ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod dzejkej 11 Jún 2010 19:16

szityu napísal:A vy mate dokaz, ze to tak nie je????
NEMATE!! A NIKDY ANI NEBUDETE MAT!!!


Pozor, pozor - odteraz plati prezumpcia viny! Kazda herna podvadza, kym sa nedokaze opak. Boots are everywhere :shock: ...

4 otazniky a 5 vykricnikov .. zase bol niekde vypredaj a ja som ho zmeskal :(.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Chlpo1989 11 Jún 2010 19:17

szityu napísal:Je zaujimave, ze ked niekto ma iny nazor tak hned je tu nelutostne odsudeny, opovrhnuty a ........ .
Preco je pre Vas to take tazke prijat, ze niekto ma iny nazor??? Nerozumiem VAM....Preco si myslitel, ze iny nazor ako ten VAS neexistuje???

Chcete dokaz, ze je to tak! Ale druhu stranu ani neberiete do uvahy.... A vy mate dokaz, ze to tak nie je????
NEMATE!! A NIKDY ANI NEBUDETE MAT!!!

Ked je mozne, ze niektori hraci hraju tak, ze vidia superove karty, tak preco by nebolo aj to s tymi bootmi mozne???

Ale existuje prezumpcia neviny a nie viny. Dokazom su uspesni hraci, ako su napr. tu na pp.sk. A my vam nazor neberieme, myslim si, ze kazdemu je jedno co si myslite, len vam ho chceme vyvratit a poukazat na veci, kvoli ktorym to nemoze tak byt ako si myslite.

Ja hovorim, ze to tak nie je, pretoze som sa s tym este nestretol a ani nepoznam cloveka, ktory ma nahraty slusny objem ruk, ktory by tvrdil to iste co vy. Dodaj databazu, poukaz na chyby a neries tu konspiracne teorie...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod emjayko 11 Jún 2010 19:21

szityu napísal:

mas pravdu tvoje argumenty su silne... ale kaslime nato pustime si spolu hudbicku http://www.youtube.com/watch?v=L7Kf99HyZTU
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod szityu 11 Jún 2010 21:36

Chlpo1989 napísal:
szityu napísal:Je zaujimave, ze ked niekto ma iny nazor tak hned je tu nelutostne odsudeny, opovrhnuty a ........ .
Preco je pre Vas to take tazke prijat, ze niekto ma iny nazor??? Nerozumiem VAM....Preco si myslitel, ze iny nazor ako ten VAS neexistuje???

Chcete dokaz, ze je to tak! Ale druhu stranu ani neberiete do uvahy.... A vy mate dokaz, ze to tak nie je????
NEMATE!! A NIKDY ANI NEBUDETE MAT!!!

Ked je mozne, ze niektori hraci hraju tak, ze vidia superove karty, tak preco by nebolo aj to s tymi bootmi mozne???

Ale existuje prezumpcia neviny a nie viny. Dokazom su uspesni hraci, ako su napr. tu na pp.sk. A my vam nazor neberieme, myslim si, ze kazdemu je jedno co si myslite, len vam ho chceme vyvratit a poukazat na veci, kvoli ktorym to nemoze tak byt ako si myslite.

Ja hovorim, ze to tak nie je, pretoze som sa s tym este nestretol a ani nepoznam cloveka, ktory ma nahraty slusny objem ruk, ktory by tvrdil to iste co vy. Dodaj databazu, poukaz na chyby a neries tu konspiracne teorie...



"Ja hovorim, ze to tak nie je, pretoze som sa s tym este nestretol......................... " - no ale co to pises.....to ze si sa s tym nestretol tak to znamena ze to nie je...... S papezom si sa stretol?, s F.Riberym si sa stretol?, s Angeliny Jolie si sa stretol? ..... je zaujimave s nimi si sa nestretol/mozno sa mylim/ a predsa su......je to mozne?

"A my vam nazor neberieme, myslim si, ze kazdemu je jedno co si myslite, len vam ho chceme vyvratit a poukazat na veci, kvoli ktorym to nemoze tak byt ako si myslite."
-vies to na 100percent, ze to tak nie je? a ako chces ten nazor vyvratit?

".....neries tu konspiracne teorie..." - to myslis ked sa tu diskutuje, ked sa tu vyjadruju nazory tak hned je to konspiracna teoria?
szityu
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod szityu 11 Jún 2010 21:40

"4 otazniky a 5 vykricnikov .. zase bol niekde vypredaj a ja som ho zmeskal :(.[/quote]"

- lol kazdemu nieco ine vadi.....niekomu vykricniky....inemu otazniky......a ze zmeskal vypredaj :D
- ked nieje do coho dobiedzat tak aspon do tych vykricnikov a otaznikov, ze je ich viac ako treba......gratulujem :wall: vystihol si absolutnu podstatu.....ospravedlnujem sa mali tam byt len 2 otazniky a 1 vykricnik....dufam ze mi to vies prepacit....... :evil:
szityu
 
Príspevky: 49
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod keso26 11 Jún 2010 21:57

..sranda ze najviac sa vzdy rozculuje ta strana, ktora nedokaze argumentovat + navyse sa zosmiesni tym, ze vytiahne par slov z kontextu rozumneho chlpovho argumentu ku ktorym napise totalne nezmysly :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod dzejkej 11 Jún 2010 22:05

szityu napísal:"Ja hovorim, ze to tak nie je, pretoze som sa s tym este nestretol......................... " - no ale co to pises.....to ze si sa s tym nestretol tak to znamena ze to nie je...... S papezom si sa stretol?, s F.Riberym si sa stretol?, s Angeliny Jolie si sa stretol? ..... je zaujimave s nimi si sa nestretol/mozno sa mylim/ a predsa su......je to mozne?


Obrázok
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod morfeusko 11 Jún 2010 22:08

Ale presne v tomto je rozdiel medzi dobrym a zlym hracom. Dobry hrac to dokaze pochopit prenesie sa cez to a grindi dalej, zly hrac tu radsej bude plakat a obvinovat vsetko ostatne len nie sameho seba . A potom takto dopadne diskusia ked sa par jedincov ktori doslova pregamblia roll ( lebo nic ine ako gambling to nie je pri nedrzani BRM vid tzv.tlkot way to win :-D ) nariekaju ako je vsetko nespravodlive a rigged , co tak trocha sebareflexie a zamysliet sa nad tym ze problem moze byt aj niekde inde ako na tej druhej strane...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Tlkot 11 Jún 2010 22:58

Obrázok

To je medián HS
Tlkot
 
Príspevky: 38
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod 7castle 11 Jún 2010 23:57

szityu napísal:s Angeliny Jolie si sa stretol?


Fajn ze si ju spomenul, chodil som s nou ked bola mladsia, ale zdala sa mi pri tom tak bez duse, ako keby nebola uplne ziva... ako keby bola boot alebo co ;)

Taka Jessica Alba, ta bola aka vrtka :good: Ta nebola boot urcite.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!