Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod pegas1975x 30 Mar 2010 18:06

016roy napísal:
016roy napísal:To bol aprilovy zart, uz som to zmazal :).

Ale nie, dostal som spravu, ze to nebude urcite. Vymazane.

Zas za pokrom viacmenej iba do Ceska :(



Na zaver sa ospravedlnujem za dezinformaciu, bola to moja chyba. Serie zacne, ale neskor. Len som zle pochopil jednu informaciu co som mal.


No tak k tomuto uz fakt nemam co dodat :vyprask: :w4444x2:
Informacie jak hovado :(
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod WishDeath 31 Mar 2010 03:29

pegas1975x napísal:Ty si bol V KE a mne si ani nedal vediet? Asi si mal strach. ;)


:lol4: neboj nic ak budes mat na buy in do CSSOP tak sa na teba tesim ... kus si :yegon: weeeeeeeee
Obrázok používateľa
WishDeath
 
Príspevky: 68
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod mmcanny 31 Mar 2010 07:57

016roy napísal:
mmcanny napísal:blahozelam vychodu k zaujimavemu turnaju..

mna skor zaujalo to info pod tabulkou.. konkretne: *Nitra - Zlatý Dukát - Štefánikova trieda , oproti starému Tescu (odporúčame)*

co to je? bol tam niekto? nikde ziadne info, ale hlavne, ze *odporucame*.. dakujem za objasnenie, pripadne osobne skusenosti s tymto odporucanym poker klubom v NR..


Ahoj, no odporucam tie kluby v ktorych sa citim dobre. A tento taky urcite je. Ak niekde chodim hravat ked mam trosku casu tak sem. Je to maly pokrovy klub, kde sa hrava bud 100 EUR freezeout (pripadne max 1 rebuy), alebo cca 50 EUR unlimited rebuy. To zalezi podla dohody. Vacsinou hra od 9 do 16 ludi. Klub ma jedinu nevyhodu, ze ma iba 2 tables, ale na druhej strane ma zaujem o Card Player ligu. Na Card Player ligu treba ale az 3 tables. Tak majitel uvazuje, ci kupi treti stol a zaplati fin. zabezpeku, alebo nie. Prostredie prijemne, barmanka krasna :) /aj jej sestra , ale pozor, majitelove dcerky su to :)/. Prijemne prostredie, ziadne konflikty, da sa dobre vyhrat, lebo tam chodia aj fisky, ale pozor, niekedy sa z tych calling stationov clovek ide zblaznit. No proste ale dlhodobo je tam kazdy dobry hrac v zisku. Okrem toho je tam pri kazdom turnaji pohostenie pre hracov, v drvivej vacsine toto: rezne, zemiaky, kolace. Staci? Pripadne ak chces viac informacii daj vediet, co presne chces vediet. Odpoviem rad.



Dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved. Dokonca som sa poobzeral aj po nejakom webe a nasiel som toto: http://www.zlaty-dukat.sk/ Cize dost neaktualne info, hlavne co sa tyka programu. (alebo su tie buy-in v €?).

Ak by mal majitel zaujem trosku upgradenut stranku, tak by sme sa urcite dohodli. Tomu klubu by sa lepsie propagacia urcite zisla, ked to tam je take prijemne ako pises...

Mas nejake info o tom, co sa tam bude hrat teraz cez sviatky? Idem domov do NR a okrem kasina v Maxe by som skusil prist zahrat mozno aj sem...
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod xxEzzoppxx 31 Mar 2010 08:46

Nejako tam nie je vela kvalitnych slovenskych turnajov. Skoda. Ale na pobavenie tam je zlaty dukat :poklona: . To je fakt dobre :lol2:
xxEzzoppxx
 
Príspevky: 3
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod alydzi 31 Mar 2010 14:13

Nebolo by zle keby tam boli aj casi, kedy ktory turnaj zacina ...
alydzi
 
Príspevky: 193
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod 016roy 31 Mar 2010 14:30

mmcanny napísal:
016roy napísal:
mmcanny napísal:blahozelam vychodu k zaujimavemu turnaju..

Dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved. Dokonca som sa poobzeral aj po nejakom webe a nasiel som toto: http://www.zlaty-dukat.sk/ Cize dost neaktualne info, hlavne co sa tyka programu. (alebo su tie buy-in v €?).

Ak by mal majitel zaujem trosku upgradenut stranku, tak by sme sa urcite dohodli. Tomu klubu by sa lepsie propagacia urcite zisla, ked to tam je take prijemne ako pises...

Mas nejake info o tom, co sa tam bude hrat teraz cez sviatky? Idem domov do NR a okrem kasina v Maxe by som skusil prist zahrat mozno aj sem...


No ta webstranka je zastarala, to ktovie ci tam nebol este predchadzajuci majitel a ktovie ci tento o nej vobec vie :). A ani necakaj, ze to tam je super mega dobre. Mne sa tam hra proste dobre, pohodova atmosfera ale niekedy chodim nastvaty odtial na tie nezmyselne alliny co tam niektori davaju sem tam.

Ale k veci - cez vikend asi nerobia nic. Keby sa dozviem tak dam vediet. Ale v sobotu, alebo v nedelu je vo Flush Poker Klube v Nitre nejaky 100 - 150 eur freezeout velkonocny. Akurat mi volal kamos. Ale nevedia ci v nedelu, alebo v sobotu. Dam vediet ze kedy.
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Aprílový zoznam kvalitných živých turnajov

Odoslaťod 016roy 31 Mar 2010 14:33

alydzi napísal:Nebolo by zle keby tam boli aj casi, kedy ktory turnaj zacina ...


cas je tam pri kazdom turnaji ;-)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!