TuKEho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: TuKEho blog

Odoslaťod Horsey7 08 Apr 2010 11:28

ta AQs ruka je dost zaujimavo hrana..mame nejake info o f3b regulara, prip. postflop tendenciach?

ak to 3betujes for value a zaroven mu davas okrem PP aj Axs, tak nie je na flope value? sklada na 3bety suited broadway? floatuje?

ako ak planujes c/c resp. c/f s TP2K v 3bet potoch, tak to ne3betuj preflop imo..sam hovoris, ze mu AK nebudes davat do range casto tak nemas aj voci niecomu ako JJ,77,AQs-A2s,KTs+ >60% equity?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 08 Apr 2010 14:09

So súperom nemám žiadnu históriu, dnes som ho videl prvýkrát a fold to 3b na vzorke 140 rúk je irelevantný, ale pokiaľ ťa to uspokojí, tak ho 3x 3betovali a 1x to položil, 1x 4betol a 1x callol :)

Pokiaľ aj má Axs, tak od neho získam max. 1 bet.
A pravdu povediac, nejako sa s tým AQ OOP nechchcem stacknúť na flope. Teda ak betnem na flope, tak na každý raise skladám, pretože tam buď skryl to AK, ktoré cold callol PF alebo hitol set/AJ.
Ak checknem na flope, súper môže skúsiť bluffovať resp. valuebetovať to jeho AT alebo checkne behind a môžem vsadiť na turne.

Pokiaľ by barreloval ešte aj turn, tak to tam položím, pretože proste neverím, že by to robil s horším ako mám ja.
Nevidím dôvod, prečo vsádzať na flope a nenachať si to na turne. Bet na turne sa mi páči omnoho viac.

Edit: akú líniu si teda predstavuješ? Bet flop, shove turn? alebo ako?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod ferkan 08 Apr 2010 14:39

tentokrat sa pridavam ku konikovi :) ta AQ ruka sa teda ani mne moc nepozdava... Check na flope je podla mna dost zlyyyy... Davas jasne najavo ze bud si hitol monster alebo mas solid showdownable ruku :) Pripravujes sa o value z jeho pripadnych floatov. A moze sa aj outlevelnut a callnut flop a river s niecim horsim...
U mna bet flop, check/raise allin turn alebo bet/check/bet
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: TuKEho blog

Odoslaťod dzejkej 08 Apr 2010 14:42

No ked takto checkujes, TukE, tak vlastne Tvoj bet tam = BS, lebo monstre zvyknes OMG CHECKovat a toto evidentne tiez :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 08 Apr 2010 15:19

Monstre nezvyknem checkovať, ale s týmto AQ som si nebol úplne istý, že sa chcem stacknúť.
Ak to betnem a on ma pretočí, tak to môžem zase ez foldnúť no :)

C/R AI na turne mi zaplatí s čím horším?
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod Horsey7 08 Apr 2010 15:44

inac preco by ta tam mal na flope raisovat? ako bluff na superdry boarde? alebo for value z coho?

//edit

TuKE napísal:C/R AI na turne mi zaplatí s čím horším?


c/r AI je tu s AQ bluff a mozes sa snazit vyfoldovat AQ/AK ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: TuKEho blog

Odoslaťod ferkan 08 Apr 2010 16:00

Horsey7 napísal:inac preco by ta tam mal na flope raisovat? ako bluff na superdry boarde? alebo for value z coho?

//edit

TuKE napísal:C/R AI na turne mi zaplatí s čím horším?


c/r AI je tu s AQ bluff a mozes sa snazit vyfoldovat AQ/AK ;)


no to zrovna nie :) to tam uz nikto nepolozi, ak callne tvoj bet na flope a sam betne turn tak v 3betnutom pote ma tak skoro 50% stacku vnutri cize neexistuje aby to foldol :)
Skor to je pre protection proti nejakemu random floatu co calloval flop a mohol na turne pickupnut FD... v tomto konkretnom pripade to sice nieje az take terno kedze board je aj po turne docela dry. Ale je to fajn na vytvorenie nejakej meta-game aby si odvykol ta floatovat... Ja osobne proste AQ na Ahigh flope v 3betnutom pote pokladam za nuts a hrat to tak ze dostat sa co najlacnejsie na showdown sa mi nepaci :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: TuKEho blog

Odoslaťod w4444x 08 Apr 2010 16:39

TuKE napísal:Monstre nezvyknem checkovať, ale s týmto AQ som si nebol úplne istý, že sa chcem stacknúť.
Ak to betnem a on ma pretočí, tak to môžem zase ez foldnúť no :)

C/R AI na turne mi zaplatí s čím horším?


HAHAHA to si robis srandu ? nepoznam nikoho viac blbeho v checkovani monstrov ako teba :lol2:
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 08 Apr 2010 16:42

w4444x napísal:HAHAHA to si robis srandu ? nepoznam nikoho viac blbeho v checkovani monstrov ako teba :lol2:

Aj ty si bol kedysi mladý a chcel som napísať pekný, ale to si nebol nikdy.
Chcel som tým len povedať, že časy sa menia a ja už necheckujem monstre :)
Jaska, že si pamätám časy, kedy som checkoval royal flush, ale proste už som trochu, ale iba trochu dospel :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: TuKEho blog

Odoslaťod TuKE 09 Apr 2010 09:56

Dnes som mal opäť veselú session :)
Prílohy
to_ma_poser_session.jpg
to_ma_poser_session.jpg (93.61 ) Zobrazená 2962 krát
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!