7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Horsey7 17 Máj 2010 21:32

v prvom rade ne3betuje s QQ UTG raisora v L1 na takomto turnaji..ak ta 4betne tak foldujes? jedine value je ze ti da 1-2 streets of value na nizkych boardoch s TT-JJ, prip. AQ na Qxx, alebo len cbetne s Ax a vzda turn, ale v single raised pote
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 18 Máj 2010 01:47

LOL keby sa mi toto nestalo 15434354x v zivote este by ma to asi nas....o, takto sa uz len smejem :D

Dam si dnes dlhsiu vecer session. 38cky su prekvapivo celkom soft, 60tky najprv nie, potom ano, zacnem zle, ale zrazu sa to rozbehne, pride solid hortun, citim ze v BOP v Neptune (38s) slapem, tak to obcas omrknem... ked mi chyba 18 turnajov mam vybornych 1440 bodov, uz to by stacilo na priebezne 17. miesto minuly tyzden, par bodov staci na top10, lahko mozem uhrat viac ak dam aspon BE na tom zvysku.

60tky su neznesitelne (take si tusim ani nepamatam), uz som celkom unaveny, ale rozmyslat vladzem v pohode, tak si doregujem potrebne 38cky - nie su soft, ale su hratelne.

A vtedy to ako obvykle pride - nevyhram uz vobec nic. Ziadna ruka nie je dobra, neda sa vyhrat. Raz sa stane zazrak, ked to tam narvem s AKs proti AK a AJ, flop Jxx ale mam FD a uz turn mi da flush, ale to bolo tusime jedine co som vyhral. Ted s vynimkou dvoch 60tok co som regol, tam mi ide vsetko :D

Z poslednych 18 som dal presne 1x druhe a 1x tretie miesto a skoncil som s 1485 bodmi. Minuly tyzden krasne 13. miesto, takze nepochybujem ze to bude tentoraz 11. :(

No a to najlepsie nakoniec. Uz som sa naucil ze do tej tabulky to naskakuje oneskorene, takze ked som ratal kolko 38ciek este musim regnut, tak som ratal s tym ze mozno bude 1-2 navyse. Uplne posledne 2 turnaje mi zrazu isli, a to az tak, ze som OBIDVA VYHRAL, a dufal, ze aspon jeden z nich sa do tej 100vky zmesti. Hovno hovno zlata rybka, vianoce uz boli, tieto 2 uz patria do noveho orbitu :bad:

Keby aspon jeden bol v tej dnesnej 100vke, tak mam 1530 bodov a skoro iste miesto aspon v top 10 aby som mal ticket. Btw minuly tyzden som skoncil v Uranuse s prehladom 11.

Po asi 2 mesiacoch mam pekny graf konecne aspon 8-)
Prílohy
7castle_170510.png
7castle_170510.png (16.54 ) Zobrazená 5094 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Burda 23 Máj 2010 12:37

Tak to je docela sick, me se stalo ze jsem byl pred par tydny v BOP Venus prvni a ke konci me predbehli jeste 4 lidi jsem byl docela nastvanej. Jeste mam ticket tak zkusim na konci mesice zahrat, stacilo by dostat se do ITM :)
Burda
 
Príspevky: 3
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 25 Máj 2010 19:16

Burda napísal:Tak to je docela sick, me se stalo ze jsem byl pred par tydny v BOP Venus prvni a ke konci me predbehli jeste 4 lidi jsem byl docela nastvanej. Jeste mam ticket tak zkusim na konci mesice zahrat, stacilo by dostat se do ITM :)


Haha tak nakoniec haluz, v Neptune aj Uranuse som uhral take skore, ktore minuly tyzden v oboch pripadoch znamenalo 11. miesto, a tento tyzden sice Uranus az 17., ale Neptun tych 1485 stacilo na 5. :) Cize $200 doma, plus dalsi ticket do BOP.

Inak dnes vecer opat hram Roche ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 31 Máj 2010 02:41

Po vikendovom vylete do vinnych pivnic na Morave, ktory skoncil tak ze som vino ani neochutnal, som sa dnes tesil na nedelnu MTT session, kedze to bola posledna nedela v mesiaci s chutovkami ako BOP ci TT, a navyse som sa rozhodol ze ked bude dobry stol tak si dam aj Step 6. Cela moja radost bola marna, dopadlo to katastrofalne :bad:

V BOP som sa dostal do HU, bojoval som co sa dalo, ale prehral rozhodujuci flip, takze ako obycajne nic.
V TT som bol ITM minule, takze som mal "zarobene" na $100 bonus za 2 cashe za sebou, ale std, nic som nevyhral.
Step 6 sa otvoril pekny, tak som sa regol, na zaciatku som foldol na riveri QQ lebo som usudil ze na boarde JTx9J nic nebijem, potom som bol stale carddead, 2-3mensie poty nevysli, a v pushfolde mi zlozil na AK a zavolali A9 vs 77, out. Takze o $3k (za 2. a 3.) alebo nebodal $11k (za vitazstvo) prilepseni mozem iba snivat :(
DNG bol dnes 300k garant, celkom mi islo, ale potom som trosku prehnal 19bb shove s MP s AQs, z nejakeho zahadneho dovodu som sa rozhodol ze neurobim std r/c alebo r/f a shipol som to tam rovno :( Teda neni to az take zahadne, bol to nespravne pochopeny vysledok nasich MTT diskusii s waxom, neurobil som podla seba, ale zrejme ani podla neho, proste som to domotal :( BB nasiel KK obv.
2500 SM kvaldu som tiez nedal, takze som nehral ani SM.
44 turbo bola zaujimava tym ze som v nej stretol APMinera, ktory ma ale asi vynuty chat, lebo na mna kaslal :D

V kopu ostatnych MTT mi chvilu islo, ale potom ked sa blizilo ITM a hral som o velky stack ma to vzdy zabilo :wall:

Takze som nevyhral vobec nic, teda pardon, az na 2x mincash v 3rebuy a 1rebuy 8-)

O 1 v noci som usudil ze znesiem este par nedelnych 9manov, po neskutocnom zaciatku som to na zaver otocil do drobneho plusu, takze aspon tak.

