Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 12 Jún 2010 23:50

nejak hovoris uplne o niecom inom nez ja, nemam ostatnych u prdele len si nemyslim ze ich z biedy ma vytrhnut vlada nejakym zakonom

zahranicne investicie su boli aj budu - kazda vlada sa o ne snazi lebo sa nimi potom moze pochvalit

ale akoze ine moznosti nemame? co brani komukolvek zalozit firmu a zamestnat 2 ludi? musi cakat na vladu kym ta to poriesi? musi cakat kym sa nejak zmenia danove zakony alebo co? Ved na nich rozne vlady pracuju uz 20 rokov ak doteraz nevymysleli nic lepsie tak uz tazko s nimi nejak vyrazne pohnu a spustia tym lavinu novych firiem a pracovnych miest.

EDIT: zober si tuke napriklad seba, zalezi ti na tych 30% nezamestnanych tak si prispel tym ze si volil nejaku stranu ktora sa im ma postarat o pracu pritiahnutim zahranicnych investicii. To je pomerne pohodlny pristup k rieseniu problemov. Ak to tak spravia vsetcia tak to naozaj ostane len na tych zahranicnych investoroch.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 13 Jún 2010 00:31

tak ale trochu musis ratat aj s tym, ze nie kazdy nezamestatny (zamestany) je na tolko vzdelaný alebo na tolko sikovny aby si zalozil firmu alebo sa realizoval sam,ved predsa potom by to asi nefungovalo..ved musia byt nejaky veduci a nejaky zamestnanci...a prave tí ludia, ktorí su zamestnanci nemaju kde pracovat, ci pre koho pracovat...na vlastny biznis rozum alebo zrucnost nemaju.bohuzial. ale aj oni su obcanmi SVK tak treba pre nich nejake riesenie
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod yegon 13 Jún 2010 00:37

suhlasim

a to riesenie by mohli byt napriklad vysokoskolaci ktori si zalozia firmu a zamestnaju tych menej vzdelanych a menej sikovnych
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Volby 2010

Odoslaťod popoBA 13 Jún 2010 00:42

mali sa lepsie ucit alebo cvicit svoje pokerskills :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Volby 2010

Odoslaťod LeFuFo 13 Jún 2010 00:50

TuKE napísal:Skôr ide o to, aby vláda bola proinvestičná, teda aby ťahala nových investorov do zaostalejších regionov, aby tam mohli ľudia robiť aj keby len za pár korún, tu v BA je nám celkom sveta žiť.


vidis toto je presne ono Bratislava si povie ze modra je dobra, tí pritiahnu investorov do zaostalejších regionov
pchááááá phúúúj
94,56% investicii do 100km od BA
5,44% investicii zvysok SR = VYCHOD SLOVENSKA
cisla su vymyslene ale mam skvelý sedliacky odhad
pride mi to ako zobrakovi hodit drobne a tvarit sa ako messiah
NIKDY BY SOM NEVOLIL DZURINDA`S CREW
Obrázok používateľa
LeFuFo
 
Príspevky: 20
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 13 Jún 2010 01:10

LeFuFo napísal:
TuKE napísal:Skôr ide o to, aby vláda bola proinvestičná, teda aby ťahala nových investorov do zaostalejších regionov, aby tam mohli ľudia robiť aj keby len za pár korún, tu v BA je nám celkom sveta žiť.


vidis toto je presne ono Bratislava si povie ze modra je dobra, tí pritiahnu investorov do zaostalejších regionov
pchááááá phúúúj
94,56% investicii do 100km od BA
5,44% investicii zvysok SR = VYCHOD SLOVENSKA
cisla su vymyslene ale mam skvelý sedliacky odhad
pride mi to ako zobrakovi hodit drobne a tvarit sa ako messiah
NIKDY BY SOM NEVOLIL DZURINDA`S CREW

