Volby 2010

Čo sa inde nehodí, no stále je to diskusia o pokri

Re: Volby 2010

Odoslaťod marjan556 13 Jún 2010 11:59

yegon napísal:uvidime ale horsie to asi uz nebude

malicke mnozstvo hulvatov dokaze znicit zivoty velkemu mnozstvu normalnych ludi ked ich nic nedrzi spat. U nas by sa urcite tiez naslo zopar "warlordov" ktori by nam to tu zneprijemnili


http://www.mercedesgklub.sk/wordpress/

Napriklad tito warlordi? :)
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Volby 2010

Odoslaťod Elerox 13 Jún 2010 18:52

s vysledkom som spokojny, ale prekvapilo ma, kolko sa na slovensku nachadza duchapustych volicov, ktori aj po 4 rokoch vladnutia predoslej garnitury im boli schopni opat odovzdat hlas (kazdy treti clovek, kde sa beru?!)

PS: K TUKEho poznamke o ficovolicoch - vychoadniaroch : najvyssie preferencie mal smer na strednom a vychodnom Slovensku, najmensie v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Elerox
 
Príspevky: 12
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod tomisumi 13 Jún 2010 18:56

nejakí booti ich volia asi :D
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Volby 2010

Odoslaťod Horsey7 13 Jún 2010 19:03

Elerox napísal:s vysledkom som spokojny, ale prekvapilo ma, kolko sa na slovensku nachadza duchapustych volicov, ktori aj po 4 rokoch vladnutia predoslej garnitury im boli schopni opat odovzdat hlas (kazdy treti clovek, kde sa beru?!


majorita populacie si nedokaze spojit kroky vlady s realnym dopadom na zivotnu uroven v strednodobom a uz vobec nie v dlhodobom meradle..volia na zaklade sympatii a budme uprimny, Fico je velmi dobry recnik a demagog, takze s tymto jeho skillom sa nedivim, ze mu 1/3 volicov uverila

celkovo len minimum ludi ma prehlad o tom, co sa naozaj v parlamente schvaluje, aky to bude mat dopad na zivotnu uroven majority populacie (nielen yegonovej firmy) a vobec schopnost rozlisit dobre a zle kroky/smerovanie krajiny najma v ekonomickej oblasti

bezny clovek nechape, ze odvodovy bonus mu usetri x krat viac penazi ako znizenie poplatkov za lieky, atd.
Naposledy upravil Horsey7 dňa 13 Jún 2010 19:44, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Volby 2010

Odoslaťod tomisumi 13 Jún 2010 19:19

tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Volby 2010

Odoslaťod Belghar 13 Jún 2010 19:39

Mozme byt radi, ze volici smeru neboli natolko inteligentni , aby ich par namiesto smeru volilo hzds tak ako to robili volici sdku/sas (kopu znamych volilo most hid , aby nahodou neostali pod 5 percentami), inak by sme to mali "ficovcov" dalsie styri roky. :)

Za tento príspevok od Belghar poďakovali - 2:
buschle, dzejkej
Belghar
 
Príspevky: 37
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod speksSVK 13 Jún 2010 21:03

Belghar napísal:Mozme byt radi, ze volici smeru neboli natolko inteligentni , aby ich par namiesto smeru volilo hzds tak ako to robili volici sdku/sas (kopu znamych volilo most hid , aby nahodou neostali pod 5 percentami), inak by sme to mali "ficovcov" dalsie styri roky. :)

toto uz ani zo srandy nikdy nespominaj nikde:) este ich to nahodou napadne naozaj a o 4 roky sme zas v prdeli.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Volby 2010

Odoslaťod Kominak 13 Jún 2010 21:09

speksSVK napísal:
Belghar napísal:Mozme byt radi, ze volici smeru neboli natolko inteligentni , aby ich par namiesto smeru volilo hzds tak ako to robili volici sdku/sas (kopu znamych volilo most hid , aby nahodou neostali pod 5 percentami), inak by sme to mali "ficovcov" dalsie styri roky. :)

toto uz ani zo srandy nikdy nespominaj nikde:) este ich to nahodou napadne naozaj a o 4 roky sme zas v prdeli.



s tym suhlasim, trebalo by vymazat ten prispevok pre vyssie dobro :)
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Volby 2010

Odoslaťod dzejkej 13 Jún 2010 22:06

Mazanie pre "vyssie dobro" v pravidlach fora som nenasiel :-D. Urcite citovanie nepomoze tomu, aby sa to stratilo :). Samozrejme moze autor poprosit o zmazanie alebo si to vyeditovat a potom mozete aj vy, ked to tak quotujete ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Volby 2010

Odoslaťod 7castle 13 Jún 2010 23:34

Lol tolko by som chcel napisat k tomu co tu odznelo ale asi je to aj tak jedno, hlavne ze to plus minus dobre dopadlo :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!