lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 21 Máj 2010 12:43

castle 50bi na cashi za 50k ruk je dost vela..:)
uvedom si ze ty ked zaplatis BI hras on o cely, v cashi sa to cele vyvija inac a alliny nesupes tak casto, takze byt pod ev je pre ludske selektivne vnimanie horsie-inymi slovami mas set na fdraw boarde a jemu to pride atd:)

rovnako tak zaevenovat 50bi, pocitajme spolu:

ak aj mas winrate povedzme 10bb/100(co je velmi slusne na nl200+ imo) a hras 6 stolov za povedzme 600 ruk/hod:
tak v idealnom pripade a udrzani tvojej longrun winrate potrebujes zahrat 10h na 6bi
tzn nieco cez 80 hodin cistej sustredenej hry cashu a mas to spat, akurat 80hodin je vzorka na ktorej sa nemusis zdaleka blizit svojej longrun winrate.
nevraviac o tom ze napr moja je niekde polovicna co trosku predlzuje cas.. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 21 Máj 2010 21:05

konecne som po dlhom case bookol winning session, bohuzial len kratku, mam choreho potomka a k pokru som sa dostal az vecer

2010-05-21-graph.jpg
2010-05-21-graph.jpg (85.56 ) Zobrazená 3761 krát


hram na ladbrokes, trosku mi lezie na nervy ich cashier, ktory mi nedovolil previest do pokru viac ako 2300EUR - zda sa ze sa to pocitadlo ani nenuluje lebo dalsie peniaze nesli poslat ani po niekolkych dnoch. Pisal som na support a oni ze sa musim obratit na ich highroller support LOL ridiculous

horsie to uz je s mojou RAZZ hrou - je pravda ze robim somariny ale sem tam sa mi podari zahrat nejaku handu aj naznakovo dobre a hram totalne nanolimity takze medzi mojimi vykonmi a zvyskom pola nie je velky rozdiel. Musim zabojovat a dostat to do plusu na fulltilte uz mam len 12USD bankroll :)

razz.jpg
razz.jpg (86.02 ) Zobrazená 3787 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Horsey7 21 Máj 2010 22:35

preboha to co je za divna hra ten razz..som vzdal po 5min citanie pravidiel na wikipedii po odkaze na stud :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod wizdo 21 Máj 2010 22:39

Horsey7 napísal:preboha to co je za divna hra ten razz..som vzdal po 5min citanie pravidiel na wikipedii po odkaze na stud :)


razz mas ako omahu hi lo v stude , teda iba lo cast a vlastne low handa je aj A234K a vlastne je to nejako odlisne, odporucam daj si na PS razz turnaj co tam chodi za tak hodinku vsetko pochopis :lol2: :lol2:

podla mna nanolimity = hit a nechat sa vyplatit...Bluffspoty by som rieisl az niekde na rozumnej urovni...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 21 Máj 2010 22:44

to som uz zistil ze bluffovat sa neda, probem mam este s tym HIT - lebo tam vsetko je len draw

mam z toho celkom slusny chaos ale pracujem na sebe :)

mala by to byt idealna hra pre ludi co sa stazuju ze v holdeme im chodi stale len 53o a 73o a nikdy netrafia ziaden par :lol2: lebo to su v razze velmi dobre karty
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod wizdo 21 Máj 2010 22:54

yegon napísal:to som uz zistil ze bluffovat sa neda, probem mam este s tym HIT - lebo tam vsetko je len draw

mam z toho celkom slusny chaos ale pracujem na sebe :)

mala by to byt idealna hra pre ludi co sa stazuju ze v holdeme im chodi stale len 53o a 73o a nikdy netrafia ziaden par :lol2: lebo to su v razze velmi dobre karty


Heh ja som naposledy hral razz ked som hral SCOOP 8game a v Razze vyletel. najprv prehral pol stacku bluffom s KKA ked mi doslo 3 a K a super mi to na 5tej street s moznou 7 hi raisol. Aby som nakoniec vypadol o 2 ruky neskor ked som mal prve 3 kraty best kombinaciu ale double pair s maximom J hi bolo strasne slabe...

Heh ale azvidim yegon, hrat NL200 holdem a potom FL2 razz :D by som tam blbol ako divy asi...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 22 Máj 2010 10:44

Keďže je to limit, tak tam sa zase nejako veľmi blbnúť nedá teda :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 22 Máj 2010 11:25

TuKE napísal:Keďže je to limit, tak tam sa zase nejako veľmi blbnúť nedá teda :)

by si sa cudoval
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod wizdo 22 Máj 2010 13:10

w4444x napísal:
TuKE napísal:Keďže je to limit, tak tam sa zase nejako veľmi blbnúť nedá teda :)

by si sa cudoval


na limit poker ak si dobry som niekde cital ez ti staci nejak 250-300BB bankroll, opravte ma niekto ak sa mýlim(myslim nizsie limity) a tým pádom kazde BB ktore vlozis do hry je velmi cenene. V razze mas 5 street betovania a do 5tej steet nemas made hand cize musis zaplatit aspon 3BB/alebo aspon bringin ak sa checkuje (do 5tej platis polovicu od 5tej dvojnasobok), takze ak mas celkom schopnu ruku a pred tebou je akcia skludom das 10BB do hry len aby si videl do 5tej street ci ti vobec nieco pride a to este mas 2 streets doublebetov...Takze ak ti nevide hra tak podla doublebetov tam skludom nechas cez 10BB (doubetov/original limit na uvod platis polovicu) co pri 250BB bankrolle je celkom dost a dostat to spat je tazke (asi ako kazdy buy in v tight NLHE hre)...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 22 Máj 2010 13:33

opravujem ta mylis sa
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!