ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Tlkot 12 Jún 2010 11:00

A co mi teda hovori graf? Lebo velku logiku v spojeni s psychologickym efektom tam naozaj nevidim


Vieš dobre čo hovory graf. Alebo ma skusas? haha? Alebo?

Prosim, postni aspon 5 hier, kde sa ti toto stalo, lebo cloveku sa tomu normalne nechce verit, ked to cita...


Ake chces? Royall versus AAAA dva-tri krat po sebe?
Tlkot
 
Príspevky: 38
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Chlpo1989 12 Jún 2010 11:06

Tlkot napísal:
Vieš dobre čo hovory graf. Alebo ma skusas? haha? Alebo?

To akoze co ma byt? Ze cim viac ruk odohras, tym horsie ruky chodia? :D A ani jedna ruka nema 90% PF ;)

Tlkot napísal:Ake chces? Royall versus AAAA dva-tri krat po sebe?

Toto:
Tlkot napísal:Alebo aj o to, že situacia: skúseny hrac, alebo aj bot mozno, neviem, to je jedno, keď je s tebov v pote betuje po flope, barreluje a na riveri ide vzdy allin. Ak budeš čakať na nuts ihned ti zahodi aj pri min navyseni. Ak s nim chytis monster, ale nie nuts pojde allin. Keď ho dorovnas prvy krat vzdy prehras, bez ohladu na to kolkokrat predtym zahodis.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Tlkot 12 Jún 2010 11:13

Uz posledny dnes, idem sa okupat.

[quoteTo akoze co ma byt? Ze cim viac ruk odohras, tym horsie ruky chodia?][/quote]

Privitanie pri stole.

A ani jedna ruka nema 90% PF


Ale ma.

Alebo aj o to, že situacia: skúseny hrac, alebo aj bot mozno, neviem, to je jedno, keď je s tebov v pote betuje po flope, barreluje a na riveri ide vzdy allin. Ak budeš čakať na nuts ihned ti zahodi aj pri min navyseni. Ak s nim chytis monster, ale nie nuts pojde allin. Keď ho dorovnas prvy krat vzdy prehras, bez ohladu na to kolkokrat predtym zahodis


Velmi lutujem, ze som neodlozil. Respektive vlastne. Kam odklada B**n handhystory? Vo foldri handhystory nieje nic. Ale nebolo nikdy aj ked PT mi hystoriu viedol. Mal by som to mat v pc. Niesom plny nadsenia ist to hladat. Ale inokedy mozme skusit vyhladat. Na PT mi skoncil 60 day trial...
Tlkot
 
Príspevky: 38
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod buschle 12 Jún 2010 11:17

Tlkot napísal:....


dame HU for fun ? limit si mozes vybrat.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod oli.strs 12 Jún 2010 11:21

C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\P5\B**n\handhistory
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Chlpo1989 12 Jún 2010 11:24

Tlkot napísal:
Chlpo1989 napísal:
ani jedna ruka nema 90% PF


Ale ma.

Tak mi prosim napis, ktora ruka ma 90% equity PF vs. other hand.


Tlkot napísal:Velmi lutujem, ze som neodlozil. Respektive vlastne. Kam odklada B**n handhystory? Vo foldri handhystory nieje nic. Ale nebolo nikdy aj ked PT mi hystoriu viedol. Mal by som to mat v pc. Niesom plny nadsenia ist to hladat. Ale inokedy mozme skusit vyhladat. Na PT mi skoncil 60 day trial...

Samozrejme, ze nic nedolozis, lebo sa nic podobne nestalo :)Zahadne nemas HH (da sa poslat mailom, ale aj tak to nebudes hladat), teraz teraz ti skoncil 60 dnovy trial PT3, aka smola. Vyhovorky, vyhybave odpovede, ziadne dokazy. Myslim si, ze uz vobec nemusis reagovat, lebo si sa ukazal v peknom svetle (ako aj vsetci ostatni, ktori sem prisli s krikom a potichu odisli).

Funny...prineste dalsieho :D

P.S.: Az teraz som si vsimol - Hystory :lol3:

Edit: Este z toho grafu nemozem...akoze, niektore ruky sa tam blizia k 100%? To su tzv. NUTS NUTS. A cim dalej clovek hra, tym maju premium ruky nizsiu equity, cize k hra clovek 1800 handovu session, jeho AA/KK... nemaju ziadnu equity.
Imo za tento graf si vyhral Prvu cenu za najvacsiu hlupost tohto mesiaca :vitaz:
kkcina.jpg
kkcina.jpg (34.74 ) Zobrazená 2446 krát
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Barin 12 Jún 2010 13:03

AAvsAxo ma viac ako 90% PF, taktiez KKvsK2o atd...dalo by sa ich najst. Co sa tyka doplacania v garantovanych turnajoch tak neviem ako je to inde ale na fulltilte sa to doplaca z MGR hrajucich hracov cize o to menej dostanu na rakebacku. Boti samozrejme su uz niekolkokrat som dostal nejake odskodnenie ak nejakeho chytili a zhabali zostatok uctu, ale tak herne sa snazia proti tomu bojovat, navyse ti boti, s ktorymi som sa stretol ja neboli nic extra.
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod TuKE 12 Jún 2010 16:10

Chlpo1989 napísal:ani jedna ruka nema 90% PF

Barin napísal:AAvsAxo ma viac ako 90% PF, taktiez KKvsK2o atd...

pwnd

Edit:
inak názory + gramatika Tlkota :tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Chlpo1989 12 Jún 2010 16:12

TuKE napísal:
Chlpo1989 napísal:ani jedna ruka nema 90% PF

Barin napísal:AAvsAxo ma viac ako 90% PF, taktiez KKvsK2o atd...

pwnd

Nj, tiez pozeram...trieskam ruky do PokerStove-u, hrdo to sem napisem a v dalsom poste ma zotru :D Nic to ale imo nemeni na podstate...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: ECOOP VI: $803,000 sa doplácalo!

Odoslaťod Tlkot 12 Jún 2010 21:46

Graf neukazuje relativnu silu ruky. Znazornuje silu absolutnu, teda kolko moznych dvojic kariet poraza.

2. Folder Documents and settings nemam na C:

3. Spustil som pokertracker. Pokusim sa cez neho dostat do historie. Je to folder, ktory je pod users/admin, ale beznou cestou nieje vidiet. Myslim si ze cet PT som sa tam dostl, idem to hladat. Ale neviem ci budem citat vsetky ruky jednu za druhou aby som nasiel ten moment. Ak ma niekto pochybnosti, mozem mu to poslat cele a nech si tam najde. Moze sa potom nad tym zamysliet.

4. chodil som do hysterie tak si to mylim. Ale robim aj ine hrubky a nehambim sa za to.
Tlkot
 
Príspevky: 38
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/7 krát
Karma: -12

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!