ksicht a zene staci pekny ksich a velke cec%y :) SICK!


A este ake karty jej chodili:
Level 1 AA, Level 2 AA, Level 3 iba KK, Level 4 AA,
v Leveli 5, ked mala KK a ja AJ, na flope A, na turne K :(

Okrem toho ani vela nehrala. Este prehrala raz 88 a raz A9.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 05 Mar 2010 22:15

jo, hrala tight ale neskor som ju videl 2x 3betovat s horsim nez JJ, open pushovat A9o s 9BB stackom, repushovat 14BB s TT (bohuzial akurat proti AA takze letela tesne predo mnou).

rozhodne to nebola random zena ktoru posadis za poker a das jej chipy, mala aspon predstavu ako to funguje
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod riki69 05 Mar 2010 22:41

Hovorila, ze jej frajer hra poker a bola s nim vo Vegas. Bude to aj niekde na nete, robili s nou rozhovor priamo pri stole.
Inak liezlo mi to dost na nervy, kazde 2 min. dobehol niekto s fotakom a fotil ju.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 05 Mar 2010 22:46

riki69 napísal:Hovorila, ze jej frajer hra poker a bola s nim vo Vegas. Bude to aj niekde na nete, robili s nou rozhovor priamo pri stole.
Inak liezlo mi to dost na nervy, kazde 2 min. dobehol niekto s fotakom a fotil ju.

ver tomu ze keby si si dal tricko ako ona tiez si ta vsetci stale fotia :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!