Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Odoslaťod DevilMayCry 11 Mar 2010 16:23

emjayko napísal:co sa da cakat od herne ktora sponzoruje kluby vypadavajuce v osemfinale ligy majstrov :D peniaze mi boli pripisane na ucet...
inak to co je za krasny napad robit udrzbu v stredu od siestej do deviatej? ako ked to bol nejaky naliehavy pripad ze sa neco pototo tak to pochopim, ale ked to bola nejaka normalna vec preco sa to nerobi o stvrtej rano?


podla mna jednoznacne niekomu sli karty tak museli narychlo upravit generator nahodnych cisiel a to sa robi aj pocas dna pokial viem :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Odoslaťod PUMPACC 11 Mar 2010 18:36

tento14 napísal:Co s pripadom ked som vyhral ticket cez freeroll kvalifikaciu ?! Predpoklam, resp. aspon dufam, ze to bude vykompenzovane takisto ?! Islo sice o freeroll ale bol tam vyhraty ticket za 33$ ...


ty si to vyhral vo free..., ale su aj takí, ktorí vyhrali ticket za 5 doll a je nam tiez nanic.
Pochybujem ze nám ti ticket preplatia veď platnosť má rok :lol2:
Dufam ale, ze dajaka kompenzacia bude
Obrázok používateľa
PUMPACC
 
Príspevky: 17
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Odoslaťod tento14 11 Mar 2010 18:40

Moja otazka na Admina:

Na koho sa mam obratit v pripade, ze som mal vstupny ticket na Bratislava main qualification, nestihol som sa zaregistrovat nakolko som to skusal v case ked uz B**n nesiel.

Mam toto riesit so supportom bwinu alebo pokerportalu? Venoval som tomu cas a usilie a vyherny ticket na turnaj som aj tak vyuzit nemohol!

P.S. v rovnakej situacii su ludia z 5usd rebuyu, ktori do toho dali vlastny cash. Ja som kvoli freerollu netravil cas s priatelkou a v stredu som kvoli vecernemu turnaju zrusil veceru so sefom, takze vysledku sa dopatram...
Obrázok používateľa
tento14
 
Príspevky: 112
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 4 krát/4 krát
Karma: 2

Re: Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Odoslaťod PUMPACC 11 Mar 2010 19:21

Taka obeta by si zasluzila bojovat o miesto na BA open.
Obrázok používateľa
PUMPACC
 
Príspevky: 17
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Kvalifikujte sa na Bratislava Open

Odoslaťod PUMPACC 14 Mar 2010 16:14

admin neda sa aspon hernu poprosit nech sa vstupenka da vyuzit na iny 33 dol turnaj???
Dakujem.
Obrázok používateľa
PUMPACC
 
Príspevky: 17
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!