Cela tato nedelna tragedia mala len jedno pozitivum - presne podla planu som dnes hitol 200.000 VPPs 8-) :D :Yahoo!:

Zajtra dam este 1-2 9man sessions, uzavriem mesiac, a v juni planujem oddychovat, doriesit si veci, pozerat MS vo futbale, tesit sa na dovolenku a hrat len velmi, velmi obcas ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 31 Máj 2010 19:07

Tak som dnesnou nepodarenou session dorazil maj, a mozem si spravit male zhodnotenie ;)

Maj bol v pohode, dorazil som dva velke bonusy, bol som v peknom profite na stoloch, a to som bol este pod EV, takze po minulo mesacnom trapeni celkom fajn vysledok :good:

Dobra sprava je, ze som de facto za 4 mesiace (januar som nehral) hitol 200k VPPs 8-) S tymto som vazne spokojny, aj po znizeni poctu stolov nemam problem s objemom, a tiez som v zasade uz takmer vypustil 27cky, cize hram len 38s a 60s kde mam vyssi rake a tym padom viac VPPs.

Maximalne som spokojny s tym, ako mi idu 38s.
Neviem preco to tak je, ale to je proste moj limit. Uplne to tam rulujem, ide mi tam adjusted, a este tam navyse aj luckujem. Tento rok som s prehladom v TOP 3 v Sharkscope LB na 38ckach, a pokial ide o profit/game, patrim tam k uplnej elite (z high volume grinderov tvorim elitnu sedmicku spolu s Fat Afghan, Nixe13, UrbanMeyer1, Superflyftw, Juandadi, Marchand).

Uplne ina kapitola su 60tky.
Po 4.5k turnajoch som na nich stale v minuse :( Tiez je ale pravda, ze uz som v nich cca $6k pod EV, co je celkom prca.

Ostatne je vsetko slabota, na sporadicky hranych MTT sessions som zatial nehitol vobec nic, BOP netrafim nikdy, TT na striedacku mincashujem, Stepy isli v pohode, ale nehral som ich vela, spravil som jednu 6tku z ktorej nic nebolo, par Step 4/E som pouzil ako vstupy na neuspesne kvaldy. Jedinym pozitivom tka zostavaju v solidne hity v BOP leaderboardoch, najma vitazstvo v Uranuse niekedy v marci za $1k.

V juni uz moc neplanujem hrat, ked tak par sessions, mam vela inych veci v plane, ide futbal, blizi sa dovolenka... Takze mozno 4-5 sessions ak vyjde, plus PokerPortal open, na ten sa rozhodne tesim ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod tomm 31 Máj 2010 19:17

:good:
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod grulo 31 Máj 2010 22:54

Kolko v penaznom hodnoteni znamena 200k VPP v tvojom predpokladam Supernovackom pripade? Dik.

Zaujima ma teda 200 000 VPP = ??? FPP pri tvojom statuse Supernova...na PS nehram takze nepoznam tie ich milestony a podobne veci a chcel som si len spravit obraz rozdielu medzi SnG a CG. Lebo teraz ked na to spatne pozeram, tak ta moja predchadzajuca otazka vyzera dost divne :)
grulo
 
Príspevky: 94
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 8 krát/7 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Hrk 04 Jún 2010 22:23

Chtel sem se zeptat kdyz postoupis ze stepu muzes si to nechat proplatit za penize? nebo to musis pouzit na ten dalsi step? nejak sem to z vysvetleni na PS nepochopil.

Edit: Ptam se proto ze sem se ze stepu 1 prave probojoval do step 4 a pokud by to slo nejakym zpusobem vybrat tak by to byl pro me docela slusny obnos :D
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 05 Jún 2010 11:15

grulo napísal:Kolko v penaznom hodnoteni znamena 200k VPP v tvojom predpokladam Supernovackom pripade? Dik.

Zaujima ma teda 200 000 VPP = ??? FPP pri tvojom statuse Supernova...na PS nehram takze nepoznam tie ich milestony a podobne veci a chcel som si len spravit obraz rozdielu medzi SnG a CG. Lebo teraz ked na to spatne pozeram, tak ta moja predchadzajuca otazka vyzera dost divne :)


Nie v pohode, ja len nerad riesim peniaze do detailov, ale plus minus mam RB v pohode cez 40% ako SN (ked zaratam vsetko dokopy), takze go figure ;)

Hrk napísal:Chtel sem se zeptat kdyz postoupis ze stepu muzes si to nechat proplatit za penize? nebo to musis pouzit na ten dalsi step? nejak sem to z vysvetleni na PS nepochopil.

Edit: Ptam se proto ze sem se ze stepu 1 prave probojoval do step 4 a pokud by to slo nejakym zpusobem vybrat tak by to byl pro me docela slusny obnos :D


EE, bohuzial, stepy nemozes (pokial viem) zmenit na peniaze, jedine co mozes je pouzit to na nejaky iny turnaj s rovnakym BI ako ma dany step... cize v praxi za step 4 ($215) mozes hrat Sunday Million.

Inak ja mam tyzden volno od pokru, takze ani tu sa moc nevyskytujem. Neverili by ste ake je to fajn :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!