lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 02 Apr 2010 13:54

Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 02 Apr 2010 19:37

Irish Open

Nuz tak Irish open je slusne turbo, zacina sa s 10k chipmi pri blindoch 25/50 s hodinovymi levelmi. Na konci tretieho levelu sme uz mali vonku 100 ludi zo 708 startujucich a vacsina ludi sa so stackmi pohybovala okolo 30BB.

Dostal som celkom dobry stol plny postarsich Irov, spociatku som si aj madlil ruky kym som nezistil ze typek po mojej lavej ruke hrava profesionalne, vyhral nejaky velky anglicky turnaj par mesiacov dozadu a obv hra 75% ruk, raisuje, reraisuje, floatuje etc etc.

Kedze sm chcel hrat aspon nieco tak som sa s nim dostal 2x do krizku raz som mal JTo on ma floatol podla ocakavania na T84r flope s A5s, check/callol som turn lebo som vedel ze nic nema a inak value neziskam, na riveri trafil eso a ja som mu preplatil dalsi bet – to uz nebolo az tak podla planu ale v podobnych spotoch som ho videl bluffovat takze foldnut som nemohol.

Dalsia handa s nim bola 56s, dorovnal moj cbet na 678r, turn 5 som check/calloval a K na riveri ked ma v podstate 2xPot overbetm dal allin som musel foldnut aj ked ma tahalo dorovnat.

Inak proti mne stol hral dost tight takze sa mi darilo kradnut blindy a aj napriek tymto prehram si drzat stack okolo 7k. Par krat sa mi podarilo ukradnut limpnuty pot a raz ked som izoloval limpera s 64s som trafil 64J flop ale nikto mi nedal action.

So stackom tesne pod 6k som sa dostal do 4-teho levelu (100/200). Hned na zaciatku levelu raisujem AQo na 525 UTG a dostavam call o 2 pozicie za mnou a dalsi z blindov. Dream flop Q68 s moznym spadovym FD (ja mam As na redraw pre pripad problemov). Betujem 1000, hrac v pozicii call, blind fold. Turn je offsuit 5, ja betujem 2200, typek allin, ja call, on otaca KK a ja som vonku.

Neviem ci budem este hrat nejake sideeventy, uvidim co bude v ponuke. Mesto vyzera velmi zaujimavo takze budem asi skor turistit.

PS: sudiac podla struktury 1:250 kurz na mna je este lichotivy, to by skor sedelo na Phila Iveyho, nemyslim ze vacsina ludi tu ma vacsiu sancu na vyhru ako 1:400
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod pegas1975x 02 Apr 2010 19:41

Irish Open je rigged ked yegon uz vypadol :shock:

Skoda
Mozno nabuduce.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Drobec37 02 Apr 2010 19:43

No škoda Yegon dufal som že sa ti konečne podari prelomit smolu a traviš nejaké pekné umiestnenie.
Tak :gl: nabudúce
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod FreeMan 02 Apr 2010 21:28

:wtf: KK :omg:
No nic.Tak :gl: ked sa nahodou rozhodnes pre niejaky side event.
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Apr 2010 10:45

zacal som teraz viacej hravat (snad mi to vydrzi) a zistujem na sebe dost nesympaticku dusevnu nevyrovnanost, Predtym som si to nevsimol ale urcite to bude jeden z mojich velkych leakov. Moja nalada pocas hry je silne zavisla od toho ako sa mi dari - to asi plati o vacsine rekreacnych hracov. U mna to prechadza do toho ze ked prehravam tak mam pocit ze hram zle a ked vyhravam tak mam pocit ze hram dobre - co je nerealisticke. Najhorsie na tom je ze ked prehravam stava sa zo mna calling station - prestavam rozmyslat nezucastnene a prechadzam do modu - "mozno ma predsa len horsie ... call"

vecra som na tomto prisiel asi o 1,5BI - dnes mi to islo zvladat lepsie

rozmyslam ci nespravit nejaku upozornovacie textiky na monitor ktore ma vratia do reality

mate nejake techniky/hesielka atd na taketo nieco?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 08 Apr 2010 10:51

viac kratsich sessions s lepsou koncentraciou?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod pegas1975x 08 Apr 2010 11:01

yegon napísal:zacal som teraz viacej hravat (snad mi to vydrzi) a zistujem na sebe dost nesympaticku dusevnu nevyrovnanost, Predtym som si to nevsimol ale urcite to bude jeden z mojich velkych leakov. Moja nalada pocas hry je silne zavisla od toho ako sa mi dari - to asi plati o vacsine rekreacnych hracov. U mna to prechadza do toho ze ked prehravam tak mam pocit ze hram zle a ked vyhravam tak mam pocit ze hram dobre - co je nerealisticke. Najhorsie na tom je ze ked prehravam stava sa zo mna calling station - prestavam rozmyslat nezucastnene a prechadzam do modu - "mozno ma predsa len horsie ... call"

vecra som na tomto prisiel asi o 1,5BI - dnes mi to islo zvladat lepsie

rozmyslam ci nespravit nejaku upozornovacie textiky na monitor ktore ma vratia do reality

mate nejake techniky/hesielka atd na taketo nieco?


Prestaneme ta chvalit a zacneme ta tvrdo kritizovat ;)
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 08 Apr 2010 11:12

yegon napísal:mate nejake techniky/hesielka atd na taketo nieco?


Father Muck says hi!

Obrázok

Stone Buddha says: ....

Obrázok
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 08 Apr 2010 11:22

Mozes pri tom foteni Father Mucka otocit tu kreditku aj na druhu stranu? Dakujem :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!