EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod Andrej 07 Mar 2010 21:29

janobendik napísal:Nechapavemu Andrejkovi:
janobendik napísal:To, ze by hraci nenosili cash nie je az tak pravda. Pre top pokrovych hracov 10-20K Eur nie je az taka velka suma, a niektori taku sumu bezne nosia pri sebe (ak idu hrat). Snad si nemyslis,ze ked idu hrat nejaku homegame ze tam saskuju s kreditkami
, už chápeš miláčik? už chápinkáš poznámočku?? takže najskor by si sa mal ospravedlnit a nie mna poučat v správaní! radšej vylez spoza obrázovky a chod pozriet niekde aspon na ulicu, lebo ideš tu rozprávat čo hráči nosia po vreckách a ani hráča si asi nevidel, okrem ISILDURA :lol2: :lol2:


Nabuduce prosim cituj cely moj text a nevyberaj z kontextu.

Dakujem
Andrej
 
Príspevky: 54
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod svkice666 07 Mar 2010 22:34

Mám otázku:
Ako to funguje na týchto turnajoch? Môžem kedykoľvek prísť aj odísť? Myslím ako divák, nie hráč. Lebo ak je to tak, že si tam kedykoľvek môže kto chce a kedy chce prísť aj odísť. Tak je dosť slabo zabezpečené.

Ináč viaceré z tých odkazov nejdú, asi ich stiahli z webu, alebo neviem. Video z sbskarom, ale išlo a ak by ich tam bolo viac, tak by ich chytili. Sbskar hádzal po dvoch tipkoch (z toho jeden mal mačetu v ruke) čo sa dalo a oni sa len uhýbali a nič neurobili, po chvíli už áno, keď mali to čo chceli (s odporom určite nerátali). Následne :lol2: tipek, ktorý mal mačetu beží preč a vôbec nechráni kolegu, ktorý ma v ruke lup. Sbskar zase dominuje, lebo váhovo naň tipek v červenej bunde a ryfľoch nemá a hneď ako ho chytil, tipek nekladie odpor. Škoda že mu nestiahol kuklu, času bolo dosť, kim mu prišiel na pomoc ten druhy. Keby bolo viac sbskarov, tak sa im to nepodari. Chytili by ich. Ľudí čo točili, alebo telefonovali tam okolo bolo dosť. Oblečenie zlodejov na videu bolo, dvaja čo som videl v rovnakom, tmavom na prepad vhodnom a tretí na videu bol oblečený ako hráč, ryfle a červena bunda. Ten zrejme sondoval terén pred prepadom a dal asi aj signál na začatie akcie. Podla mňa bude aj bez masky na bezpečnostných kamerách, pred prepadom.

Inač trúfalé to bolo, s poriadnou dávkou adrenalínu. 8-)
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod pegas1975x 07 Mar 2010 22:41

A je dobojovane.
Ten American Kevin MacPhee si to vitazstvo zasluzil. Hral peknu agresivnu hru a nakoniec to po dlhom boji dokazal. :poklona:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod Renegade 08 Mar 2010 03:44

3flash3 napísal:- takze vlastne v priebehu prepadu boli vsetci hraci UTG(Under the Gun) ???
- skoda ze tam nebol Phil Hellmuth,zacal by kricat : "I can dodge bullets,baby!!"
- toto bola nova verzia "Rush Poker" od P****Stars ???


:lol4:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: EPT Berlín Season 6 - Day 2: Dag Palovič stále v hre

Odoslaťod ___Mortylen___ 08 Mar 2010 14:12

Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 23 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!