fico crew dotiahla aj nejake investicie?...btw aj v ziline sa postavila KIA...a nie len na vychode nemaju pracu ludia ale aj na juhu,pripadne stred slovenska
...pride mi to ako zobrakovi hodit drobne a tvarit sa ako messiah.....-presne toto robila terajsia koalicia..plus este dodam ze pritom ako hadzala tie drobne okradala ludi o 2 nasobok....(nechcem pocut argument ze aj dzurinda kradol...kazdy kradne,ale robili aj riesenia, kt. posuvali štat dopredu)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 13 Jún 2010 01:16

yegon napísal:suhlasim

a to riesenie by mohli byt napriklad vysokoskolaci ktori si zalozia firmu a zamestnaju tych menej vzdelanych a menej sikovnych

jj..to je pravda...ale zalozit si firmu je asi lahke..relativne...ale ide skor o to udrzat firmu v profite..kedze hlavna otazka ostava ta: či bude dostatocny dopyt po službach tej firmy...aked ludia nemaju dostatok penazí...tak nebude ani dostatočna ziadanost ich sluzieb....aaa..je to take začarovane:D...ale je pravda že ten kto neskusi, nema odvahu, a nerozmysla tak nema ani sancu zit poriadne
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod LeFuFo 13 Jún 2010 01:26

speksSVK napísal:
LeFuFo napísal:
TuKE napísal:Skôr ide o to, aby vláda bola proinvestičná, teda aby ťahala nových investorov do zaostalejších regionov, aby tam mohli ľudia robiť aj keby len za pár korún, tu v BA je nám celkom sveta žiť.


vidis toto je presne ono Bratislava si povie ze modra je dobra, tí pritiahnu investorov do zaostalejších regionov
pchááááá phúúúj
94,56% investicii do 100km od BA
5,44% investicii zvysok SR = VYCHOD SLOVENSKA
cisla su vymyslene ale mam skvelý sedliacky odhad
pride mi to ako zobrakovi hodit drobne a tvarit sa ako messiah
NIKDY BY SOM NEVOLIL DZURINDA`S CREW

fico crew dotiahla aj nejake investicie?...btw aj v ziline sa postavila KIA...a nie len na vychode nemaju pracu ludia ale aj na juhu,pripadne stred slovenska
...pride mi to ako zobrakovi hodit drobne a tvarit sa ako messiah.....-presne toto robila terajsia koalicia..plus este dodam ze pritom ako hadzala tie drobne okradala ludi o 2 nasobok....(nechcem pocut argument ze aj dzurinda kradol...kazdy kradne,ale robili aj riesenia, kt. posuvali štat dopredu)


aj Dzurinda kradol....kazdy kradne
a robili aj riesenia...kazdy robi riesenia
keby som tam bol ja alebo ty kradli by sme a aj robili riesenia, ale NIKDY,
NIKDY BY SOM NEVOLIL DZURINDA`S CREW
Obrázok používateľa
LeFuFo
 
Príspevky: 20
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod Renegade 13 Jún 2010 01:57

Kominak napísal:ak by vyslo vsetko ako v prieskumoch tak by mohla vzist koalicia SDKU - SaS - KDH - MOST a SMK by mohli izolovat do opozicie spolu s SNS a SMER (to by bola koordinovana opozicia) :crazy:

otazka je ci im to urobia, ked s nimi boli uz vo vlade. Inak hosi dobra taktika s tym Mostom, paci sa mi to.

Citite uz ten vetrik? http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ


Hungary send Winds Of Change ( MOST a SMK ) :prd:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: Volby 2010

Odoslaťod w4444x 13 Jún 2010 02:11

LeFuFo napísal:
aj Dzurinda kradol....kazdy kradne
a robili aj riesenia...kazdy robi riesenia
keby som tam bol ja alebo ty kradli by sme a aj robili riesenia, ale NIKDY,
NIKDY BY SOM NEVOLIL DZURINDA`S CREW


preco by kazdy kradol ? Stavil by som cokolvek ze keby tam bol bugar (co sa nikdy koli zakomplexovanosti slovakov nikdy nestane) tan by si v zivote nikdy nic pre seba neukradol
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!