Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod wanzus 20 Apr 2010 16:05

martinique39 napísal:vanzus to nikto nebude citat :) ved je to dlhe.
budu len nadavat jake svinstvo sa to deje a tvrdit ze poker nie je hazard lebo v nom stastie nezohrava ziadnu ulohu

8-)

No to je možný,ale předpokládám,že si to přečtou aspoň admini a článek stáhnou či udělaj korekci,neb jsou tam špatné informace.... :x
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod 1zart1 20 Apr 2010 16:19

martinique39 napísal:vanzus to nikto nebude citat :) ved je to dlhe.
budu len nadavat jake svinstvo sa to deje a tvrdit ze poker nie je hazard lebo v nom stastie nezohrava ziadnu ulohu

8-)


V ktorom sporte nehra stastie ulohu? Ked tenista da prasiatko, trafi ciRU A TAK, HOKEJISTA ZRDKU....TO NIE JE STASTIE....?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod danielito 21 Apr 2010 05:07

Včera som vysvetlovat kamaratovi ze ked vyhral v stolnom tenise ze je to len z kradkodobeho hladiska a z dlhodobeho budem vyhravat lebo som lepsi. :D
danielito
 
Príspevky: 46
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod svkice666 21 Apr 2010 12:21

martinique39 napísal:vanzus to nikto nebude citat :) ved je to dlhe. 8-)


no ja som si to precital cele a az take dlhe to nebolo

wanzus napísal:P.S.:sorry,že jsem se tak "rozepsal",ale mám rád pořádek a nesnáším matení veřejnosti.... :x


hmm steba by politik asi nemohol byt

1zart1 napísal:V ktorom sporte nehra stastie ulohu? Ked tenista da prasiatko, trafi ciRU A TAK, HOKEJISTA ZRDKU....TO NIE JE STASTIE....?


A co vlastne je a co neni hazard? Lebo ja uz neviem, sadnem do auta a kde je istota, ze sa dopravim bezpecne z bodu A do bodu B? Dneska jedna sopka blokuje letecku dopravu. Jedny "letecke spolocnosti" su v ohrozeni alebo pred krachom, iny taxikari, autobusari, zeleznice, mozno aj lodna doprava a samozrejme hotelieri, si medlia ruky a dakuju Islnadu. Tu je to OK. Je to trhove hospodarstvo a tim je to v poriadku. Staty stoho aj tak daco na daniach mat budu. V Cesku aj na Slovensku ale aj v USA co sa do tohto s*ru polici. V USA ako kontolovali bankovy sektor, ked dopustili svetovu krizu. V Cesku aj na Slovensku kolko rokov sa hovori, ze padneme na hubu, ze uz niesu peniaze a ze sa kradlo za minulich vlad a hovori to kazda aj ta terajsia vlada. U nas sa poslanci ked zasadaju zapisuju a ked tam niesu, tak ich zapisu kolegovia, alebo sa ospravedlnia, niektori maju aj to v pazi a takito ludia su pri korite. O miesto nepride, len o plat a ete ma aj imunitu. A oni rozhajdakaju grose, ked chybaju, tak hladaju kde sa da nieco nahrabat. Tak povieme, ludom, ze poker je hazard, dame nan licenciu a mame prachy.
Ako u nas kamionisti hovoria, ze Myto je novodobe vypalnictvo, tak to iste sa da aj na poker a licencie a zabespeky povedat.
Stat je riadna mafia a vypalnik a navyse chraneny zakonom, cize legalny. :wall:
svkice666
 
Príspevky: 139
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod buschle 21 Apr 2010 13:09

yegon napísal:online poker je aj tak vacsia zabava :)

len na to aby si vyhraval online musis byt naozaj "IN"
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod martinique39 21 Apr 2010 13:46

pozeram ze vela ludi stale zije v tom ze poker je sport :ROFL:

to je parada :good:

to je uzasne presediet mesacne 100 hodin za pocitacom a pritom aktivne sportovat :crazy:
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod pegas1975x 21 Apr 2010 14:00

martinique39 napísal:pozeram ze vela ludi stale zije v tom ze poker je sport :ROFL:

to je parada :good:

to je uzasne presediet mesacne 100 hodin za pocitacom a pritom aktivne sportovat :crazy:


OMG
co tento clovek robi na portaly ktory je venovany pokru?
Ved len rozdava "mudre rady" a vsetko kritizuje.
Myslim ze clovek co ma taketo nazory ani nema rad poker.Nechapem preco sem potom chodi provokovat. :evil:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod Chlpo1989 21 Apr 2010 14:33

pegas1975x napísal:Nechapem preco sem potom chodi provokovat.

Pretoze si to nema cim uvedomit :)

martinique39 napísal:pozeram ze vela ludi stale zije v tom ze poker je sport

A co to je teda? Vysvetli mi to prosim...Vsetky veci okolo toho. Dakujem :)


martinique39 napísal:to je uzasne presediet mesacne 100 hodin za pocitacom a pritom aktivne sportovat

Preco je šach sport? Huh?

A poprosil by som konkretne odpovede na moje otazky. Nie tie tvoje vyhybave veci.
1. Preco nie je poker sport?
2. Preco je šach sport?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod marjan556 21 Apr 2010 14:33

martinique39 napísal:pozeram ze vela ludi stale zije v tom ze poker je sport :ROFL:

to je parada :good:

to je uzasne presediet mesacne 100 hodin za pocitacom a pritom aktivne sportovat :crazy:


Obrázok

Where is your god now?

Za tento príspevok od marjan556 poďakovali :
7castle
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Poker jako sport v Česku ohrožen, politici z něj udělají haz

Odoslaťod DevilMayCry 21 Apr 2010 15:12

Chlpo1989 napísal:1. Preco nie je poker sport?
2. Preco je šach sport?


Aby bolo uplne jasne ja som velky fanusik pokru ale nikdy nebudem tvrdit ze je to sport. Dovod preco sa na poker ludia pozeraju ako na hazard je jasna. Luck zohrava ci chces alebo nechces podstatnu ulohu v hre a druhym ovela vacsim faktorom je to ze ide o prachy, vela prachov, kvantum, mega prachov o ktore oberas inych a taky podobny sport nikde inde nenajdes.

V sachu vzdy vitazi skill. Vzdy. Ja ako milovnik logickych hier ako je napr sach nikdy neporazim karpova aj keby som neviem co robil ale kludne mozem stacknut yegona a to mu nesiaham ani po nechet jeho palca na pravej nohe ;)

Ale ako hovorim poker je moje hobby na ktore nedam dopustit.
Myslim ze poker ako sport by som definoval JEDINE v prirpade turnajov kde si hrac zaplati buy-in a dostane chipy a s nimi operaju pocas turnaja. :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!